• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

2022 MART

2022 MART


2022 MART

 NEPTÜN İLE KARŞI KARŞIYA BAŞAK BURCU DOLUNAY’I
Merhabalar, Cuma sabahı 10:18 ‘de Başak burcunun 27 derecesinde  Neptün ile karşıt  bir Dolunay yaşayacağız. Dolunaylar farkındalık kazanarak hayatımızı gözden geçirip , düzenlemeler yapacağımız, en çok ihtiyaç duyduğumuz konular hakkında negatif enerjileri temizleyip arınacağımız, bizi engelleyen her şeyden kurtulmayı arzu ettiğimiz ve yeniliğe ,yeniden doğuşa ve büyümeye niyetlendiğimiz zamanlardır.
Başak burcunda gerçekleşen Dolunay günlük hayatımızın akışı, alışkanlıklarımız, sağlık, beslenme, çalışma hayatımız, iş gücümüz hakkında farkındalıklar kazanarak bu konular hakkında net olacağımız,  olumsuz şeyleri sonlandırıp , olumlu şeylere düzen getireceğimiz bir süreci anlatıyor. Dolunay’a olumlu açıda olan Plüton da tüm bu konularda değişim ve dönüşüm yaşayarak güçleneceğimizi müjdeliyor. Yalnız tüm bunları yaparken Dolunay Neptün ile karşıt açıda ve Güneş Neptün kavuşumu da devam ediyor unutmayalım, hayal kırıklıkları ve aldanmalar yaşayabiliriz o yüzden hayatımızda bir şeyleri netleştirirken daha farkındalık sahibi ve dikkatli davranalım.
An haritasında İkizler burcu yükseliyor ve yöneticisi Merkür Balık burcunda daha empatik, daha yardımsever ve hassas  düşünüp davranacağımız 2 hafta bizi bekliyor aynı zamanda Başak Balık aksında gerçekleşen Dolunay sağlık konularının da bu 2 hafta boyunca gündemimizde olacağını anlatıyor belki Pandemi ile ilgili yeni haberler duyabiliriz veya sağlık konuları ile ilgili gündemlerimiz olabilir. Başak Dolunay’ının yükselen burçlara etkisine bakacak olursak;
KOÇ
Sizlerin  6.evinizde  gerçekleşecek Dolunay ‘da  çalışma hayatınız ve günlük hayatınızdaki  işleriniz , sağlığınızla ilgili sürüncemede kalan konular netlik kazanabilir ya da bu konularla ilgili bilmediğiniz bir takım gerçekler ortaya çıkabilir.  Bazılarınız işten çıkabilir, bazılarınız yeni bir işe girebilir çalışmayanlar  günlük iş akışlarında  değişiklikler yapabilir. Bazılarınızın göz ardı ettiği sağlık sorunları ortaya çıkabilir, diyete başlayabilirsiniz . Zehirlenmeler özellikle de gıda ve ilaç zehirlenmelerine dikkat etmelisiniz.  Bazılarınızın için evcil hayvanlarla ilgili  konular da  gündeme gelebilir. Dolunay Püton’a üçgen açıda tüm kariyeriniz ve işinizle ilgili konularla ilgili değişim dönüşüm yaşayabilir, üstlerinizden ve güçlü kişilerden destek alabilir, işinizi büyütebilir veya yeni bir iş kurabilirsiniz.  Neptün  Dolunay’a karşıt açıda  olduğu için  bilinçaltınız  sizi yanıltabilir, bu süreçte sezgileriniz   kafanızı  karıştırabilir. Belirsiz durumlar , endişeleriniz, korkularınız  önünüzü net görememe, aldanma ve hayal kırıklıklarına sebep olabilir, farkında olalım.
BOĞA
5. evinizde gerçekleşecek  Dolunay , çocuklarınız ,özel hayatınız ve aşk hayatınızla ilgili konularda netleşen konular ve farkına varacağınız durumları bir spot ışığı altında kalmış gibi aydınlatabilir. Çocuklarınızla ilgili yaptığınız girişimlerin sonuçlarını görebilirsiniz. Bebekle ilgili haberler alabilirsiniz. Bu dolunayın ışığı size yeni bir aşk getirebileceği gibi aşk yaşayanlarınızın  hayatında bir takım durumlar netleşebilir.  Özellikle de hobilerinizle ilgili eğitimler ya da yaratıcı ve sanatsal yönlerinizi sergilemekle ilgili konular gündeminize gelebilir. Ayrıca Dolunay Püton’a üçgen açıda yurt dışı, yabancılarla yapılan işler, eğitim, hukuksal konularla ilgili güçlü destekler alabilir,değişim dönüşüm yaşayabilirsiniz. Fakat Neptün  Dolunay’a karşıt açıda  olduğu için kafa karışıklıkları, belirsiz durumlar, önümüzü net görememe, aldanma ve hayal kırıklıkları söz konusu olabilir, bu yüzden spekülasyon içeren yatırımlar konusunda dikkatli  olalım.
İKİZLER
Sizlerin  4. evinizde  gerçekleşecek Dolunay ile  ev ve aileye ait konular gündeminizde olabilir ve tüm bu konularda bir takım net durumlar ortaya çıkabilir, evle ilgili bir takım düzenlemeler yapabilirsiniz.  Bazılarınızın hayatında evlilik hazırlıkları olabilir, bir nişan bir söz olayı gibi özellikle eğer uzun süredir düşünülüyorsa bu dönemde artık netlik kazanır. Bazılarınızın ev ,arsa, mal, mülk  alımı satımı konularında daha önce fark etmediği durumlar ortaya çıkabilir,  fakat Neptün Dolunay’a karşıt açıda   olduğu için tüm bu bahsettiğimiz konularda kafa karışıklıkları, belirsiz durumlar , aldanma ve hayal kırıklıkları söz konusu olabilir, özellikle de kariyerle ilgili konularda  yaşayabilirsiniz farkında ve dikkatli olmak gerekir. Plüton’nun  desteği ile miras, nafaka, kredi, sigorta konuları veya  okült konularla ilgili güçleneceğiniz bir süreçte olacaksınız.
YENGEÇ
Sizlerin  3. evinizde  gerçekleşecek Dolunay  ile yakın çevre, kardeşler, akrabalar ve  kısa seyahatler  dijital ve internetle ilgili konular gündeme gelebilir. Bu konularla ilgili tamamlanması gereken durumlarla, düzenleme ve planlama yapmak gibi konularla  karşılaşabilirsiniz. Belki daha önce çıkmayı düşündüğünüz kısa seyahatler bu süreçte netlik kazanabilir, bazılarınız arabalarını  değiştirebilir . Dolunay ‘Neptün’e karşıt açıda olduğu için yurt dışı konuları, eğitim, yabancılarla yapılan işler , hukuksal  konularda kafa karışıklıkları, belirsiz durumlar , aldanma ve hayal kırıklıkları söz konusu olabilir, farkında ve dikkatli olmak gerekir. Dolunay zamanı Plüton’un verdiği güçle ikili ilişkiler, ortaklıklar, ortaklaşa yapılan işlerle, iş anlaşmaları ile değişim ve dönüşüm yaşayabilir bu konularla ilgili destek alabilirsiniz.
ASLAN
2. evinizde yaşayacağınız  Dolunay ile , para ve harcamalarla ilgili konularda bu süreçte farkındalık kazanır ,  harcamalarınızı yeniden gözden geçirip bir takım düzenlemeler yapmak isteyebilir, gelir ve giderleriniz arasında denge kurmaya çalışabilirsiniz.  Fakat Neptün  Dolunay’ karşıt açıda  olduğu için parasal konularla ilgili  kafa karışıklıkları, belirsiz durumlar, önünüzü net görememe, aldanma ve hayal kırıklıkları söz konusu olabilir, farkında olalım özellikle kredi kartı  harcamalarına dikkat edelim. Ayrıca Dolunay Püton’a üçgen açıda bu da çalışanlarınızdan destek alacağınız ve  çalışma hayatınızda güçlenerek değişim dönüşüm yaşayabileceğinizi anlatıyor ayrıca bu 2 haftalık süreçte işlerinizi büyütmek , günlük koşuşturmalarınızı düzenlemek, sağlığınızla ilgili konularda da Plüton size güzel bir destek sunuyor olacak.
BAŞAK
Yükseleninizde  yaşayacağınız Dolunay  ile odaklandığınız konular, aldığınız kararlar ne ise  tamamlamaya, düzenlemeye çalışacaksınız ve fikirleriniz, kararlarınız daha bir  net olacak. Bu süreçte  hayatınızla ilgili, işiniz ya da kariyerinizle ilgili, ilişkilerinizle ilgili, dış görünüşünüzle ilgili ya da sağlığınızla ilgili konularda ortaya çıkan durumlar yaşayabileceğiniz gibi çabalarınızın olumlu ya da olumsuz sonuçlarını toplamaya başlayabilirsiniz, fakat Neptünyen bir Dolunay olduğu için kafa karışıklıkları, belirsiz durumlar, önümüzü net görememe, aldanma ve hayal kırıklıkları söz konusu olabilir o yüzden ilişkilerinize dikkat, yeni bir ortaklık veya iş anlaşmaları yapmamaya dikkat edelim illa yapmanız gerekiyorsa da Başak özelliklerinizi sonuna kadar kullanın kılı kırk yarın lütfen.  Dolunay Püton’a üçgen açıda  aşk hayatınız, çocuklar , hobiler ve yaratıcılığınızla ilgili değişim dönüşüm yaşayabilir  ve bu konularda  güçlü bir destek alabilirsiniz,
TERAZİ
12. evinizde  Neptünyen bir Dolunay yaşayacaksınız, Dolunaylar tamamlanma, netleşen, fark edilen ve görünür olan durumları anlatır. 12.ev hazırlık dönemi gibidir aynı zamanda kapalı yerler, hastaneler ve izolasyonu, bilinçaltımızı anlatır. Bu süreçte bilinçaltına attığımız korkular, endişeler ortaya çıkabilir bunlarla yüzleşiriz. Yalnız kalmak isteyebiliriz, bu ana kadar fark etmediğimiz yeteneklerimizi keşfedebiliriz.  Spritüel ya da psikolojik  konularda ortaya çıkan durumlar yaşayabileceğiniz gibi bu dönem meditasyon, yoga gibi çalışmalara da başlayabilirsiniz. Ayrıca sağlığınıza daha çok dikkat etmeniz gereken bir dönemde olacaksınız. Fakat Neptünyen bir Dolunay olduğu için  çalışma hayatınız, işle ilgili konularda kafa karışıklıkları, belirsiz durumlar, önünüzü net görememe, aldanma ve hayal kırıklıkları söz konusu olabilir, farkında olalım. Dolunay Püton’a üçgen açıda  ev ve evle ilgili , ailenizle ilgili konularda  değişim dönüşüm yaşayabilir, güçlü destek alabilirsiniz.
AKREP
11. Evinizde Neptünyen bir Dolunay yaşayacaksınız, bu Dolunay’da hedeflerinize, hayallerinize ulaşmak için destek bulabilirsiniz. Hedefleriniz, kariyeriniz, kariyer getirilerinizle ilgili konularda arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizden destek bulabilirsiniz. Bu konulardaki çabalarınız olumlu ya da olumsuz sonuçlarını göstermeye başlayabilir. Fakat Neptünyen bir Dolunay olduğu için  özel hayatınız, aşk hayatınız, çocuklarla ilgili konularda kafa karışıklıkları, belirsiz durumlar, önünüzü net görememe, aldanma ve hayal kırıklıkları söz konusu olabilir, farkında olalım. Dolunay Püton’a üçgen açıda kısa seyahatler çıkabilir, kısa eğitimler alabilir, iş anlaşmaları, satış-pazarlama konuşlarında güçlenebilir, değişim ve dönüşüm yaşayabilirsiniz.
YAY
10.evinizde  Neptünyen bir Dolunay yaşayacaksınız, Dolunaylar tamamlanma ve netleşen, fark edilen ve görünür olan durumları anlatır. Toplumsal statü ve kariyeriniz için aldığınız kararlar önemli olabilir, eğer kariyerinizde beklediğiniz bir durum varsa netlik kazanabilir, bazılarınızın evllik , nişan, söz gibi durumlarında kesin kararlar alınır, durumlar netleşebilir. Bazılarınız bu dönemde  kariyerine son verebilir, başka  bir şey yapmaya ya da emekli olmaya karar verebilir. Fakat Neptünyen bir Dolunay olduğu için ev veya evle ilgili konularda  ya da aile bireyleri ile olan iletişiminizde , kafa karışıklıkları, belirsiz durumlar, önünüzü net görememe, aldanma ve hayal kırıklıkları söz konusu olabilir, farkında olalım. Dolunay Püton’a üçgen açıda  parasal anlamda ve para kazanma konularıyla  ilgili değişim dönüşüm yaşayabilir, güçlenebilirsiniz hatta bazılarınız terfi alabilir, zam alabilir .
OĞLAK
9.evinizde Neptünyen bir Dolunay yaşayacağız, Bu dolunayla uzak yerlere seyahatler, dış ticaret, eğitim, dinsel, ruhsal ve ilahi konularla ilgili gündemleriniz olabilir. Bu konularda netleşen ve belirginleşen, görünür hale gelen durumlar söz konusu olabilir. İşinizi büyütmek ve tanıtmak istiyorsanız dolunay ışığı sizi aydınlatacak ve kendinizi ve işinizi tanıtmanıza yardımcı olacaktır. Kitap yazmak, kitap yayımlamak, seminer vermek gibi faaliyetleriniz için de dolunayın ışığından faydalanabilirsiniz. Fakat Neptünyen bir Dolunay olduğu için yakın çevre, kardeşler, akrabalar ile ilgili konularda  kafa karışıklıkları, belirsiz durumlar, önünüzü net görememe, aldanma ve hayal kırıklıkları söz konusu olabilir, farkında olalım.  Dolunay Püton’a üçgen açıda güçleneceğiniz, kendinizi çok iyi hissedeceğiniz , istediğiniz şeyleri elde etme gücüne sahipsiniz değişim,  dönüşüm  zamanı  sevgili Oğlaklar, çanlar sizin için çalacak.
KOVA
8.evinizde  Neptünyen bir Dolunay yaşayacaksınız, ortak kazanımlarla ilgili bir durum değerlendirmesi yapabilirsiniz , aile ile yapılan ortak harcamalar, miras konuları gündeme gelebilir bazı konular netleşebilir. Dolunaylar tamamlanma ve netleşen, fark edilen ve görünür olan durumları anlatır. Bu dönemde sağlık konuları  ortaya çıkabilir, bu konularla ilgili bir netlik olabilir. Neptünyen bir Dolunay olduğu için parasal konularda ,harcamalarınızda kafa karışıklıkları, belirsiz durumlar, önünüzü net görememe, aldanma ve hayal kırıklıkları söz konusu olabilir, farkında olalım. İnternet alışverişlerine bu dönem dikkat edelim, gereksiz yere para harcamamaya çalışalım, Dolunay Püton’a üçgen açıda Plüton sizlerin 12.evinizde bu yüzden sizi bilinçaltında rahatsız eden konuların, korkularınızın üstesinden gelebilir psikolojik olarak güçlenebilirsiniz.   
BALIK
7.evinizde Neptünyen bir Dolunay yaşayacaksınız bu dolunayla birlikte ilişkileriniz, ortaklığınız veya varsa davalarınızla ilgili konularda netleşen durumlar söz konusu olabilir. Dolunayın ışığı altında evlilik teklifi alabilir, bazılarınız evlenebilirsiniz. Yeni bir ortaklık kurabilirsiniz veya devam eden ortaklığınızla ilgili durumlar açığa çıkabilir. Bazılarınızın açıkça düşmanlık yapan kişilerle uğraşması gerekirken bazılarınız ise taşınabilirler. Fakat Neptünyen bir Dolunay olduğu için sizi ilgilendiren konularda alacağınız kararlarda , ilişkilerinizde ve ortaklıklarınızda  kafa karışıklıkları, belirsiz durumlar, önünüzü net görememe, aldanma ve hayal kırıklıkları söz konusu olabilir, farkında olalım. Dolunay Püton’a üçgen açıda arkadaşlarınızdan, sosyal çevrenizden  destek alabilir , hayattan beklentileriniz ve umutlarınızla değişim dönüşüm yaşayabilirsiniz.
Hepinizin  gökyüzündeki yıldızlar gibi parlaması dileği ile sevgiler.