• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

2022 MART

2022 MART


2022 MART

VENÜS KOVA BURCUNDA 6 MART – 5 NİSAN 2022
MARS KOVA BURCUNDA    6 MART -  15Nisan  2022
Venüs sanat, aşk, romantizm, zevk ve güzellik tanrıçası  ve savaşçı, cesur , girişimci Mars sıra dışı Kova burcuna giriyor.  Bu süreçte Venüs ve Mars aslında Satürn’ nün evinde olacak; Venüs bu burçta iken ilişkilerde  özgür olmak isteriz, özgürlüğümüzün kısıtlanacağından korkarız bu yüzden uzun süreli ilişkilerde zorlanırız ama  sıra dışı aşklara  da şahit olabiliriz. Geleneksel tipler ve ilişkiler out, orijinal kişiler ve ilişkiler in olabilir. Venüs’ün  sanatsal  ve yaratıcı özelliğinin de olması moda, sanat, yaratıcılık ve estetikle ilgili konularda sınırları zorlayan, akıllara durgunluk veren gelişmelerin olabileceğini de anlatıyor. Özgünlüğün burcunda olan Venüs aynı zamanda modayı takip etmek yerine  kendi tarzımızdan bir moda yaratacağımızı da vurguluyor ve bu dönemde teknoloji, bilim ve astrolojiye daha meraklı olacağız.
Mars’ın   Kova burcundaki seyahatinde ise  özgürlük gereksinimini  artar  ve   tüm eforu ve mücadelesi bilimsel konularla ilgili olabilir, internetle ilgili her türlü  iş ve konular yoğunluk kazanır , sosyal medyayı  çok kullanırız. Yine Kova’daki Mars  isteklerini yapabilmek için  bilgi hazinesine  sahip olmak ister bireysellik ön planda olur , isyankar tavırlar söz konusudur ve radikal bir hayat görüşü ortaya çıkar. Mars’ın hareketli, liderlik ruhu ve cesur doğası başkalarının otoritesini  kabul etmez ve  reformist bir  yapı ortaya çıkar. Toplumsal projelerde gönüllü çalışabilir, yaratıcı, değişik , orijinal şekilde kendimizi ortaya koyma  çabasında olabiliriz. Fikirlerimiz için mücadele eder gerekirse  inat ve kavga ile sonuna kadar savunur ve  haksızlıklar karşısında   cesaretle  kendimizi öne atar hak arayan bir savaşçı oluruz. Bu süreçte her ne için mücadele ediyor olacaksak  kaba kuvvet ile değil  akıllıca kullanacağımız zihnimizle kazanacağız unutmayın.
Bu muhteşem ikili Kova burcuna girdikten kısa bir süre sonra kavuşumda olacaklar tutkulu, çılgın sıra dışı  aşklar,  özgün farklı sanatsal yaratıcılık için harekete geçirici bir enerji veriyor olacaklar.