• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

27 EYLÜL CUMA

27 EYLÜL CUMA


27 EYLÜL CUMA

Herkese günaydınlarrr, bu arada  İstanbul  hepimize geçmiş olsun!
Gün boyu Ay Başak burcunda ilerliyor, titiz, detaylarla ilgilenen ve huzursuz ve endişeli olabiliriz zaten deprem dün hepimizi huzursuz ve depresif bir hale getirdi, Allah beterinden saklasın.
04:21’de kesinleşen Güneş ve Kiron karşıtlığı 5 güne damgasını vuracak! Kiron , ruhsal cerrah olarak  kalpte hassas yerleri açığa çıkarabilir ve  ilişkiler  her zamankinden daha acı verici olabilir. Terazi’deki Güneş, Koç burcundaki  Kiron 'un acısını veya kırılganlığını aydınlatır, ilişkilerde yaralanmalara açık olacağımız zamanlar. İlişkilerinizde kurban gibi hissedebilirsiniz, dengesiz durumlara dikkat etmekte  fayda vardır. Acı veren şeylerle cesaretle yüzleşerek bu dengesizliği düzeltmenin bir yolu olup olmadığını düşünerek kurban olmadan  Koç’taki  Kiron’la savaşmaya çalışın. .
10:14-13:24 saatleri  arasındaki sürede Ay Satürn üçgen açısı   herhangi bir konuda ele aldığınız sorumlulukların kolaylıkla altından kalkacağınızı  anlatıyor ayrıca çevrenizde sizden yaşça büyük veya daha tecrübeli kişilerden de destek alabilirsiniz .
14:46-17:25 Ay Neptün karşıtlığı başkalarını yanlış anlayabileceğinizi ve kendi duygularınız hakkında da kafanızın  karışabileceğini anlatıyor. Diğer insanlarla olan ilişkilerinize daha fazla özen göstermelisiniz  çünkü yanlış anlaşılabilirsiniz.  Niyetleriniz konusunda çok net ve dürüst olmalısınız ve dedikodu yapmaktan kaçınmalısınız. Hastalık ve enfeksiyona daha yatkın olabileceğiniz için kendinizi iyi hissetmiyorsanız ekstra önlemler alın. Ayrıca bu enerjinin  etkisi altında yapılacak iyi şeyler arasında sadaka vermek , hasta, yaşlı arkadaş ve akrabaları ziyaret etmektir.
16:09- 19:19 arasında  Ay Jüpiter kare açısı ile her konuda abartılı davranabiliriz özellikle de Ay Başak burcunda olduğu için titizliği, temizliği ve eleştiri yapmayı abartabiliriz.
20:45- 23:54 Ay Plüton üçgen açısı  duygusal duyarlılığınızı ve psişik algınızı artırır. Olayları daha güçlü hisseder ve yoğun duygusal tepkileriniz tarafından dönüştürülme ihtimaliniz yüksek. Sevgiler..