• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

29 Eylül 2019 Pazar

29 Eylül 2019 Pazar


29 Eylül 2019 Pazar

Herkese iyi Pazarlarrr, uyumlu, dengeli , hak ve adalet peşinde koşacağımız, huzuru arayacağımız, sanatsal çalışmalar içinde olabileceğimiz ve ilişkilerin önemli olacağı 2,5 güne hazır mıyız?
02:40’de kesinleşen Venüs ve Jüpiter uyumlu açısı ki etkisi birkaç gün sürecek, bu  etki iyi şansın bir göstergesidir ve hediyeler, para veya övgü alabilirsiniz. Ayrıca cömert bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Bu enerji  özellikle uzun mesafeli seyahatler  için tercih edilir. Diğer kültürler hakkında çok şey öğrenir ve hayata bakışınızı genişletirsiniz. Finansal yatırımlar , iyi şans ve büyüme, aynı zamanda yüksek öğrenim ve hukuksal konular  için de olumlu bir etkidir. Bu etki altında özellikle tatlı yiyeceklere karşı aşırıya kaçma eğilimi olabilir.
09:32-12:43 saatleri arasında  Ay Satürn karesi ile duygusal anlamda depresif, sıkıntılı hissedebilir, darlanabiliriz. Bizden yaşça büyüklerle ilgili veya bizden daha tecrübeli kişilerle aramızda gerginlikler olabilir .
15:50-19:03 saatleri arasında  Ay Jüpiter sekstil açısı  ise eski arkadaşlarla sohbet etmek veya aile ile vakit geçirmek için harika bir zaman sunuyor. Grup etkinliklerine katılmak ,başkalarına yardım etmek kendinizi daha iyi hissettirebilir ayrıca başkalarından  iyilik veya  şanslar gelebilir. Mesleki yaşamınızda, sunum yapmak veya halkla ilişkiler üzerine çalışmak için  de ideal bir zamandır.
16:56-20:22 Ay Venüs kavuşumu hayatınıza huzur ve uyum getirir. Duygusal, şefkatli ve sevgi dolu hissedeceksiniz. Sevdiklerinizle rahatlamak ya da arkadaşlarla parti yapmak için harika bir zaman. Para harcama eğiliminde olabilirsiniz.. Moda, kozmetik ve mücevher satın almak, bir saç kesimi için tercih edilebilecek zamanlardır.
20:24-23:15 Ay Plüton karesi aile ile duygusal güç mücadeleleri mümkündür ve bu çok acımasız olabilir. Kıskançlık, manipülasyon, suç atma, zorbalık veya aile içi şiddet dahil olabilir. Herhangi bir ilişki krizinde fail veya mağdur olsanız da, zorluk dönüşüm ve gelişim için bir fırsata dönüştürülebilir. Sevgiler…