• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

24 EYLÜL 2019

24 EYLÜL 2019


24 EYLÜL 2019

24 Eylül 2019 Salı Gökyüzünden Mesajınız varrr
Günaydınlar, güne Ay Yengeç burcunda ama boşlukta ilerlemesi ile başlıyoruz öğle saatlerine kadar yeni girişimler ve başlangıçlar için iyi zamanlar değil.
12:19 Ay Aslan burcundaki gezisine start  veriyor. Duygularımızı her zamankinden daha iyi ifade edebileceğimiz hatta bunun için yeni yollar keşfedeceğimiz ,sahnede parlamak istediğimiz bir gezinti bu. Yaratıcılık ön planda ve takdir almak istediğimiz zamanlar bu süreçte sevdiklerinize ne kadar değer verdiğinizi ifade etmekten kaçınmayın arkadaşlar.
12:12 Ay ve Güneş uyum içindeler fiziksel, zihinsel ve duygusal olarak rahat hissetmenizi sağlar ve  içsel huzurunuz, tüm ilişkilerinizi normalden daha uyumlu hale getirebilir.. Özel, sosyal ve profesyonel yaşamınızdaki ilişkiler hoşluk ve olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sosyalleşme , takım çalışması için a kendinizi ve hedeflerinizi  tanıtmak için iyi bir zamandır, değerlendirirseniz iyi olur.
18:19 Ay kiron arasındaki uyumlu açı ile şifalanmaya  açık bir enerji var, kendinize pozitif olumlamalar yaparak duygusal olarak şifalanabiliriz. Ayrıca hayatımızdaki olgun kadınlardan ya da annelerimizden de destek göreceğimiz bir süreç olabilir onların desteği size şifa olabilir.
22:12 Ay Uranüs gergin açısı ile hoş olmayan ,beklenmedik ve aniden gelişen sürprizlere dikkat.
Ay Aslan Ritüelleri; sinema, tiyatro, müzikal, opera ya gidebilirsiniz, partiler ve organizasyonlar  için güzel zamanlardır.  Sevdiğiniz kişilere ya da aile üyelerine kendilerini değerli hissettirecek sürprizler yapmak, hobilerimize zaman ayırmak,  dans etmek de iyi gelecek aktivitelerdendir. Saç bakımı yaptırmak, boyatmak veya kesim için de ideal zamanlardır.Sevgiler.