• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

2022 ŞUBAT

2022 ŞUBAT


2022 ŞUBAT

ASLAN BURCUNDA DOLUNAY “GÖSTER KENDİNİ! ”
 16 Şubat'ta  Çarşamba günü  27° Aslan burcunda Dolunay yaşayacağız bu Dolunay kadersel ay düğümlerine kare açıda  büyük kare açıyı oluşturuyor, biraz sıkıntılı ve kritik , krizlere açık bir süreç. Ayrıca Dolunay an haritasında Oğlak burcundaki Mars ve Venüs  kavuşumda olacakları için Dolunay zamanı her türlü ilişkiler de  önem kazanıyor olacak.
Aslan burcu kendimizi ortaya koymak, yaratıcılığımızı göstermek , burada ben de varım demektir. Kişisel haritalarınızda Aslan hangi evinizde ise o konularda ben de varım demek isteyebilirsiniz. Dolunay Ay düğümleri ile büyük kare açıda olacağından ve Mars Venüs kavuşumu da olduğu için aslında bu Dolunay zamanı ilişkiler de gerçeklerle yüzleşeceğiz, gerçek bir ilişki tanımlamak  veya ortaklıkları bir sonraki taahhüt düzeyine taşımak için kalbinizden geçenleri  ifade etmek veya bir ilişkiyi başlatmak, bitirmek veya yeniden tanımlamak kaderinizmiş gibi hissedebilirsiniz. Aynı zamanda bu kadersel etki ile Kuzey Ay Düğümü Boğa maddi şeylere sahip olmak, güvende olmak, Güney Ay Düğümü Akrep değiştirmek ve yenilenmek konusunda da vurgulara dikkat çekiyor.   Başka bir deyişle, Dolunay zamanı görünen gerçekleri kendinizi daha güvende ve huzurda hissetmek için değiştir Aslan enerjisini kullan, cesaretli ol, organize ol, kendini göster, geçmişle ilgili huzurunu engelleyen her şeyden  kurtul diyen bir enerji hakim.
Dolunay an haritasında yükselen Başak burcu ve yöneticisi Merkür 6.evde , Ay Aslan’da 12.evde , Güneş Kova’da  6.evde sağlık konularında daha dikkatli olmamız gerekebilir özellikle Kova-Aslan ekseni kalp dolaşım rahatsızlıklarını anlatır ,varis ,el ve parmaklarda dolaşım bozukluğu, çarpıntı, ritm bozukluğu, spazm gibi sağlık sorunları bu süreçte  gündemde olabilir. Ayrıca  ünlü film artistleri hayata veda edebilir , aynı zamanda  6.ev çalışanları, çalışma hayatını da anlatır Güneş kimliktir Kova burcunda özgürlük ve bağımsız kimliğini göstermek ister çalışanlar  halkları için mücadele etmeye ve kendilerini daha cesurca ifade etmeye devam edebilirler.   Aslan Dolunay’ının yükselen burçlara göre etkilerine bakacak olursak;

KOÇ
 Sevgili yükselen Koçlar çocuklarınız, yaratıcı çalışmalarınız, yatırımlarla , kendinizi keyiflendirme  veya aşk hayatınızla ilgili konularda netleşen durumlar ve olaylar ortaya çıkabilir. Çocuklarınızın gündemlerine dahil olabilir veya onlarla ilgili haberler ve bilgiler alabilirsiniz. Bazılarınız çocuklarınızın sağlığı ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Bazılarınız ise yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz ya da var olan ilişkinizi başka bir boyuta taşıyabilirsiniz. Bir hobinizle ilgili yeni bir eğitime başlayabilir ya da olmak istediğiniz sahnede yer alabilirsiniz.
BOĞA
Sevgili yükselen Boğalar, aile, ebeveynler ve evle ilgili konularda daha önce görmediğiniz olaylar, duymadığınız konular ortaya çıkabilir.  Bu dönemde işinize harcadığınız zaman kadar ailevi konulara da zaman ayırmanız gerekebilir, burada denge kurmak gerekecektir, organizasyon yeteneğinizi kullanarak buna çözüm bulabilirsiniz. Bir ev, aile veya mülk meselesi varsa veya taşınma konuları gündemde ise bu süreçte netlik kazanabilir. Aile içinde ev alanlar, evlenen, nişanlanan kişiler olabilir.
 
 
 
 
İKİZLER
Sevgili yükselen İkizler, kardeşleriniz, yakın akrabalarınız, komşularınız, çocukluk arkadaşlarınızla ilgili konularda tamamlanan ve netleşen durumlar söz konusu olabilir. Bu kişilerle ilgili daha önce duymadığınız konular ortaya çıkabilir. Ticari ve eğitimi ilgilendiren konularda anlaşmalar, yazışmalar, değerlendirmeler tamamlama aşamasına gelebilir. Yeni bir eğitime başlayabilir, kitap yazmak ya da yayımlamak gibi bir düşünceniz varsa gerçekleştirebilirsiniz. Bazılarınız kısa seyahatlere çıkabilir, bazılarınız akademik çalışmalarla ilgili netleşen olaylarla karşılaşabilir.
YENGEÇ
Sevgili yükselen Yengeçler ,  gelirinizi, varlıklarınızı , bütçenizi ve harcamaları yeniden değerlendirebileceğiniz bu konularla ilgili organizasyon yapma, ve dengeleme  zamanı  olabilir. Buradaki Dolunay kendi değerinizi anlama,  sizi neyin rahat ettirdiğinin farkına varma zamanı da olabilir . Sorunların paylaşılması, güç sorunları gibi, sizin olan ve benim olandır. Konfor bölgeniz önemlidir ve şimdi başkalarının ihtiyaçlarını gizlemeden kendi ihtiyaçlarınızı karşılama zamanıdır bunlarla ilgili organize olmak  bu dönemde önem taşır.
ASLAN
Sevgili yükselen Aslanlar, ilişkilerinizle, sağlığınızla, dış görünüşünüzle, yeteneklerinizle, kararlarınızla ve hayata bakış açınızla ilgili konularda tamamlanan ve netleşen durumlar söz konusu olabilir. Bu dolunayda kendinizle ilgili bazı kararlar alabilirsiniz.  Kendinizi göstermek,  kendi aldığınız kararları bildirmek için önemli bir süreçtir. Bazılarınız bu dönemde saç şeklini değiştirebilir, yeni bir giyim kuşam tarzı benimseyebilir.
BAŞAK
Sevgili yükselen Başaklar ,hizmet ve fedakarlık, olayları akışına bırakmak ve kontrol dışı olaylarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Bazı rahatsız edici durumlar ortaya çıkabilir, bir takım gizli sırları öğrenebilirsiniz. Bu süreçte sağlık konuları önem taşıyabilir, belki yeni bir diyete başlayabilirsiniz, ya da çalışma hayatınızla ilgili bir takım net durumlar ortaya çıkabilir, bazılarınız işlerinden ayrılabilir, bazılarınız yeni bir işe girebilirsiniz.
TERAZİ
Sevgili yükselen Teraziler, arkadaşlarınız ve sosyal çevreniz, kariyeriniz ve kariyer getirilerinizle ilgili konularda tamamlanan ve netleşen durumlar söz konusu olabilir. Yeni bir sosyal çevreye dahil olabilirsiniz. Kariyer getirilerinizde azalma ya da artış söz konusu olabilir. Bu dönemde bazı belirsiz konular da gündeme gelebilir, çalışma ve iş konularına karşı daha dikkatli olmalısınız. Bu dönemde bazı projeleriniz tamamlanabilir.
AKREP
Sevgili yükselen Akrepler, bazılarınız yaptığınız işte, kariyerinizde tanınma, sosyal medya yayınlarınızda biraz daha popüler olma söz konusu olabilir. Bazılarınız  işyerindeki patronları  veya  otorite figürleri tarafından  daha fazla fark edilebilir, uzun zamandır hak ettiği terfiyi alabilir. Bazılarınız  bu Dolunay zamanı  bir iş projesine veya kariyerine son verebilir. Daha kişisel bir düzeyde, yaşam yolunuzu ve kariyer yönünüzü çevreleyen gerçek hisleriniz ortaya çıkabilir. Bu Dolunay sizi hayatınızla yapmanız gerekenler konusunda aydınlatabilir, şu anki rolünüzden memnun musunuz? Bazılarınız uzun zamandır devam eden ilişkisini evlilik ile taçlandırabilir, bazılarınız bu dönemde çocuk sahibi olabilir.
YAY
Sevgili yükselen Yaylar, yabancılarla olan ilişkilerinizle, seyahatlerle, uluslararası işlerle, uzak akrabalarınızla olan ilişkilerinizle, hukuki veya akademik süreçlerle, kitap yazıp yayımlamak gibi işlerle ilgili konularda ve eğitim konularında tamamlanan ve netleşen durumlar söz konusu olabilir. Bu konularda dengelemeniz gereken durumlar ortaya çıkabilir, yeniden organize olmanız gerekebilir. Odak noktanız tüm bu konularda olabileceği gibi kendinizi topluma tanıtmak için de bu dolunaydan faydalanabilirsiniz.
OĞLAK
Sevgili yükselen Oğlaklar ,başkalarından elde edilen gelirler veya ortaklıklarınızdan  duygusal onay alma ihtiyacıyla mücadele edebilirsiniz.  Başkaları aracılığıyla finansal ve maddi durumunuzu iyileştirmenin yollarını arıyorsunuz ve bu çoğu zaman kendinizi güçsüz ve kırgın hissetmenize neden oluyor. Bu Dolunay zamanı  bazılarınızın finansal bir projesi  meyve vermiş olabilir veya bir krediyi, vergilerinizi geri ödemeyi yeni bitirmiş veya büyük bir yatırım yapmış olabilirsiniz. Belki de finansal veya iç kaynaklar açısından ne kadar güvende hissettiğinizi yeniden değerlendiriyor, organize ediyor olabilirsiniz. Aynı zamanda harcamalar-birikimler konusunda bir denge kurmaya çalıştığınız ve bunlarla ilgili tamamlanan bir süreç olabilir.
KOVA
Sevgili yükselen Kovalar, her türlü  ilişkilerinizi ve eşinizle ilişkinizi değerlendirme zamanı olabilir. İsterseniz uzaklaşmak veya ilişkinizi daha derin bir düzeye getirmek için de iyi bir zamandır. Özellikle bir iş durumunda, bir ortakla çalışıyorsanız ve şu anda işler doruğa çıkıyorsa, ödüllerin tadını çıkarmak isteyeceksiniz. Bekarlar için  bir bağlantı kurmanın tam zamanı sevdiğiniz kişiye  karşı hissettiğiniz hisler şimdi daha yoğun  olabilir  ve duygularınızı ifade etmek  kolaylaşabilir.
BALIK
Sevgili Balıklar, işte ya da sağlığınız ve refahınızla ilgili ihmal ettiğiniz her şey yüzeye çıkarabilir. Kötü bir alışkanlığı kırmak için mükemmel bir zaman. Buradaki Dolunay, altta yatan bir sağlık sorunu gibi, projedeki bir hata, iş arkadaşları, çalışma ortamı veya belki de evcil hayvanla ilgili bir şeyden habersiz olabileceğiniz her şeyi aydınlatır. Bazen bu, yaptığınız işte veya işyerinin kendisinde meydana gelen değişikliklerin bir göstergesi olabilir; bu süre zarfında bir çalışan ayrılabilir. Sizi rahatsız eden  çalışma koşullarınızı iyileştirmek için bir şeyler yapabilir, egzersiz veya beslenme programınıza devam edebilirsiniz.