• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

2022 OCAK

2022 OCAK


2022 OCAK

24  - 30  OCAK  HAFTASI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Merhabalar, haftaya Ay Terazi enerjisi ile başlıyoruz. Keyifli, sevgi dolu, kibar, uyumu ve dengeyi ifade eden Terazi burcu enerjisi ile başlıyoruz aşk ve ilişkiler de ön planda olacak. Romantik ilişkiler için uygun bir enerji tabi ilişkinin gidişatına göre değişkenlik gösterir iyi giden ilişki gelişir, kötü giden ilişki bitebilir. Bu süreçte moda, kişisel bakım ile de ilgilenmek isteyebiliriz , sanatsal aktiviteler de bugünlerde önem taşıyabilir. Sağlık açısından üşütmemeye özen  göstermeliyiz çünkü idrar yolları enfeksiyonu olma ihtimali olabilir. Ayrıca böbrekler de hassas olacağından bugünlerde bol bol su tüketmekte fayda vardır.
24 Ocak Pazartesi Kozmik dünyanın enerjik delikanlısı Mars Oğlak burcuna geçiyor burada yaklaşık 2 ay boyunca ikamet edecek. Mars Oğlak  burcunda yüceldiği alandadır bu yüzden  kendi doğasının özelliklerini en iyi şekilde ortaya koyacağı bir seyahat olacaktır. Oğlak burcunun  kontrollü ve öz disiplinli , çok çalışarak ve belirli bir amaca konsantre olarak başarılı olma arzusuna Mars’ın bitip tükenmek bilmeyen  enerjisi  de çok yardımcı olacak.
25 Ocak Salı günü  Ay Akrep burcunda seyahat edecek duygular yoğun, sezgiler kuvvetli , algılar güçlüdür, ilişkilerde tutku hakimdir. Meditatif çalışmalar için Ay Akrep günleri çok uygundur. İçsel huzuru yakalamak için ruhsal çalışmalar iyi gelir. Öğleden sonra ilişkileri zorlayıcı enerjiler var, farkında olalım.
26 Ocak Çarşamba günü Merkür Oğlak burcuna geçiş yapıyor ve bu burçta 4 Şubat’a kadar geri hareketine devam edecek. Bu süreçte kariyer ve gelecekle ilgili hedeflerimize yeniden içe dönüp bakma, kişisel ve profesyonel anlamda denge kurmak, bu konularla ilgili ne yapacağımızı nasıl davranacağımızı nasıl bir rota izleyeceğimizi yeniden düşünme zamanında olacağız.  Merkür gece saatlerinde Ay düğümleri ile olumlu bir açıda olacak , kadersel olarak  gerçek yetenek ve becerilerimizi keşfedeceğimiz, yazacağımız, uzun sürecek eğitimlere katılacağımız, gelişmeler söz konusu olabilir.  Ayrıca iş kurabileceğimiz, projeler geliştirebileceğimiz, akrabalarımızla sık görüşeceğimiz, beceri geliştireceğimiz gelişmeler yaşayabiliriz.
27 Ocak Perşembe 08:27-10:34 arası Ay boşlukta olacak, bu süreçte yarım kalan işlerinizi bitirmek için iyi bir süreçte olacağız. 10:34 Ay Yay burcu seyahati başlayacak, pozitif düşünceler, umutlar, hayat amacımızla ilgili daha iyimser olacağımız  sürece giriyoruz. Neşeli bir atmosfer hakim, ikili ilişkiler ve aile içinde de iletişim artabilir. Ay Yay günleri varis, üst baldırlar ,menüsküs ağrıları söz konusu olabilir bu yüzden bacaklarımızı fazla zorlamamızda fayda vardır.
28 Ocak Cuma günü sabah saatleri güzel bir enerji akışı söz konusu bizden yaşça büyük ya da tecrübece deneyimli kişilerden destek alabiliriz. Akşam saatlerinde hayal kırıklığına, yanılgılara aldanmalara  sebebiyet verecek enerjiler hakim farkında olalım. 21:59 Ay Yay burcunda boşlukta olacak ve Cumartesi günü 11:45’e kadar boşlukta kalmaya devam edecek.
29 Ocak Cumartesi günü Merkür ve Plüton Oğlak burcunda kavuşuyorlar, zihinsel konsantrasyon güçleneceğinden gelecek hedeflerimizle ilgili konularda , zihnimizi  odaklamak gereken konularda başarı elde edebiliriz. Bu kavuşum aslında araştırmalar yapma ve yeni şeyler öğrenmeye daha açık olacağımızı anlatır. Düşüncelerin yeniden yapılanması, eski düşüncelerin dönüşümü de söz konusudur. Zihinsel idrak kapasitesi güçleneceğinden  öğrenmek istediğimiz  konulara yoğunlaşabilir, spesifik bir alanda derinleşebiliriz, değerlendirmek lazım. Öğlen saatleri Venüs Oğlak burcunda  düz hareketine başlıyor , her türlü ilişkiler, öz saygı,  sevgi alışverişleri, maddi konular astrolojinin iyicil gezegeni Venüs ileri hareketi ile tekrar iyicil etkilerini göstermeye başlayacak.
 30 Ocak Pazar günü  Güneş ve Uranüs arasında gergin enerji etkisini birkaç gün önce hissetmeye başladık  ve birkaç de  devam edecek. Bu süreçte  sarsıntılar ve kimlik krizleri, ego çatışmaları, başkalarıyla olan ilişkilerimizde sıkıntılar  yaşayabiliriz, sabırsız ve aceleci, elektrikli ve gergin davranabiliriz. Hayatımızdaki bazı değişimler  istem dışı ve genellikle dışarıdan gelişir ve bizi  değişime zorlayabilir. Otorite figürleriyle ani stresler, aniden işten ayrılmalar, hızlı gelişen hedef değişiklikleri yaşanabilir. Şartlara isyan, baskıya karşı çıkma ve tahammülsüzlük enerjisi çok belirgindir. Beklenmedik sağlık sorunlarıyla karşılaşılabiliriz, farkında olalım.  Günlük normal rutinlerimizde değişiklikler olabilir, aniden arabamız bozulabilir, evdeki elektronik aletlerde  bozulma sıkıntı yaşamamıza sebep olabilir. Kazalara karşı da dikkatli olmamız gerekebilir. Sevgiler.