• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

2022 ŞUBAT

2022 ŞUBAT


2022 ŞUBAT

14-20 ŞUBAT HAFTASI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Merhabalar,  hafta Ay Yengeç enerjisi ile başlıyor ve  bu haftaya  “Sevgililer Günü” damga vuracak, sevgiyi , aşkı daha vurgulu yaşayacağımız bir süreçte olacağız. Bu hafta gökyüzü bir hayli hareketli,  Aslan burcunda da bir Dolunay gerçekleşecek , Merkür Kova burcuna , Güneş Balık burcuna geçiyor.
14 Şubat Pazartesi günü Ay sabah saatlerinde hem Merkür hem de Plüton ile karşıt açıda olacak bu yüzden sabahtan öğleye kadar  kimselerle söz düellosuna girmeyin canlar. Bu süreçte kadın figürleriyle çekişmeler, duygusal tansiyon, eleştiriler ortaya çıkabilir, içsel olarak  yıpranma söz konusu olabilir. İlişkilerde fazla sahiplenici, kıskanç ve kuşkucu tavırlar ortaya çıkabilir, dikkatli olalım. 13:26-14:17 arası Ay boşlukta olacak, ve 14:17’de  Ay Aslan burcunda hareketine başlıyor, “Sevgililer günü” Aslan burcunun sımsıcak , cömertliği ve organizasyon yeteneği ile  romantik  bir havada geçebilir. Sevginizi cömertçe , sıcacık duygularla dile getirebilir, sevdiğinizin gönlüne taht kurabilirsiniz. Mars ve Venüs Oğlak burcunda birbirleri ile kavuşuma doğru gidiyorlar, Aslan burcunda Dolunay yaklaşıyor, eğer iyi giden bir ilişkiniz varsa  evlilik kararı alabilirsiniz.
15 Şubat Salı günü Merkür Kova burcuna geçiyor, yeni ve orijinal fikirlere açık ,farklı, sıra dışı düşüneceğimiz, yaratıcı fikirlerin ortaya çıkacağı yaklaşık 3 haftalık bir süreçte olacağız. Sabah saatlerinde Aslan burcundaki Ay , Koç burcundaki Kiron arasında uyumlu bir kontakta olacak , etrafımızdaki kişilere kendi kimliklerini ve yaratıcılıklarını  ortaya koyma konusunda cesaret verebilir, şifa olabiliriz. Öğle saatlerinde Ay ve Uranüs olumsuz enerjisi ile beklenmedik gelişmeler olabilir, canımız sıkılabilir.
16 Şubat Çarşamba günü saat 19:56’da Aslan burcunda Dolunay gerçekleşecek. Dolunaylar Güneş ve Ay’ın karşıya karşıya geldiği zamanlardır. İki hafta önce başladığınız projeleri tamamlamak için  fırsatlar sunar. Dolunaylar aynı zamanda ortaya çıkardığı güçlü enerji ile gerçeklere spot tutar ve gerçeklerle yüzleşmek de kırılma noktalarını anlatır , bize hizmet etmeyen her şeyi bırakma, salıverme şansı verir. Tabi tüm bunlar yaşanırken duygusal anlamda huzursuzluklar, gerginlikler de yaşarız. Aslan burcunda gerçekleşen Dolunay  kendine güvenen, cesurca kendini göstermek, kimliğini dışarı vurmak isteyen ve bunu coşkulu, güçlü ve iyimser hissedecek şekilde yapan bir ruh hali veriyor olacak. Güneş Kova’da Ay Aslan’da bu süreçte hakkını arayan Güneş  bunu cesurca, güçlü bir şekilde yapacak, Ay Aslan tavrı ile yapacak.  Ay Dolunay gerçekleştikten hemen sonra boşluğa giriyor 19:56- 23:42 arasında boşlukta olacak. Bu boşluk sırasında eğer sevdiğiniz kişiye aşkınızı ifade edemediyseniz, bu süreçte yapabilirsiniz, yarım kalan bir aşk hikayesi bu süreçte tekrar devam etmeye başlayabilir, Aslan’ın sıcak, cesur ve romantik enerjisi geçmeden aşkınızı dile getirmeyi  ihmal etmeyin.  23:42’de Ay Başak burcuna girecek.
17 Şubat Perşembe Ay Başak burcunda ilerlemeye devam ediyor, eleştirel bir tavır, analitik düşünen bir zihin ile planlamalar yapmak özellikle maddi konuda planlamalar yapmak için ideal bir süreçte olacağız. Akşam saatlerinde Ay’ın Jüpiter ile karşıtlığı duygusal anlamda abartılı davranmamıza yol açabilir, yeme içme ve harcama konularında abartıya kaçabiliriz. Ay Uranüs olumlu kontağı ile yine akşam saatlerinde sürpriz gelişmeler yaşanabilir bu da planlarımız ve fikirlerimizde değişikliklere yol açabilir.
18 Şubat Cuma günü akşam saatlerinde güzel bir enerji akışı hakim olacak, her türlü ilişkilerimizin iyi bir etki alacağı, hedeflerimize ilerlerken uyumu bir enerji içinde olacağımızı, fiziksel olarak hareketli bir süreç de olacağından spor yapabilir, yürüyüşler yapabiliriz. 16:22’de Ay ve Neptün karşıtlığı her türlü hayal kırıklıkları, belirsiz durumlar, aldanmalar yaşamamıza sebep olabilir, dikkatli olalım, canlar.19:43’te Güneş Balık burcu seyahatine başlıyor  yaklaşık 1 aylık süreçte daha hassas, fedakar, yardımsever olacağımız  ve duygularımızla hareket edeceğimiz, empati gücümüzün artacağı ve evrensel sevgiyi içimizde hissedeceğimiz bir süreçte olacağız. Sevgili Balıklar doğum gününüz kutlu olsun.
19 Şubat Cumartesi Ay Başak burcunda ilerlemeye devam ediyor,02:19-06:50  arası boşlukta olacak ve 06:50’de Terazi burcuna geçiş yapacak. İlişkilerin daha önemli olduğu birkaç gün yaşayacağız, adalet, hak, hukuk konuları daha önemli hale gelecek . 15:18’de Ay ve Merkür uyumlu enerjisi ile yaratıcılığımızın artacağı, farklı konuların ilgimizi çekeceği ve aklımızın özgürlük, bağımsızlık konularında olacağı, farklı ve sıra dışı şeyler öğrenme arzusunda olacağımız bir süreçte olacağız.
20 Şubat Pazar günü Ay Terazi burcunda ilerliyor, 14:45 Ay ve Satürn arasındaki uyumlu destek ile bizden yaşça veya tecrübe anlamında büyük, olgun kişilerden destek alabiliriz. 17:33 Her türlü ilişkilerimizde ve maddi konularda gerginlikler, huzursuzluklar yaşayabiliriz. 18:25’te Ay Mars arasındaki gergin enerji ile kazalara, sakarlıklara, aile içinde gerginliklere, tartışmalara  sebebiyet olabilecek durumlarla karşılaşabiliriz, farkında olalım. İyi bir hafta geçirmeniz dileği ile sevgiler.