• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

2022 MART

2022 MART


2022 MART

7 – 13  MART HAFTASI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Merhabalar, yeni haftaya Ay Boğa enerjisi ile başlıyoruz bu yüzden bu hafta keyfimize, yeme içmeye pek düşkün olabiliriz ve metabolizmamız da yavaş çalışabilir zira Ay Boğa günleri fazla hareket etmekten hoşlanmayabiliriz bu yüzden de kilo almaya meyilli olabiliriz. Sevdiklerimize karşı daha sahiplenici, kıskanç davranabiliriz. Sağlık açısından boyun, boğaz bölgemiz hassas olabilir, troid hastalıkları, ses kısıklığı, kulak ve burunla ilgili sorunlar olabilir.
7 Mart Pazartesi günü sabah saatlerinde beklenmedik olaylarla karşılaşabilir ve planlarda değişiklikler olabilir. Öğleden sonra Merkür Ay düğümleri ile olumsuz bir kontakta olacak dikkatinizi dağıtacak kadar ayrıntılar içinde kaybolabilir, önemli şeyleri atlarken , önemsiz şeylerin peşinde koşabilirsiniz. Acele ile yanlış kararlar verebilir, herhangi bir konuda işbirliği yapmakta sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise  birinin tavsiyesini almak, bir kadın veya iş arkadaşıyla işbirliği yapmak, herhangi bir tanıtım veya reklam çalışması yapmak, seyahat etmek, duygusal yaraları iyileştirmek için iyi bir süreç olabilir. Ayrıca ilerleyen saatlerde aile ve ev meseleleri  vurgulanabilir, ailenize biraz zaman ayırmak, sevdiklerinizle yeniden bağlantı kurmak için iyi bir süreçtir.
8 Mart Salı Dünya Kadınlar gününüz kutlu olsun sevgili hanımlar. Sabah saatlerinde ruhsal ve manevi çalışmalar yapmak için iyi bir süreçte olacağız. Öğle saatlerinde Ay’ın Ay düğümleri ile olumsuz kontağı ile  geçmişte yaşanmış konuların karşımıza çıkması keyfimizi kaçırabilir. Ay 17:34-21:39 arası boşlukta olacak yarım kalan işlerinizi tamamlama zamanı. 21:39’da ise Ay İkizler burcuna geçiyor, bilgi ve iletişimin yoğun olduğu birkaç gün geçireceğiz .
9 Mart Çarşamba Ay İkizler burcunda olacak gün genelinde güzel bir akış söz konusu aktif ve enerjik olacağımız , girişiler yapmaktan yılmayacağımız ve spor yapma arzusunda olacağımız enerjiler devrede, ilişkilerle ilgili de güzel bir akış var, değerlendirebilirsiniz.
10 Mart Perşembe sabah erken saatlerde Merkür Balık burcu seyahati başlıyor yaklaşık 3 hafta boyunca   gerçekleri net bir şekilde görmekte, objektif  olmakta zorlanabiliriz. Hatalar yapmaya meyilli bir zamandır çünkü Merkür Balık burcunda zararlı çalışır, zihinsel dağınıklık söz konusu olabilir.  Gün genelinde Ay’ın tek uyumlu  açısı Satürn ile bizden yaşça büyük kişilerden destek alabiliriz , sorumluluklarımızı yerine getirmekle ilgili daha disiplinli davranabiliriz. Akşam saatlerinde 19:22’de Ay boşluğa giriyor.
11 Mart Cuma sabahına Ay boşlukta başlıyoruz ve 10:24’te Ay Yengeç burcuna geçiyor, ailevi ve evle ilgili konuların  daha önemli olacağı bir süreçte olacağız. Duygusal güvence arayışında ve herkesi koruyup kollama modunda anaç bir tavır takınabiliriz. İletişim konularında iyi bir akış söz konusu olabilir, anlaşma ve sözleşmeler açısından bugünü değerlendirebilirsiniz.
12 Mart Cumartesi Ay Yengeç burcunda ilerliyor sabah saatlerinde duygusal yaralanmalara açık olacağız, eski konular gündeme gelip canımızı sıkabilir, eski yaralarımız kanayabilir. Öğleye doğru beklenmedik güzel gelişmeler sabah saatlerinin can sıkıcı havasını dağıtabilir. Akşam saatlerinde yabancılarla yapılan işler, seyahat planları, akademik çalışmalar, hukuksal konularla ilgili güzel gelişme ve fırsatlar olabilir.
13 Mart Pazar  günü öğleden sonra Güneş Neptün kavuşumu kesinleşiyor kafa karışıklığı, olası aldatma,aldanma, bazı şeyleri olduğu gibi görememe, kurban zihniyeti ve hedeflerinizi gözden kaçırma söz konusu olabilir bu yüzden önemli kararlar vermemekte fayda vardır. Bu kombinasyonun en iyi tarafı sanatsal ve manevi çalışmalar için ilham verici olmasıdır. Hepimizin yanılgılardan ve aldanmalardan uzak bir hafta geçirmesi dileği ile sevgiler.