• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

AĞUSTOS 2020

AĞUSTOS 2020


AĞUSTOS 2020


3 AĞUSTOS 2020 KOVA DOLUNAYI  11.EVİNİZDE GERÇEKLEŞECEK.
11. ev sosyal çevrenizi, arkadaşlarınızı ve kariyerinizin getirilerini anlatır. Dolunaylar tamamlanma ve netleşme enerjisi taşır. Uzun süredir kariyerinizin getirileri ile ilgili sürüncemede kalan konular varsa bu konular netleşebilir, bir sonuca bağlanabilir. Diğer taraftan kariyerinizle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz.
Diğer taraftan bu dolunay ümitleriniz ve beklentilerinizle ilgili netleşmeler de sağlayabilir. Bu Dolunay Uranüs ile kare açı yapacağından beklenmedik hoş olmayan durumlarla karşılaşabilirsiniz. Evlenmek, boşanmak, çocuk sahibi olmak gibi beklentileriniz varsa bu konularda netleşen durumlar söz konusu olabilir. Bazılarınız için de yaratıcı yönlerinizin aktive olması ve bu yönlerinizi görünür kılmanız söz konusu olacaktır.
 
GÜNEŞ 22 AĞUSTOSA KADAR ASLAN BURCUNDA SİZLERİN 5.EVİNİZDE,
 MERKÜR DE AYIN 5 İNDEN İTİBAREN AYIN 20 SİNE KADAR ASLAN BURCUNDA 5.EVİNİZDE
17 AĞUSTOSDA GÜNEŞ VE MERKÜR KAVUŞUMU VE MARSIN DA BU KAVUŞUMA BİR ÜÇGEN AÇISI SÖZ KONUSU OLACAK.

22 Ağustosa kadar odak noktanız ve zihniniz; aşk hayatınızda, yaratıcı yönlerinizde, riskli yatırımlarda, hayatın keyifli taraflarında, hobilerinizde ve sportif faaliyetlerde olacaktır. Ebeveyn olan yükselen koçlar için ise odak noktaları çocukları olacaktır.
Özellikle çocuklarla ilgili konularda girişimler yapmak açısından çok uygun bir zaman dilimidir. Çocuk sahibi olmak gibi bir motivasyonunuz olabilir ve bu konu gündeme gelebilir ve bu konuda konuşmak isteyebilirsiniz. Bu konuda kararlar alabilirsiniz. Diğer taraftan çocuklarla iletişiminizde iyi olacaktır. Onları ikna edebilme yeteneğinizde artacaktır.
Bu transitlerin etkisiyle kendinizi ve yeteneklerinizi sergilemeniz, sanatsal ve sahne becerilerinizi göstermeniz ve yaratıcı aktivitelerde bulunabilmeniz mümkün, keyifli ve kolay olacaktır. Sportif konularda becerilerinizi başkalarına gösterebilir ya da spora başlayabilirsiniz.
Bu dönem sosyal olacağınız, hayatın zevkli ve eğlenceli yönlerinin tadını çıkaracağınız, eğlenceli zamanlar geçireceğiniz bir süreç olacaktır.
Son derece çapkın olabileceğiniz, aşk hayatınızın ve cinsel hayatınızın aktif olacağı bir ay olacaktır. İkna kabiliyetiniz son derece yüksek olacaktır.
Bu ayı ‘’kendinize vakit ayırma’’ zamanı olarak değerlendirmelisiniz.

AYIN EN İYİ GÜNÜ 17 AĞUSTOS OLACAKTIR.17 AĞUSTOS GÜNÜNÜ KARİYERİNİZLE İLGİLİ , ÇOCUKLARLA İLGİLİ KONULARDA,AŞK HAYATINIZLA İLGİLİ KONULARDA,YARATICI YÖNLERİNİZLE İLGİLİ KONULARDA VE İLİŞKİLERİNİZLE İLGİLİ KONULARDA YENİ BAŞLANGIÇLAR YAPABİLİRSİNİZ. RİSKLİ YATIRIMLAR İÇİN BORSADA OYNAMAK,ALTIN ALIŞ VERİŞİ GİBİ KONULAR İÇİN DE UYGUN BİR ZAMAN DİLİMİ
 
22 AĞUSTOS'TAN İTİBAREN GÜNEŞ VE 20 AĞUSTOS DA İSE MERKÜR BAŞAK BURCUNA SİZLERİN 6.EVİNİZE GEÇECEK

22 Ağustos'tan itibaren günlük işleriniz ve mecburiyetleriniz daha fazla önem kazanmaya başlayacak. Hayatınızdaki sorunlara, sorumluluklara daha fazla eğilmeniz gerekecektir. Daha önce ihmal ettiğiniz sorunları çözme zamanı geldi.
Çok çalışacağınız çok yorulacağınız, başkalarının istek ve arzuları doğrultusunda çalışmanız gerekeceği bir ay olacaktır. Kendi işinizi yapıyor olsanız bile bu dönemde yapacağınız işler başkaları tarafından size dikte edilebilir. İş ve sorumluluklarınız artabilir ve başkalarının işleri de size kalabilir.
Bazılarınız için sağlık konuları gündeme gelebilir. 22 sinden sonra sağlığınıza özel bir önem vermeniz gerekiyor. Bu dönemde hastalıklarınız ve zayıf yönlerinizle ilgili konuşmalar, bilgi paylaşımları, anlaşmalar artabilir.

Ayın özellikle 22 sinden sonra iş başvuruları yapmak, işe alışlar yapmak ve iş sözleşmeleri yapmak için çok uygun bir süreç başlamış olacaktır.

Bu transitlerde iş arkadaşlarınız ve ekip arkadaşlarınızla iyi bir iletişim kurabilir ve onlar sayesinde başarılı olabilirsiniz.
Günlük rutin işlerinizi derleyip toplamak, yapılmış işleri gözden geçirmek, eksikliklerinizi ve hatalarınız gözden geçirmek için ve çalışma koşullarınızı bağlayıcı sözleşmeler yapmak için çok uygun bir zaman dilimi olacaktır.
 
VENÜS 7 AĞUSTOSDAN İTİBAREN YANİ  AYIN BÜYÜK BİR KISMINDA YENGEÇ BURCUNDA OLACAK. SİZLERİN 4. EVİNİZDE

Venüsün 4. evinizde olması yaklaşık 1 ay boyunca ev hayatınız ve ailevi ilişkilerinizle ilgili konularda olumlu etkiler yaratacaktır. Bu süreçte evinizde ve ailenizin yanında kendinizi güvende ve huzurlu hissedersiniz. Evinizde yapmak istediğiniz dekoratif değişiklikler, yenilikler açısından da iyi bir süreçtir. Ev değiştirebilir, evde tamirat işleri yapabilir ve bahçenizde düzenlemeler yapabilirsiniz. Diğer taraftan aile arasında dargınlıklar, kırgınlıklar varsa bunları çözümlemek için iyi bir transittir. Bu dönemde evde sosyalleşmek, arkadaşlarla partiler ve toplantılar düzenlemek iyi fikir olacaktır.
Evde tembellik yapmak ve vaktinizin çoğunu evde dilenmeye ayırmak gibi bir motivasyonunuz olacaktır. En büyük huzuru evde bulursunuz.
Venüs 4.evden geçerken aile kurmak ile ilgili motivasyonunuz yüksek olur. Nişan ve evlilik söz konusu olabilir.

 MARS AY BOYUNCA KOÇ BURCUNDA YÜKSELENİNİZDE OLACAK OCAK 2021 E KADAR
Ay boyunca kendinizi ortaya koyma, girişimde bulunma enerjiniz yüksek olacaktır. Kendiniz aktif, dinamik ve enerjik hissedersiniz. Enerjiniz son derece yüksek olacaktır. Egonuz ve kendinize güven yüksek olacaktır. İnisiyatifi ele almak ve bağımsız davranma güdünüz yüksek olacaktır.
Enerjiniz yüksek olacağı ve tezcanlı davranışlar sergileyebileceğiniz için sakarlıklara, yaralanmalara  ya da kazalara açık olabilirsiniz.
Agresyon ve gerginlikler yaşayabilirsiniz. Ancak kendinize fazla güvenden kaynaklanan aşırı cüretkar ve fazla egoist davranışlar söz konusu olabilir.

 URANÜS 15.AĞUSTOS 2020 DE BOĞA BURCUNUN 10 . DERECESİNDE GERİ GİDİYOR. 2.EVİNİZDE

İkinci evimiz finansmanımızı ve finansal güvenliğimizi yönetiyor. İkinci evdeki Uranüs para konusunda benzersiz bir bakış açısı sunuyor. Koç burcu bunu birçok kişiden farklı düşünebilir ve yeni girişimler için risk almaya elverişlidir. Uranus Retrosu  sizi bu zenginliği geliştirmek için yeni yöntemler bulmaya davet ediyor. Maddi değerlerinizin ve özdeğerinizin önümüzdeki beş ay içinde sarsılmasını bekleyebilir bu konularda ani değişimler söz konusu olabilir. Bu retro döneminde, kendinizi, parasal kaynaklarınızı ve kendinizi güvende hissetmenin ne anlama geldiğini sorgularken bulabilirsiniz. Bolluk sizin için gerçekten ne anlama geliyor ve bunu başarmak için neyi değiştirmek istiyorsunuz?