• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

2022 MART

2022 MART


2022 MART

28 MART – 3 NİSAN HAFTASI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Merhabalar, bu haftanın başlangıç enerjisi Ay Kova arkadaşlar. Arkadaşlarımız ve  sosyal çevremizle olan ilişkilerimizin artacağı , teknolojik ve bilimsel  olaylar, toplumu ilgilendiren her tür konular , bireyselliğimize ve özgürlüğümüze düşkün olacağımız ve  de insan haklarının önem kazanacağı bir haftada olacağız. Ayrıca bu haftanın en önemli konusu Koç burcunda gerçekleşecek  Kronik  bir Yeniay yaşayacağız.
28 Mart Pazartesi gününe enerjik ,stresli başlıyoruz, kendinizi her an kızmaya hazır, oldukça ters ve hasta gibi hissedebilirsiniz. Kolay  öfkelenebileceğimiz bir enerji hakim olacak ayrıca kazalara ve sakarlıklara da dikkat etmemiz gerekebilir, farkında olalım. Akşam saatlerinde  Venüs ve Satürn kavuşuyor  etkisi birkaç gün devam edecek bu etki ile  ilişkide depresyona çeken, ilişkiyi soğutan ve sınır getiren bir döneme işaret edebilir. Ay 17:11’de boşluğa giriyor ve Salı sabahına kadar boşlukta kalacak bu süreçte yeni atılımlar ve girişimler sonuçsuz kalabilir, farkında olalım.
29 Mart Salı günü sabah 07:31’de Ay Balık burcu seyahati başlayacak, daha hassas ve duygusal olacağımız, fedakarlık temalarının, hayatımızdaki bazı olayları akışına bırakmak isteyeceğimiz, hayal kurmanın cazibesine kapılacağımız ,etrafımıza karşı daha merhametli ve şefkatli olacağımız aynı zamanda sezgilerimizin de kuvvetli olacağı birkaç günlük süreçte olacağız.
30 Mart Çarşamba sabahı Ay Balık burcunda ilerlemeye devam ediyor. Ay’ın sabah saatlerinde Uranüs ile uyumlu kontağı beklenmedik sürpriz gelişmelerin olabileceğini anlatıyor. Akşam saatlerinde Ay Jüpiter  uyumu, her şeyin yolunda olduğu hissi, kendimize güven verir. Manevi veya hissedişe bağlı konulara ilgi artabilir, akıl ve  mantık yerini sezgilere ve altıncı hisse bırakabilir.
31 Mart Perşembe günü sabah saatleri meditasyon yapmak, dua etmek ve sanatsal, yaratıcı çalışmalar yapmak için uygun bir süreçte olacağız. 09:36-12:30 arasında Ay boşlukta olacak bu saatler arasında yarım kalan işlerinizi rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. 12:30 ise Ay Koç burcu seyahati başlıyor , hareketli, enerjik ve spontane, gözü kara davranacağımız, girişim ve cesaret gerektiren işlere düşünmeden atılacağımız bir sürece giriyoruz. Akşam saatlerinde ilişkilerde kadersel etkiler yaşayabiliriz.
1 Nisan Cuma günü sabah 09:25’te Koç burcunun 11 derecesinde Kronik  bir Yeniay yaşayacağız . Zihinsel uyanıklık, hızlı düşünme,  fikirleri paylaşmak, planlar yapmak, alıp satmak, müzakere etmek ve yeni insanlarla tanışmak  için iyi bir süreç ama aynı zamanda , en acı veren yaralarımızın farkına varıp hem başkaları için çözümler bulacağımız , şifa vereceğimiz hem de başkalarına verdiğimiz şifa ile kendimizi iyi hissedeceğimiz bir Yeniay sürecinde olacağız. Ay 16: 51’ de boşluğa giriyor ve Cumartesi öğleden sonraya kadar boşlukta olacak, bu süreçte yeni girişimler yapmamak ta fayda vardır zaten Yeniay’ larda başlangıç ve girişimler 2 gün sonra yapılmalıdır
2 Nisan Cumartesi günü  Ay 19:50’de Boğa burcuna giriş yapıyor , daha istikrarlı ve sakin modda , finansal konuların önem taşıyacağı zamanlarda olacağız. Bugün yeme içme konusunda ileri gidebiliriz yalnız unutmamak gerekir Ay Boğa günlerinde metabolizmamız yavaş çalışır ve kilo almamız daha kolay olur, canlar.
3 Nisan Pazar günü  evren kapılarını dileklerimize açıyor arkadaşlar, Merkür Güneş’in kalbinde olacak, özellikle  saat 02:10  tam kavuşum olacağından bu zaman aralığında kalpten gelerek yaptığınız dilekleriniz gerçekleşebilir. Ay Boğa burcunda ilerlemeye devam ediyor huzurlu ve sakin bir sabah sevdiklerinizle birlikte güzel bir kahvaltı keyfi yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde Ay ve Uranüs kontağı ile sürpriz beklenmedik durumlar oluşabilir, fikir ve yön değiştirebiliriz. İyi bir hafta geçirmeniz dileği ile sevgiler.