• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

2022 OCAK

2022 OCAK


2022 OCAK

Merkür Kova burcu seyahati başlıyor. Kova sabit bir burç olduğu için fikirlerimizde daha sabit ve inatçı olacağız. Teknolojik gelişmelere ilgi duyabiliriz, sıra dışı şeyler öğrenmek isteyebiliriz. Sezgilerimiz ve mantığımız da gelişmeler olabilir. Yeni ve orijinal fikirlere açık olacağımız ,alışılmışın dışında düşünmeye başlayacağımız  ve düşüncelerimizin  daha ilerici  hale geleceği zamanlar. Zamanın ötesinde  düşünmek ve zihinsel yaratıcılığımızın  arttığı  bir süreçte olacağız. Burçlara göre Merkür Kova seyahati nasıl olacak?
KOÇ : Yaklaşık bir aylık süreçte sosyal çevre ile iletişim hareketlenir,  her türlü aktivitelere veya organizasyonlara katılmak için uygundur. 15 Ocak’ tan sonra bu konularda daha dikkatli olmanız gerekiyor arkadaşlarla  iletişimde aksamalar olabilir.
BOĞA : İşle ilgili seyahatler,  kariyerinizle ilişkili konularda eğitim almak, yeni teknikler öğrenmek söz konusu olabilir. Bazılarınız yeni bir işe başlayabilir.  15 Ocak’ tan sonra bu konularda daha dikkatli olmanız gerekiyor üstlerinizle  iletişimde aksamalar olabilir.
İKİZLER : Yurtdışı seyahatleri  ve yabancılarla ilgili konular, eğitim, yayıncılık ve medya ile ilişkili konularda yazışmalar, konuşmalar veya anlaşmalar olabilir, hayat görüşlerinizle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. 15 Ocak’ tan sonra bu konularda daha dikkatli olmanız gerekiyor  yolculuk ,eğitim, uluslararası ticaret konularında aksamalar olabilir.
YENGEÇ: Ortaklaşa konularda, başka kişilerle iş konusunda finansal ortaklıklar yapma konusu gündeme gelebilir. Vergi, kredi, sigorta, miras konuları söz konusu olabilir. 15 Ocak’ tan sonra bu konularda daha dikkatli olmanız gerekiyor  kredi çekmemeye gayret edin, eski ödenmemiş borçlar ortaya çıkabilir.
ASLAN : İletişim becerileri, düşünceler ve zihin ikili ilişkiler ve ortaklıklar , anlaşmalar ve sözleşmelerle  önemli anlaşmalar konularındadır. Evlilik, ortaklık  veya taşınma  olabilir. 15 Ocak’ tan sonra bu konularda daha dikkatli olmanız gerekiyor evlilik, ortaklık konularında  iletişim yanlışlığı, uzlaşmazlık  olabilir.
BAŞAK : Bilgi paylaşımları,  iş başvuruları, işe alışlar, sözleşmeler, günlük rutinlerle ilgili düzenlemeler,  sağlık konuları gündeminizde olabilir. Aynı iş ortamını paylaştığınız kişilerle ilişkileriniz  önemli olabilir. 15 Ocak’ tan sonra bu konularda daha dikkatli olmanız gerekiyor iş ve çalışma hayatınızla ilgili aksamalar olabilir.
TERAZİ :  Aşk, çocuklar, yaratıcı hobiler ,çocuk sahibi olma konularında  bazı kararlar alınabilir. Aşk ve cinsellik konusu da bu dönemin önemli konularındandır. 15 Ocak’ tan sonra bu konularda daha dikkatli olmanız gerekiyor çocuklar ve aşk hayatınızda iletişimde aksamalar olabilir.
AKREP: Ev hayatını yakın plana alma, evle ilgili planlar yapma, aile arasında önemli konuların konuşulması, ev değiştirme veya evde yapılacak değişikliklerin konuşulması , planlanması  söz konusu olabilir. 15 Ocak’ tan sonra bu konularda daha dikkatli olmanız gerekiyor iletişimde aksamalar olabilir.
YAY : Zihinsel ya da iletişimsel becerileri geliştirme konusunda fırsatlar yakalama, yakın çevre, kardeşler, akrabalar, komşularla iletişimde artış söz konusu olabilir. 15 Ocak’ tan sonra bu konularda daha dikkatli olmanız gerekiyor  yakın çevre, kardeşler ile   iletişimde aksamalar olabilir.
OĞLAK : Sahip  olduğunuz kaynakları iyi değerlendirebilme, parayı idare edebilme ve para kazanma becerinizi daha iyi kullanabilme şansınız  artabilir. 15 Ocak’ tan sonra bu konularda daha dikkatli olmanız gerekiyor maddi konularda  aksamalar olabilir.
KOVA : Kendinizi daha iyi ifade edebileceğiniz, ikna yeteneğinizi  iyi kullanabileceğiniz, sözleriniz ve fikirlerinizle dikkat çekebileceği bir dönem olacak. 15 Ocak’ tan sonra kendinizi daha rahat ifade edemeyebilirsiniz, ilişkilerde sıkıntılar olabilir,  iletişimde aksamalar olabilir.
BALIK : Biraz kalabalıktan uzaklaşıp kendi düşüncelerinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz, yalnız çalışmak size  daha avantajlı sonuçlar getirecektir. Zihinsel yeteneklerinizi  de geliştirebilirsiniz.  15 Ocak’ tan sonra kendinizle yüzleşme ve bilinçaltı çalışmaları yapabilirsiniz.
 Merkür'ün 15  Ocak  – 26 Ocak arası   Kova burcunda geri harekette olacak sonra Oğlak burcunda geri hareketi devam edecek.  Merkür, 26 Ocak'ta geri hareketine  Oğlak burcunda devam edecek. 6  Şubat 2022'ye kadar  Oğlak burcunda geri harekette olacak . 15 Şubat tarihinde tekrar Kova burcuna geçiş yapacak. Sevgiler.