• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

23 EYLÜL 2019

23 EYLÜL 2019


23 EYLÜL 2019

23 Eylül 2019 Pazartesi Gökyüzünden mesajınız varrrr
Pazartesi sabahına Ay Yengeç burcunda uyanıyoruz, ev işleriyle ilgilenme, ailenize önem verme zamanları. Deniz  kenarında sevdiklerinizle birlikte vakit geçirmek ve yürüyüş yapmak çok iyi gelir (Çalışanlar kızmayın bu aktivite  çalışmayanlara iyi gelir)
Aynı zamanda  duygusal anlamda  kendi yaralarınızı ve  sevdiklerinizin yaralarını sarmak, samimiyet, güven ve şefkat temaları da Ay Yengeç burcundan geçerken vurgulanır. Hadi bugün  sevdiklerinize güzel sürprizler yapın abartısız samimi ve  gerçek olsun..
08:38 Ay ve Satürn karşıt açıda olacaklar biraz depresif bir halde olabiliriz özellikle çalışanların Pazartesi sendromu tavan yapabilir.
10:22 Ay Merkür olumsuz açısı ile iletişimsel sıkıntılar olabilir bugün kimselere akıl vermeye kalkmayın canlar başınız ağrımasın. Herhangi bir kontrat, sözleşme için de uygun zamanlar değil.
10:50 Güneş Terazi burcunda detaylı yazımızı astro.danismanlik.com’dan okuyabilirsiniz.
13:55 Ay bu kez Neptün ile olumlu bir açıda, hayal gücünüz ve yaratıcılığınız  vurgulanır, sezgiler kuvvetli olur,özel biriyle tanışma ihtimaliniz olabilir ve bu etki altında kurulan ilişkilerin ruh eşiniz olma olasılığı olabilir.
Müzik, kompozisyon, film gibi yaratıcı ve sanatsal çalışmalar için ideal zamanlardır. Neptün ayrıca filmleri ve kameraları da yönetir, bu yüzden web kamerasını hayallerinizi ve vizyonlarınızı kaydetmek için kullanabilirsiniz..
20:20 Ay Plüton karşıtlığı ile  duygularınız, tepkileriniz ve davranışlarınız artık kontrol edemeyeceğiniz  bir seviyeye gelebilir öfkeli olabiliriz,  korkular ve takıntılar olabilir dikkatli olalım, sevgiler..