• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

4 Ekim – 19 Kasım 2019

4 Ekim – 19 Kasım 2019


4 Ekim – 19 Kasım 2019

Mars Ateş elementi gezegenidir ve Terazi hava elementinden bir burçtur. Havanın ve ateşin birleşimi hiç kuşkusuz derin bir etkiye sahip olacak. Doğru dengede olduğunda, bu elementler pozitif enerji yaratır; hava yangının asla kendi başına ulaşamayacağı yüksekliklere ulaşmasına yardımcı olur ve  yangının yanmasını sağlar. Bununla birlikte, bu kombinasyondaki herhangi bir dengesizlik büyük türbülans yaratabilir.
Mars Terazi burcunda zararlı çalışır çünkü  Mars mücadele, savaş, tartışma demek Terazi ise ikili ilişkiler, ortaklıklar, sanat,  uyum denge demek dolayısı ile Mars’ın Terazi’deki yolculuğu biraz sıkıntı verici olur.
Mars Terazi burcundayken  evlilik, ortaklık, ikili ilişkilerde dengeleri korumak, uyumu yakalamak daha çok çaba gerektirebilir. Bu dönemde  her türlü ikili ilişkiler ve ortaklıklarda zorlanmalar olabilir uzlaşmakta  sıkıntı çekebilirsiniz. Aile içi ilişkilerde şiddet, boşanma konuları da  gündeme gelebilir. Bu yüzden çıkabilecek krizlere karşı dikkatli olmakta fayda vardır.
Mars gezegeni aynı zamanda kazaları ve operasyonları anlatan bir gezegendir, Terazi burcunda olduğu için de bu burcun sembolize ettiği bölgelerle ilgili  böbrekler,tüm bel ve bel altı ile ilgili  operasyonlar olabilir  ve idrarla ilgili problemler  olması da olasıdır.
Bu transitin en güzel yanlarından birisi  Terazi burcu adaleti  de temsil ettiği için bu dönemde adalet için savaş ve mücadele konuları da gündeme gelebilir bir diğeri ise  Mars her ne kadar savaşçı, mücadeleci ve gergin enerjiler taşısa da Terazi burcunda olduğu için mutlaka uzlaşma çabasında  olacaktır.