• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

2022 MART

2022 MART


2022 MART

14-20 MART 2022 HAFTASI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Merhabalar, haftaya Ay Aslan enerjisi ile giriyoruz, kendimizi göstermek isteyeceğimiz, daha yönetken olacağımız ve organizasyon yeteneğimizi, yaratıcılığımızı etkin bir şekilde kullanacağımız bir süreçte olacağız.  .Sağlık açısından ise sırt ağrıları, kalp ile ilgili, tansiyon ile ilgili  rahatsızlıklarımız olabilir, farkında olalım kendimizi fazla yormayalım, canlar.
Bu haftanın en çarpıcı gezegensel hareketi 18 Mart sabahı  Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay . Dolunay Neptün ile karşıt açıda olduğu için kafa karıştırıcı ve aldatıcı enerjilere sahipken Plüton’dan aldığı destek ile bizi güçlendirecek etkiler   veriyor olacak. 20 Mart Pazar günü de Güneş Koç burcuna giriyor Zodyak kuşağının  en hareketli , yerinde duramayan sevgili Koçları  doğum gününüz kutlu olsun.
14 Mart Pazartesi sabah saatleri kazalara, sakarlıklara yatkın enerjiler var ,farkında ve dikkatli olalım. Öğle saatlerinde ilişkilerde zorluklar olabilir, ilişkilerimizde gücü elimizde tutmak adına dominant ve ben bilirim tavırlarından uzak durmakta fayda vardır. Akşam saatlerinde başkalarına kendilerini ifade etme , yaratıcılıklarını ortaya çıkarma konularında şifa verebiliriz. Gece saatlerinde alacağımız olumsuz ani beklenmedik olaylar ile duygusal anlamda zorlanabiliriz.
15 Mart Salı öğle saatlerinde duygusal anlamda kısıtlanmalar, kendimizi ifade etmekte zorluklar yaşayabiliriz. Ay 13:55’ten sonra boşluğa giriyor ve Çarşamba sabahına kadar boşlukta olacağından tüm gün yapacağımız yeni girişimler veya başlangıçlar sonuçsuz kalabilir.
16 Mart Çarşamba sabah erken saatlerde Ay Başak burcuna giriş yapıyor , 2,5 gün boyunca hayatımızın   her alanda düzenlemeler,  planlar yapacağımız hijyen ve sağlık konularının önemli olacağı, daha huzursuz ve  eleştirel olacağımız bir süreçte olacağız. Sağlık açısından bağırsaklara dikkat.
17 Mart Perşembe Ay Başak burcunda ilerlemeye devam ediyor sabah saatlerinde karşılaşacağımız güzel sürpriz gelişmeler ile planlarımız değişebilir. Bugün kesinleşecek ve etkisi birkaç  gün devam edecek Merkür Uranüs uyumlu enerjisi ile  zihinsel değişim ve aydınlanma ,vizyon ve ileri görüşlülük kazanabiliriz. Bu süreçte herkesten farklı fikirlerimiz olabilir rahatlıkla  ortaya koyabiliriz. Sorunlara daha kolay çözüm buluruz ve zihinsel faaliyetlerde, bilimsel ve teknolojik konularda, astrolojiyle ilgili çalışmalarda daha başarılı oluruz.
18 Mart Cuma sabah saatlerinde Başak burcunda Dolunay yaşayacağız Plüton destekli, Neptünyen etkili bir Dolunay kafa karışıklığı ve aldanmalara karşı dikkatli olmamız gereken bir sürece giriyoruz ama Plüton’un da güçlü desteğini yaşayarak değişip dönüşeceğiz bununla ilgili ayrı bir yazı hazırladık yayınlayacağız. 11:11 - 14:25 arası Ay Başak burcunda boşlukta olacak. 14.25’te Ay Terazi burcu seyahati başlayacak denge ve huzura odaklanacağımız, ilişkilerin önem kazanacağı birkaç gün yaşayacağız. Akşam saatlerinde ise  ilişkilerle ilgili şifalanacağımız yaralarımızı saracağımız bir dilimde olacağız. Gece saatlerinde Güneş ve Plüton uyumlu enerjisi devrede olacak etkisi birkaç gün sürecek bu etki ile değişimi arzulama,  güçlü konsantrasyon,  liderliğini ortaya koyma, güçlü ve otoriteyi temsil eden kişilerden destekler söz konusu olabilir.
19 Mart Cumartesi, Ay Terazi burcunda ilerlemeye devam ediyor, sabah saatlerinde enerjimiz çok yüksek olacak, öğle saatlerinde ilişkilerde güzel bir akış var. Öğleden sonra ise ilişkilerde beklenmedik hoş olmayan durumlar oluşabilir, farkında olalım.
20 Mart Pazar 15:39-18:44 arası Ay boşlukta , yarım kalan işleri tamamlamak için ideal zamanlar, 18:44 Ay Akrep burcuna geçiş yapacak duygularımızın yoğun yaşayacağımız birkaç günlük sürece başlıyoruz. Akşam saatleri Güneş Koç burcuna giriş yapıyor bu konuyla ilgili de ayrı bir yazı yayınlayacağız. İyi bir hafta geçirmeniz dileği ile sevgiler.