• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

2022 OCAK

2022 OCAK


2022 OCAK

URANÜS DÜZ HAREKETİNE BAŞLIYOR
18 Ocak 2022 Salı günü gökyüzü bir hayli yoğun , akşam saatlerinde Uranüs Boğa burcunda düz hareketine başlıyor, finansal konular, sahip olduğumuz her şey, öz değerlerimiz , gayrimenkül, toprak, arazi , depremler, toprak kaymaları, tarımla ilgili konular, gıdalarla ilgili, sanatsal konularla ilgili beklenmeyeni bekle sürecine giriyoruz. Daha farklı bakış açısı ile yeni , sıra dışı fikirler ve yaratıcılık ile yeni projelere başlama zamanı. Gerçi Boğa burcu kendi konfor alanını bozmaktan pek hoşlanmaz ama Uranüs Boğa’nın rahatını bozmak için elinden geleni yapacak, yenilen ve değiş enerjisi ile kişisel haritalarımızda hangi alanda ise o konularla ilgili sarsıcı, beklenmedik olaylara ,değişimlere hazır olalım. Kuzey Ay Düğümü de Uranüs düz hareketine başladıktan birkaç saat sonra Boğa burcuna geçiyor ve şenlik başlıyor!  Yükselen burçlara göre Uranüs düz hareketinin etkilerine bakacak olursak;
KOÇ
Finansal konularda düzensizlik  söz konusu olabilir , riskli para kazandığınız bir süreç, ya gereğinden fazla para ya da gereğinden az para kazanma veya harcama durumları olabilir.
BOĞA
Görünüşünüzle ilgili değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz, yeni farklı sıra dışı kararlar alabilirsiniz, daha fazla özgür olmak isteyebilirsiniz.
İKİZLER
Alışılmadık spritüel, bilinçaltı , ruhani  konularla ilgilenmeye meyilli olabilirsiniz. Sizi engelleyen eski alışkanlıklarınızı bırakabilirsiniz.
YENGEÇ
Arkadaş çevrenizde veya yer aldığınız sosyal gruplarda  farklı, benzersiz, özgür ruhlu  kişiler olabilir, gelecekle ilgili hayalleriniz ve umutlarınızla ilgili daha farklı şeyler düşünebilirsiniz.
ASLAN
Kariyerinizle ilgili değişimler beklenmedik bir şekilde olumlu veya olumsuz yönde olabilir. Ani iş veya kariyer değişiklikleri yaşayabilirsiniz. Ebeveynlerinizle ilgili beklenmedik yeni durumlar oluşabilir.
BAŞAK
Hayata bakış açınız daha farlı ve özgün olabilir. Ani beklenmedik uzak seyahatleriniz veya yurt dışı geziler , yabancılarla yapılan işler gündeme gelebilir.
TERAZİ
Ortaklıklar veya başkalarından gelen kaynaklara ilgili beklenmedik ani gelişen durumlar olumlu veya olumsuz anlamda sizleri etkileyebilir. Sigorta, pirim, kredi konularında ani gelişen olaylar olabilir.
AKREP
Her türlü ilişkilerinizde ani bitişler olabilir ya da yeni bir ilişki başlayabilir, ani gelişen ortaklıklar söz konusu olabilir. Ani bir kararla beklenmedik bir şekilde taşınmaya karar verebilirsiniz.
YAY
Günlük rutinler, sağlık, beslenme düzeni ve çalışma hayatI ile ilgili konularda beklenmedik durumlar ortaya çıkabilir, bu durumlar olumlu yönde olduğu gibi olumsuz yönde de olabilir.
OĞLAK
Çocuklarla ilgili konularda değişimler olabilir onlarla ilişkiniz daha farklı olabilir. Bu süreçte sıra dışı bir hobiye başlayabilirsiniz, yaratıcılığınızda artış olabilir. Hiç beklemediğiniz bir anda aniden aşık olabilir ya da aniden süregelen aşk ilişkinizi bitirebilirsiniz.
KOVA
Bu süreçte hiç beklenmedik bir zamanda evinizde  değişiklik yapmak isteyebilir ya da  evden taşınabilir hatta başka bir şehre veya ülkeye gidebilirsiniz. Aile ilişkilerinde değişiklikler olabilir.
BALIK
Bu dönemde beklenmedik kısa seyahatler, eğitimler alabilir, yeni ve sıra dışı şeyler öğrenebilirsiniz.  Bilim, teknoloji veya metafizik içeren çalışma alanlarına ilgi duyabilirsiniz. Yakın çevre , kardeşlerle ilgili konularda beklenmedik değişimler olabilir.