• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

2022 OCAK

2022 OCAK


2022 OCAK

MERKÜR OĞLAK BURCU SEYAHATİ
Merkür geri hareketi  16 Ocak Çarşamba günü Oğlak burcunda devam etmeye başlayacak. . Bu süreçte kariyer ve gelecekle ilgili hedeflerimize yeniden içe dönüp bakma, kişisel ve profesyonel anlamda denge kurmak, bu konularla ilgili ne yapacağımızı nasıl davranacağımızı nasıl bir rota izleyeceğimizi yeniden düşünme zamanında olacağız. Merkür Oğlak burcundaki geri hareketinde iken  Plüton ile olan yakın teması, iç derinliklerde saklı olan  farkındalığımızın derinliklerinde ortaya çıkaracaktır. Bu dönemde yükselen burçlara etkileri ne olacak kısa kısa bakacak olursak;
KOÇ
Mesleki hedeflerinizin kişisel amacınızla ne kadar uyumlu olduğunu kapsamlı bir şekilde gözden geçirme zamanı.
BOĞA
Merkür, ufkunuzu genişletecek yeni eğitimlerin yanı sıra yapılması gereken düzenlemelere farkındalık getirerek, iş ve kariyer hedefleriniz üzerinde düşünmeyi kolaylaştıracaktır.
İKİZLER
Ortaklaşa kullanılan kaynaklarla ilgili sorunlar veya gecikmeler olabilir. Bu süreçte sigortanızı yenileme borç almaktan kaçınma, borçlarınızı ve vergilerinizi düzenli ödeme zamanı.
YENGEÇ
 İlişkilerinizde  “Konuşulmamış” olarak kalan konular muhtemelen bu geçiş sırasında ortaya çıkabilir ve ilişkilerinizi yeniden gözden geçirme  zamanıdır.
ASLAN
Çalışma hayatınız, günlük rutinleriniz ve sağlığınız konusunda yeniden düzenlemeler yapma ve bu konuları gözden geçirmek için güzel bir süreçte olacaksınız.
BAŞAK
Bu süreçte  yaratıcılığınızı ortaya koyamıyor gibi hissedebilir, kendinizi ifade etme beceriniz hakkında zorlanabilirsiniz.  Yeni ilham  yolları bulmanız gerekebilir ,çocuklarınızla yeniden bağlantı kurmak için iyi zamanlardır.
TERAZİ
Aile üyeleri ile ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalar olabilir.  Eski aile ve çocukluk sorunları yeniden ortaya çıkabilir geçmişinizle barış yapma zamanı olabilir.
AKREP
Bu süreçte düşüncelerinizde karışıklık olabilir, çevrenizle ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalar, iletişim kazaları olabilir, maillerinize dikkat edin, arabanıza bakım yaptırmayı unutmayın.
YAY
Parasal konularda  gecikmeler olabilir, bu dönemde alışveriş fişlerinize dikkat edin fazladan para ödemeyin. Bu dönemde hiç fark etmediğiniz gecikmiş faturaları ödemek zorunda kalabilirsiniz. Büyük yeni alımlardan kaçınmak iyi olabilir.
 OĞLAK
Kendinizi kelimeler üzerinde tetiklenmiş olarak bulabilir veya kendinizi istediğiniz gibi ifade edemeyebilirsiniz.
KOVA
Bu dönemde manevi  anlamda bir yenilenme yaşayabilirsiniz. Meditasyon yapın, zihinsel zincirlerinizi çıkarın, dua edin. Mesaj içeren rüyalar görebilirsiniz.
BALIK
Eski dostlarla buluşma zamanı, beklenmedik şekilde birbirinizle karşılaşabilirsiniz. Öte yandan, arkadaşlarınızla  aranızda yanlış anlamalar olabilir, dedikodu ve söylentiler  iyi ilişkilerinize  zarar verebilir.