• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

3 EKİM 2019

3 EKİM 2019


3 EKİM 2019

3 Ekim 2019 Perşembe Gökyüzünden mesajınız varrr
Günaydınnnlarrr, güne Ay  Yay enerjisi ile başlamak çok güzel gayet neşeli ve pozitif olan bu enerjiye kapılarınızı açın ve gülümseyin arkadaşlar.
05:47- 09:36 Ay ve Güneş arasındaki uyumlu açı bize bu saatler arasında içsel bir denge hissi ve ayrıca yaşamla uyum ve memnuniyet hissi verir. Herhangi bir kişisel veya ilişki problemini çözmenin tam zamanıdır. Hikayenin her iki tarafını da adil ve dengeli bir şekilde görebilirsiniz. Özel ilişkileriniz güçlü duygusal bağlar ve karşılıklı saygı ile gelişebilir. Ortak girişimler, ortaklıklar ve grup faaliyetleri başlatmak için kendinize güvendiğiniz zamanlardır değerlendirebilirsiniz.
14:10 Merkür Akrep burcunda seyahatine başlıyor olacak. Bununla ilgili yazımızı diğer postumuzda yayınladık.
18:25-22:02 arasında Ay ve Neptün karesi sizi gerçekleri sorgulamak için  garip hisler veya deneyimler getirebilir. Bazı şeyleri algılamakta sorun yaşayabilir, kendimizi kandırıyor veya karşımızdaki insanlar tarafından aldatılıyor olabiliriz bu yüzden  önemli kararlar vermekten kaçınmak en iyisidir. Duygusal açıdan da çok hassas olacağımız zaman dilimleridir ruhumuz daralabilir.
21:50 de başlayan ve etkisi bir sonraki gün boyu sürecek olan Ay ve Jüpiter kavuşumu bize güzel fırsatlar sunacak. Bu iyimserlik, cömertlik ve iyi şans zamanı. Bu enerji süresince  başladığınız şeyler, iyi niyetlere dayandıkları için başarılı sonuçlar getirebilir. Yurtdışına  bir tatil, finansal bir yatırım veya yakın bir ilişki olabilir. Sevdiklerinizle birlikte kaliteli zaman geçirmek  faydalı olur, destekleyici tavrınız yeni dostluklar getirebilir. Ayrıca ruhsal olarak zenginleşeceğiniz bir süreçtir. Sevgiler…