• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

2022 ŞUBAT

2022 ŞUBAT


2022 ŞUBAT

GÜNEŞ BALIK BURCU SEYAHATİ  18 ŞUBAT- 20 MART “DUYGUSAL KİMLİK”
Astrolojinin kralı Güneş , merhametli, hassas , şefkatli , fedakar , duygusal Balık burcuna geçiş yaptığında benliğimiz, ve  kimliğimiz kendimizi ifade edişimiz daha hassas ve kırılgan bir boyuta geçer. Bu süreçte hayal gücümüz artar , her duruma uyum sağlar, hayatımızda olup biten her şeye karşı daha esnek davranabilir, akışta olmayı tercih edebiliriz. Başkalarına karşı daha duyarlı olacağımızdan bu dönemde kurulan arkadaşlıklar daha empatik ve sevgi dolu olabilir ama dikkat edin de iyi niyetiniz altın kalbiniz suistimal edilmesin, canlar. Güneş Balık burcu seyahatinin yükslen burçlara göre etkisine bakarsak;
KOÇ
Sevgili yükselen Koçlar, geçmiş bir senenin değerlendirmesini  ve yeni girişimler için hazırlıklar yapabileceğiniz bir süreçte olacaksınız. Bu dönemde, önceden fark etmediğiniz konular ve durumlar su yüzüne çıkabilir. Arkanızdan çevrilen işler, gizli düşmanlıklar söz konusu olabilir. Geçmişle ilgili bir takım olaylar hayatınızda negatif etkiler yaratabilir. Endişe ve korkularınızda artış olabilir. Bu dönemi biraz kendi kabuğunuza çekilerek geçirmek ve  meditasyon gibi çalışmalarla ruh sağlığınıza yönelmek faydalı olacaktır. Kararlarınızı aceleye getirmemeniz çok önemli çünkü acele kararlar, kayıplara sebebiyet verebilir, sağlığınıza da son derece dikkat etmeniz gereken bir dönem olduğundan 1 ay boyunca daha fazla  dinlenme molaları vermeniz uygun olacaktır.
BOĞA
Sevgili yükselen Boğalar, sosyal alanda hareketlilik, arkadaşlar ve sosyal organizasyonlar, kariyerden elden edilen gelirler  daha fazla ilgi alanınız olabilir. Bu dönemde bazılarınızın etrafında güçlü ve etkin kimseler olabilir ayrıca bu dönemde tanışacağınız kişilerden fayda görebilirsiniz, gelecekle ilgili planlarınıza hiç ummadığınız destekler gelebilir.  Gruplar halinde bir şeyler yapmak, arkadaşlarınızla vakit geçirmek ve oldukça sosyal olmak isteyeceğiniz , geleceğinize, hayalinizdeki geleceğin nasıl görüneceğine ve umutlarınızın neler olduğuna daha fazla konsantre olacağınız bir süreçtir.
İKİZLER
Sevgili yükselen İkizler iş, kariyer, toplumsal statünüz ve tanınma konularına kayacaktır. Başkalarının ilgisini üzerinize çekebilir, iş alanınızda takdir görebilirsiniz. Terfi alabilirsiniz. İşinizle ilgili başarı ve ödül kazanabilirsiniz. Yeni bir işe başlayabilir ya da başvuru yapabilirsiniz. Önemli pozisyondaki kişilerden, otorite figürlerinden ya da hayatınızdaki erkek figürlerinden destek görebilirsiniz. Hedefleriniz konusunda gelişmeler yaşayabilirsiniz.
YENGEÇ
Sevgili yükselen Yengeçler, yaklaşık 1 aylık süreçte seyahatler, dış ticaret, eğitim, dinsel, ruhsal ve ilahi konular gündeminizde önemli yer tutabilir. Bir şeyler öğrenme amaçlı seyahatler için güzel bir süreçtir. Bazılarınız bu dönemde işlerinizi  büyütmek için  uluslararası piyasalara açılabilirsiniz. Hedeflerinizi geniş tutmakta, yeni alanlara doğru yönelmekte, yeni şanslar denemekte fayda vardır. Kimilerinizin  de hayatında  yurt dışından, yabancı kültürlerden önemli, karizmatik ve güçlü kişiler   önemli rol oynayabilirler.
ASLAN
Sevgili yükselen Aslanlar, bu  1 aylık süreçte  odak noktanız; ortaklaşa kazanımlar, eşinizin veya ortağınızın gelirleri, alacak ve borçlarınız, krediler, vergiler, ödemelere kayacaktır. Bu dönem biraz mali durumunuzu dengelemeye çalışacağınız, ödemelerle yüzleşeceğiniz bir dönem olabilir. Diğer yandan tehlikeli ve risk taşıyan durumlar, ameliyatlar söz konusu olabilir. Bazılarınız ise metafizik gibi konulara eğilebilir, bu konularda araştırmalar yapabilirsiniz.
BAŞAK
Sevgili yükselen Başaklar yaklaşık 1 aylık süreçte ikili ilişkiler hareketlenmeye, dikkat çekmeye ve önem kazanmaya başlar. Bazılarınızın hayatına tanınmış, önemli, insanların dikkatini çeken kişiler  girebilir. Bazılarınız ise hayatınızı bire bir paylaştığınız, sizin için önem taşıyan kişilerin ihtiyaçlarına da eğilmek, destek vermek durumunda kalabilir. Bazılarınız bu  süreçte  yer değişikliği yapabilirsiniz. 
TERAZİ
Sevgili yükselen Teraziler, hayatınızdaki iş ve mecburiyetler daha fazla önem kazanabilir ve hayatınızdaki sorunlara ve sorumluluklarınıza daha fazla eğilmeniz gerekebilir. İşleriniz ve günlük rutinlerinizle ilgili yetkili kişilerden ya da hayatınızdaki önemli erkek figürlerinden destek görebilirsiniz. İş başvurusu ya da işe alım yapabilirsiniz. Önemli konulardan biri de sağlığınızın da bu süreçte dikkat çekici olacağıdır. Sağlığınıza dikkat etmeli, kişisel disiplininizi iyi korumalı ve diyetinize dikkat etmelisiniz.
AKREP
Sevgili yükselen Akrepler, yaklaşık 1 aylık süreçte çocuklar, aşklar, hobiler, sportif alanlar odak noktası olabilir. Bazılarınız bu dönemde  yaratıcı becerilerini özellikle sanatsal becerilerini daha iyi ifade edebilir. Bazılarınız sportif alanda kendisini kanıtlayabilir bu alanda parlayabilir. Kimileriniz bu  dönemde  kendine , hayatın zevkli alanlarına , eğlenceli aktivitelere daha fazla zaman ayırabilir. Bu dönemde daha fazla eğlenmek istersiniz oturup çalışmak veya ciddi sorunlarla uğraşmak istemezsiniz. En sevdiğiniz hobilerle meşgul olun, arkadaşlarınızla dışarı çıkın, partilere katılın ve çocuklarınızla daha fazla zaman geçirin, sevgili Akrepler. 
YAY
Sevgili yükselen Yaylar, yaklaşık 1 aylık süreçte ebeveynlerinizin hayatında önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz, aileniz bu süreçte  size daha fazla gereksinim duyabilir, onlarla ilgilenmeniz gerekebilir.  Aile arası sorunların çözümlenmesi konularında da danışılan birisi olabilirsiniz. .Aile ilişkilerinin güçlendiği bir dönemdir. Bazılarınız  evinde önemli, prestijli misafirler ağırlayabilir. Bu süreçte kimileriniz kendinizi yeniden yapılandırmak için gerekli kararlar alabilirsiniz. Kimileriniz de evinizi süslemek, bir ev satın almak veya satmak, taşınmak veya evinizi tadilat yapabilirsiniz.  Ev ve aileye ait konularla ilgili uzun vadeli projeler planlamak için de iyidir.
OĞLAK
Sevgili yükselen Oğlaklar, yaklaşık 1 aylık süreçte fikirlerinizi konuşma veya yazma yoluyla başkalarına iletmek , yakın çevrenizle iletişim halinde olmak , kısa seyahatler veya kısa dönemli eğitimler  önem kazanır. Etkin ve dikkat çekici bir ifade tarzı ortaya koymak isteyebilirsiniz. Zihniniz daha aktif, daha fazla fikriniz ve düşünceniz  ve olabilir ve  söylediklerinizi başkalarının duymasını istersiniz. Bu dönemde yakın çevreniz, kardeşler ve akrabalarla olan iletişiminiz daha fazla olabilir.
 KOVA
Sevgili yükselen Kovalar, yaklaşık 1 aylık süreçte finansla ilgili konuların gündeminizde önemli yer tutacağını, bütçenizi  iyi idare edebilme, doğru yönlendirebilme kabiliyetinizin artacağını anlatır. İdari becerileriniz, tanınırlığınız, bilinçli ve iradeli seçimlerinizin yanı sıra, önemli kişiler ya da hayatınızdaki etkin erkek figürlerinin desteği sayesinde  de gelir elde edebilirsiniz.  Ama bu dönemde  başkalarından beklenti yerine, kendi bütçenize, kendi yeteneklerinizden elde edeceğiniz gelire güvenirseniz daha iyi olabilir. Bazılarınızın bu dönemde geliri artabilir ve  kendinize güveniniz artar.
BALIK
Sevgili yükselen Balılar, yaklaşık 1 ay boyunca  fiziksel enerjiniz artmaya başlayabilir ve pek çok girişim için rahatlıkla bu süreci kullanılabilirsiniz. Güneş'in 1. evden geçişiyle  kendinize  olan güveniniz artar, otoritenizi daha belirgin bir şekilde ortaya koymaya başlarsınız. Bazılarınız  kişisel yetenekleri iyi kullanabilme, koşullarınızı yönlendirebilme, dikkatleri üzerinize toplayabilme, başkaları üzerinde etki yaratabilme kabiliyetlerini bu dönemde  rahat ortaya koyabilirler. Bazılarınız  fiziksel görünüşünüzü değiştirmek isteyebilirsiniz çünkü her zamankinden daha fazla dikkat çekmek , spot ışığında olmak istersiniz. Hayatınızda yeni bir şeye başlamak, özellikle de yeni bir yola girmek için iyi bir zamandır.  Daha kendinizden emin, cesur ve cüretkarsınız ve kimsenin iznini veya yardımını beklemeden dışarı çıkıp istediğinizi almaya hazırsınız.