• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

2022 MART

2022 MART


2022 MART

20 Mart 2022 Pazar günü 18:44 'te Güneş Koç burcuna giriş yapıyor, sevgili Koçlar doğum gününüz kutlu olsun. Güneş Koç burcunda yücelir bu yüzden doğasının tüm iyi özelliklerini göstermeye çalışacaktır. Güneş Koç burcunda iken kendimizden emin ve kendimizi güçlü bir şekilde ifade ederiz. Yaratıcı bir enerji ve coşku öne çıkabilir. Yüksek ve aceleci bir enerji hakimdir. Yükselen burçlara göre Güneş Koç burcu transiti neler getirecek ona baktığımızda;
KOÇ
Artık  sahne alma zamanı sevgili Koçlar , 1 aylık süreçte ne istediğini bilen, kararlı, enerjinizin tavan yaptığı bir dönemde olacaksınız. Otoritenizi daha belirgin bir şekilde ortaya koyabilir,   kişisel yeteneklerinizi iyi kullanabilirsiniz. Başkaları üzerinde etki yaratabilme , ilişkilerinizde daha etkin olabilirsiniz.  Bazılarınız  fiziksel görünüşünüzü değiştirmek isteyebilirsiniz çünkü her zamankinden daha fazla dikkat çekmek , spot ışığında olmak istersiniz. Hayatınızda yeni bir şeye başlamak, özellikle de yeni bir yola girmek için iyi bir zamandır.  Daha kendinizden emin, cesur ve cüretkarsınız ve kimsenin iznini veya yardımını beklemeden  istediğinizi almaya hazırsınız.
BOĞA
Sevgili Boğalar, yılın değerlendirmesini yapmak ve yeni şeylerin hazırlıklarına girişmek için uygun bir süreçte olacaksınız, daha önce fark edemediğiniz  konular ve gerçekler su yüzüne çıkabilir. Bazılarınızın bu dönemde  arkasından iş çevirenler, gizli düşmanlıklar  olabilir, endişe ve korkularınız biraz artabilir.  Sağlıkla ilgili konulara da özen göstermeniz gereken bir dönemdir. Güneş ile  odak noktanız bilinçaltınıza yönelir, yüzleşmeniz ve devam etmeniz gereken eski sorunlar ortaya çıkabilir, tüm bunlardan kurtulmak  ve hayatınızı fiziksel, zihinsel, duygusal veya ruhsal olarak temizlemek için iyi bir zamandır. Özellikle insanların yanında kendinizi bitkin hissedebilirsiniz ve yeniden şarj olmak için yalnız başına daha fazla zaman geçirmeniz gerekebilir.
İKİZLER
Sevgili İkizler  1 aylık süreçte kariyer getirilerinizde olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Odak noktanız sosyal çevre ve arkadaşlar olabilir, daha fazla sosyal olacağınız bir dönemde olabilirsiniz. Kariyerinizde yeni açılımlar söz konusu olabilir. Genel anlamda destek veren, güç kazandıran bir  dönemde olacağınız için dışa açılmalısınız, sosyal ilişkilerden daha fazla yararlanabilir  bu dönemde  tanışacağınız  kişilerden fayda görebilirsiniz. Gelecekle ilgili planlarınıza hiç ummadığınız destekler gelebilir,  grup içerisinde liderlik yeteneklerinizi sergileyebilir, kendinizi daha rahat kabul ettirebilirsiniz.  Arkadaşlar ve sosyal alandan destekleyici kimseler  hayatınızda daha önemli ve öncelikli hale gelebilir.
YENGEÇ
Sevgili Yengeçler  iş, kariyer alanında parlayacaksınız, bu süreçte toplumsal statü ve tanınma konuları öncelik kazanmaya başlayacaktır. Az veya çok, başkalarının ilgisini üzerine toplama, başarı ve ilerleme zamanıdır. Önemli pozisyondaki güç sahibi kişilerden iş ve kariyer, geleceğe yönelik girişimler alanlarında şanslarınız olabilir. Geçmiş aylardaki performanslarınızın geri dönüşleri gelebilir, beğeni alabilir, kuvvetli  yönlerinizi  başkalarına gösterebilir, başarı ve ödül kazanabilir, terfi edebilirsiniz. Bazılarınız hedeflerinize yönelik konularda önemli gelişmeler sağlayabilirsiniz.
ASLAN
Sevgili Aslanlar ,yabancı yerlere seyahatler, dış ticaret, eğitim, dinsel, ruhsal ve ilahi konular gündeminizde önemli yer tutabilir. Bir şeyler öğrenme amaçlı seyahatler için güzel bir süreçtir. Bu süreçte bazılarınız hedeflerini  geniş tutarak, yeni alanlara doğru yönelebilir,  yeniyi  denemekte fayda vardır. Bazılarınız bu dönemde kitap yazmak, kitap yayımlamak, yeni şeyler öğrenmek, seminer vermek gibi zihinsel faaliyetlerle uğraşabilirler. Bu dönemde bazılarınızın hayatına  yurt dışından, yabancı kültürlerden önemli, karizmatik ve güçlü kişiler girebilir ve sizin  hayatınızda önemli rol oynayabilirler.
BAŞAK
Sevgili Başaklar, 1 aylık süreçte odak noktanız, ortaklaşa kazanımlar, eşinizin veya ortağınızın gelirleri, alacak ve borçlarınız, krediler, vergiler, ödemelere kayacaktır. Bu dönem biraz mali durumunuzu dengelemeye çalışacağınız, ödemelerle yüzleşeceğiniz bir süreçte  olabilirsiniz . Diğer yandan tehlikeli ve risk taşıyan durumlar, ameliyatlar söz konusu olabilir. Bazılarınız ise metafizik gibi konulara eğilebilir, bu konularda araştırmalar yapabilirsiniz.
TERAZİ
İlişkilerinizle  parlayacağınız  bir döneme giriyorsunuz sevgili Teraziler. 1 aylık süreçte ikili ilişkiler hareketlenmeye, dikkat çekmeye ve önem kazanmaya başlar. Tanınmış, önemli, insanların dikkatini çeken kişiler  hayatınıza girebilir. Önemli iş bağlantıları , ortaklıklar gerçekleşebilir. 7. evinizdeki  Güneş ile, odak noktanız diğer insanlar ve ilişkileriniz olacaktır. Bir partnerle daha iyi çalışırsınız ve bire bir ortamda biriyle birlikteyken daha iyi hissedersiniz. Kalabalığın içinde ya da tek başınıza bir şeyler yapmakta zorlanabilirsiniz. İlişkilerinizde iyileştirmeler yapmak ve daha kararlı olmak istediğiniz bir dönem olabilir.
AKREP
Sevgili Akrepler, hayatınızdaki iş ve mecburiyetler daha fazla önem kazanmaya başlayacaktır ve hayatınızdaki sorunlara ve sorumluluklarınıza daha fazla eğilmeniz ve bu konularda mücadele etmeniz gerekecektir. Güneş’in Koç burcu geçişi ile işleriniz fazlalaşırken işlerinizi başkalarının istek ve arzularına göre yönlendirmeniz gerekebilir. Diğer taraftan başkalarının yararına çalışmak ve yardımcı olmak size iyi hissettirecektir. İşleriniz ve günlük rutinlerinizle ilgili yetkili kişilerden ya da hayatınızdaki önemli erkek figürlerinden destek görebilirsiniz. İş başvurusu ya da işe alım yapabilirsiniz. Önemli konulardan biri de sağlığınızın da bu süreçte dikkat çekici olacağıdır. Sağlığınıza dikkat etmeli, kişisel disiplininizi iyi korumalı ve diyetinize dikkat etmelisiniz.
YAY
Sevgili Yaylar, yaklaşık 1 aylık süreçte çocuklar, aşklar, hobiler, sportif alanlar gündeminizde olabilir.  Bazılarınız bu dönemde  sanatsal yaratıcılığını  daha iyi ifade edebilir.  Bazılarınız sportif alanda kendisini kanıtlamak için uğraşabilir, bu dönemde hayatınızın  zevkli alanlarına ,eğlenceye daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Aslında  5. evdeki  transit Güneş ile odak noktanız eğlencedir, oturup çalışmak veya ciddi sorunlarla uğraşmak istemezsiniz. En sevdiğiniz hobilerle meşgul olmak, arkadaşlarınızla dışarı çıkmak, partilere katılmak, hayata karşı biraz daha cüretkar ve çok daha hevesli ve coşkulu olmak daha fazla önemli olabilir sizin için.
OĞLAK
Sevgili Oğlaklar, ebeveynlerinizin hayatında önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz, aileniz bu süreçte  size daha fazla gereksinim duyabilir, onlarla ilgilenmeniz gerekebilir.  Aile arası sorunların çözümlenmesi konularında da danışılan birisi olabilirsiniz. Aile ilişkilerinin güçlendiği bir dönemdir. Bazılarınız  evinde önemli, prestijli misafirler ağırlayabilir. Bu süreçte kimileriniz kendinizi yeniden yapılandırmak için gerekli kararlar alabilirsiniz. Kimileriniz de evinizi süslemek, bir ev satın almak veya satmak, taşınmak veya evinizi tadilat yapabilirsiniz.  Ev ve aileye ait konularla ilgili uzun vadeli projeler planlamak için de iyidir.
KOVA
Yakın çevrenizde parlayacaksınız sevgili Kovalar ,yaklaşık 1 aylık süreçte bir sürü planlarınız olabilir, yakın arkadaşlar, akrabalar, kardeşler, eğitim konuları, ticari faaliyetler konularında hareketlenmeler olabilir. Başkalarının görüşlerine açık olamamak, esneklikten yoksunluk, kendi fikirlerinize öncelik vermek gibi hatalara düşmemeye özen göstermelisiniz. Bu süreçte zihniniz daha aktif, daha fazla fikriniz ve düşünceniz olabilir  ve insanların söylediklerinizi duymasını isteyebilirsiniz. Daha sosyalsiniz, bu yüzden bağlantı kurmak için iyi bir zaman olabilir. Kısa geziler için iyi bir zaman olabilir. Yeni bir şeyler öğrenmek isteyebilir bu yüzden yeni bir eğitim almak isteyebilirsiniz. 
BALIK
Sevgili Balıklar , finansla ilgili konular gündeminizde önemli yer tutabilir. Bu süreçte  bütçenizi iyi idare edebilme, doğru yönlendirebilme kabiliyetiniz de artabilir. Kendi idari becerileriniz, tanınırlığınız, bilinçli ve iradeli seçimlerinizin yanı sıra, önemli kişiler ya da hayatınızda etkin erkek figürlerinden  gelen destek sayesinde de gelir elde edebilirsiniz. Ayrıca bu süreçte  başkalarından beklenti yerine  kendi bütçenize, yeteneklerinize elde edeceğiniz gelire güvenmenizde  fayda vardır.