• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

2022 ŞUBAT

2022 ŞUBAT


2022 ŞUBAT

7- 13 ŞUBAT HAFTASI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Merhabalar, yeni haftaya Ay Boğa enerjisi ile başlıyoruz Ay Boğa burcunda olmayı pek sever , Ay Boğa günlerinde iyi yaşama, iyi yemek yeme, huzur arama modunda oluruz. Biraz kıskanç ve sahiplenici, çok sabırlı ve istikrarlı oluruz. Duygusal ve maddi güvence bu hafta bizim için çok önemli olacak haftaya hangi enerji ile başlarsak bir hafta boyunca devam eder arkadaşlar. Bu hafta güzel sanatlara, kişisel bakıma, dekorasyon işlerine, para ile ilgili işlere daha fazla düşkün olabiliriz, gözler güzellikler arar, doğa ile daha fazla haşır neşir olmaktan keyif alabiliriz. Bu hafta boğaz ve boyun ağrılarına dikkat, ses tellerinde sorunlar olabilir, laranjit, faranjit , tiroid rahatsızlıkları daha sık görülebilir farkında olalım. Bu hafta iştahımız açık  ve kilo alma olasılığımız fazla olabilir arkadaşlar, fazla yememeğe özen gösterelim özellikle de hamur işleri no no no!
7 Şubat Pazartesi günü akşam saatlerinde güzel enerjiler var , yabancılarla yapılan işler, yurt dışı seyahatleri, yayıncılık, medya işleri, eğitim konularında şans ve fırsatlar yakalayacağımız zamanlar. Aynı zamanda sportif faaliyetler için de uygun zamanlar değerlendirin arkadaşlar. Gece saatlerinde sürprizlere açık bir zaman diliminde olacağız fikir ve yön değişikliklerine gidebiliriz.
8 Şubat Salı günü sabah saatlerinde gergin enerjiler sıkıntı, engeller yaşamamıza sebep olabilir. Öğleden sonra aklımız ve duygularımız çatışma halinde olabilir ve kadın erkek ilişkilerinde de gerginlikler yaşanabilir bu yüzden öğleden sonra herhangi bir konuda önemli karar almamak gerekebilir, farkında olalım. Akşam saatleri Mars Uranüs arasında uyumlu bir akış var ve etkisi birkaç gün sürecek arkadaşlar. “I want to break free!” şarkısı bu enerjiyi çok güzel anlatıyor arkadaşlar böyle kısıtlamalardan veya sıkıcı rutinlerden kurtulmak için güçlü bir dürtü hissetme, yeni  ve sıra dışı aktiviteler, duygular ve ilişkiler deneyimlemek için aniden bir takım  fırsatla karşılaşabilirsiniz. İçgüdüleriniz güçlü ve isabetli olacak, cesur bir enerji patlamasıyla yeni projeleri hayata geçirmek için iyi bir zaman.
9 Şubat Çarşamba günü 07:47-13:46 arasında Ay Boğa burcunda boşlukta olacak, halledilmesi gereken ama bir türlü fırsat bulup yapamadığınız işler bu saatler arasında kolaylıkla olabilir, deneyin göreceksiniz. 13:46 Ay İkizler burcuna giriyor iletişimin çok önemli olacağı birkaç gün bizi bekliyor canlar, bu süreçte arkadaşlar veya yakınlarınızla buluşup bol bol sohbet, dedikodu yapmak isteyebilirsiniz ya da bu süreçte bir çok şey hakkında bilgi edinmek isteyebilirsiniz. Omuzlar ve eller kollar bugünlere daha fazla ağrıyabilir, fazla yormayalım kendimizi.
10 Şubat Perşembe günü  Ay İkizler burcunda ilerlemesine devam ediyor, sabah saatlerinde duygusal anlamda abartılı olacağımızdan davranışlarımız da abartılı olabilir, duyduğumuz bir habere her zamankinden farklı tepkiler verebiliriz, yemek yeme, para harcama konularında abartılı yaklaşımlar içinde olabiliriz. Kiron ve Ay’ın vereceği olumlu enerjiler ile sağlık konularında şifa veren enerjiler devrede olacak. Akşam saatlerinde Ay Satürn ile uyumlu bir açıda olacak tecrübeli kişilerden destek alabilir onların deneyimlerinden faydalanabiliriz.
11 Şubat Cuma günü sabah saatlerinde hayal kırıklıkları, aldanmalar ve aldatmalara açık enerjiler söz konusu. İstikrarlı davranmak zor olabilir, belirsizlik yaşayabiliriz bu yüzden önemli kararlar almamaya özen gösterelim. Öğle saatlerinde daha güzel enerjiler olduğundan alacağımız kararları bu zamanlara denk getirmek gerekir. 11:22’de Ay boşluğa giriyor ve bütün gün boşlukta olacak arkadaşlar , bugün yarım kalmış bütün işlerinizi bitirebilirsiniz. Akşam saatlerinde etkisi birkaç gün sürecek Merkür Plüton kavuşumu kesinleşiyor. Düşüncelerimizin derinleşeceği, iletişimin derin ve yoğun olacağı birkaç gün geçireceğiz. Güç mücadeleleri, fikirlerimizi başkalarına zorla kabul ettirme, manipülasyon söz konusu olabilir. Bu süreçte takıntılı, saplantılı olabilir bir konuya kafamızı takabiliriz. Eğer konsantrasyon gereken işler veya projeleriniz varsa bu günleri kullanabilirsiniz odaklanmanız ve araştırmalar yapmanız daha kolay olacaktır. Psikoloji ve okült konular, astroloji , gizemli konular, sırlar bu süreçte ilgi odağınız olabilir.
12 Şubat Cumartesi Ay Yengeç burcu seyahatinde olacak, daha duygusal, hassas ve korumacı olacağız, duygusal güvence önemli olacak  ve de anaç bir modda olacağız. Bugünlerde nostaljik de takılmamız mümkün ve ailemiz ile daha fazla vakit geçirebiliriz. Mide ve göğüsler hassas olabilir, yumurtalıklarla ilgili sıkıntılar , safra kesesi sorunları olabilir. Sabah saatleri Merkür Ay düğümleri ile olumlu açıda olacaklar,  iletişimin daha önem kazandığı ve işbirliklerine meyilli olacağımız , iş kurabileceğimiz, projeler geliştirebileceğimiz, yeni müşteriler edineceğimiz, akrabalarımızla sık görüşeceğimiz, beceri geliştireceğimiz, eğitimler alabileceğimiz gelişmeler yaşayabiliriz. Bazılarımız bu süreçte gerçek yetenek ve becerilerimizi keşfedeceğimiz, uzun uzun düşüneceğimiz, yazacağımız, hakkımızda asılsız haberlerin çıkabileceği, akrabalarımızla aramıza mesafe koyacağımız, yanlış analiz , hesap yapabileceğimiz uzun sürecek eğitimlere katılacağımız, gelişmeler yaşamak söz konusu olabilir. Akşam saatlerinde Ay, Kiron arasında  gergin enerji söz konusu sağlığımıza dikkat etmekte fayda vardır.
13 Şubat Pazar günü sabah saatlerinde Ay Mars karşıtlığı ile ev kazalarına karşı, sakarlıklara karşı dikkatli olalım, ailevi konularda gerginlikler yaşanabilir en iyisi geç saatlere kadar uyumak arkadaşlar. Zaten Ay Venüs karşıtlığı da var bu Pazar günü kimseye bulaşmayın, ilişkilerde zıtlıklar, kopuşlar yaşanabilir farkında olalım. 22:15 günün tek güzel açısı arkadaşlar  Ay-Neptün uyumlu kontağı uyumlu dengeli bir atmosfer sunuyor olacak ayrıca  manevi ve ruhsal çalışmalar , artistik çalışmalar yapmak için güzel zamanlar. İyi bir hafta geçirmeniz dileği ile ,sevgiler.