• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

2022 OCAK

2022 OCAK


2022 OCAK

MARS OĞLAK BURCU SEYAHATİ  24 OCAK -  6 MART 2022
Kozmik dünyanın en enerjik delikanlısı Mars Oğlak burcuna geçiyor burada 6 Mart’a kadar  ikamet edecek. Mars Oğlak  burcunda yüceldiği alandadır bu yüzden  kendi doğasının özelliklerini en iyi şekilde ortaya koyacağı bir seyahat olacaktır. Oğlak burcunun  kontrollü ve öz disiplinli , çok çalışarak ve belirli bir amaca konsantre olarak başarılı olma arzusuna Mars’ın bitip tükenmek bilmeyen  enerjisi  de çok yardımcı olacak.  Marsın  dağılmaz enerjisi , sabırlı, sistemli, ve kararlı oluşu ile zorluklardan yılmayan ,hedeflerimize ulaşmak ve toplumda saygın bir yer elde etmek için amaçlı ve disiplinli davranacağımız bir dönemde olacağız.  Yükselen burçlar bu enerjiden nasıl etkilenecek diye baktığımızda;
KOÇ
Kariyer alanında Mars  enerjisini doğru kullanabilir ve hedefe kilitlenirseniz, başarı şansı yüksektir. Doğru kullanılmadığında işten ayrılma, çıkarılma gibi durumlarla karşılaşılabilir. Aceleci, gözü kara girişimler sonradan üzücü sonuçlara taşıyabilir. Bu yüzden dikkat edilmesi gereken bir transittir.
BOĞA
Mars yabancılarla ilişkiler, dış ticaret, eğitim, yayıncılık ve yasal konularda  daha fazla mücadele edebilme gücü ve girişim cesareti verir. Bu dönemde  dışa dönük hedeflerinizi gözden geçirip, ne yapmanız  gerektiğine karar verme eğiliminiz olabilir.
İKİZLER
Ortaklaşa sahip olunan değerlerde, başkalarıyla paylaşılan kaynaklarda, kendi imkânlarınız dışında gelişen ve başkalarına bağımlı olan imkânlarla ilgili  hareketlenmeler olur bu dönemde sigorta, vergi, kredi konularında cesaretli girişimler yapmak isteyebilirsiniz.
YENGEÇ
Enerji ve efor ikili ilişkilere yönelik olur, evlilik , ortaklık gibi konularda hareketlilik olabilir, bu dönemde evlenmek veya ortaklık kurmak için girişimlerde bulunabilirsiniz. İlişkilerle ilgili aceleci, riskli kararlar alınabilir.
ASLAN
Tüm eforunuz çalışma hayatı, günlük rutin işler ve sağlığınıza yönelmiştir. İş ve tempo yüksek, agresyon ve acelecilik söz konusudur, bu da  olumsuz sonuçlara götürebilir, iş hayatı ile ilgili çalkantılar yaşayabilir .
 BAŞAK
Enerjiniz ve eforunuz aşk ve romantizme, çocuklarla ilgili konulara, sanatsal ve artistik yeteneklere sportif aktivitelere, borsa ve benzeri spekülatif ve riskli konulara yönelecek demektir.  Özellikle sportif aktiviteler önem taşır ve yaratıcılığınız bu dönemde tetiklenir.
TERAZİ
Bu süreçte evle ilgili güvenlik tedbirleri almak gerekir, ev kazalarına da açık olunan bir transittir. Kişisel haritalarınızda  Mars’ın gergin açıları varsa daha da dikkat edilmesi gerekir. Eğer Mars’ın açıları uyumlu ise taşınabilir, evde değişiklik yapmak amacıyla girişimler yapılabilir.
 
 
AKREP
Bu süreçte enerjiniz yakın çevre ilişkileri ve kardeşlerle iletişim konularına yönelik olabilir. Yakınlarla ilişkilerde gerginlikler yaşanabilir. Araba kazalarına karşı dikkatli olmanızda fayda vardır.
YAY
Bu süreçte tüm enerjinizi ve eforunuzu para kazanmak için harcayabilir, bu konularda girişimci olabilirsiniz , hatta ekstra gelir için ikinci bir işe başlayabilirsiniz. Ayrıca bu süreçte çok fazla para harcamaya da meyilli olabilirsiniz.
OĞLAK
Bu dönemde kendinizi ortaya koyma, girişimde bulunma konularında daha enerjik olabilirsiniz. Kendinizi daha hareketli  aktif hissedebilirsiniz. Enerji yüksek olduğu için sakarlık, kazalar ve yaralanmalara açık olunabilir, farkında olalım.
KOVA
Bu süreçte enerjinizin  düştüğünü , yorgun ve halsiz olduğunuzu hissedebilirsiniz. Mars vücudun bağışıklık sistemini yönetir, özellikle mikrobik enfeksiyonlara karşı tedbirli olmak gerekir.
BALIK
Enerjiniz ve eforunuz  sosyal çevreniz ve arkadaşlarla birlikte olmaya , ekip işine yönelebilir. Tabii Mars’ın agresyon yaratan enerjisi devrede olacağından, arkadaşlar, sosyal çevre ilişkilerinde biraz sürtüşmeler olabilir, dikkatli olmakta fayda vardır.