• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

AĞUSTOS 2020

AĞUSTOS 2020


AĞUSTOS 2020


3 AĞUSTOS 2020 KOVA DOLUNAYI SAAT 18.58 'DE 9.EVİNİZDE GERÇEKLEŞECEK.
Dolunay zamanları tamamlanma ve netleşme enerjileri taşır.9. ev; seyahatleri özellikle uzak yerlere seyahatleri anlatır. Bu dolunayla birlikte seyahat, tatil gibi rahatlatıcı ve yakın çevreden uzaklaşmanızı sağlayan konular gündeme gelebilir. Kardeşlerinizle ya da yakınlarınızla birlikte seyahat edebilir, tatil yapabilirsiniz. Yüksek eğitim veya kişisel olarak bilginizi arttıracak, öğrenmeye ve yeteneklerinizi geliştirmeye olanak tanıyan konular, hukuksal konular, yabancılarla ilgili konular gündeme gelebilir.Diğer taraftan seminerler vermek, yayıncılık ve internet gibi geniş alana bilgi yayan faaliyetlerde bulunabilirsiniz.Fakat Dolunay'ın Uranüs ile kare açısı olduğu için bu süreçte tüm saydığımız konularla ilgili beklenmedik , hoşunuza gitmeyen olaylar olabilir, dikkatli olmanızda fayda var sevgili İkizler.
 
GÜNEŞ 22 AĞUSTOSA KADAR ASLAN BURCUNDA SİZLERİN 3.EVİNİZDE,
MERKÜR DE AYIN 5 İNDEN İTİBAREN AYIN 20  SİNE KADAR ASLAN BURCUNDA 3.EVİNİZDE
17 AĞUSTOS'TA GÜNEŞ VE MERKÜR KAVUŞUMU VE MARS'IN DA 11.EVDEN BU KAVUŞUMA BİR ÜÇGEN AŞISI SÖZ KONUSU OLACAK.

Son derece meraklı olacağınız ve merak ettiğiniz her şeyi öğrenebileceğiniz bir süreç olacaktır. Fikirlerini konuşma ve yazma yoluyla başkalarına iletmek sizin için önem kazanacaktır. İletişimsel becerileriniz gelişecek ve bu konuda başarı sağlayabilirsiniz.
Bu süreçte başkalarının görüşlerine açık olmamak, esneklikten yoksunluk, sadece kendi fikirlerinize önem vermek gibi hatalara düşmemeye özen göstermelisiniz.Güneşin ve Merkürün 3.evde transiti,  önemli görüşmeler ve anlaşmalar yapmak, lisan öğrenmek, ifade becerilerinizi geliştirmek açısından kullanmak için iyi bir zaman dilimidir.

AYIN EN İYİ GÜNÜ 17 AĞUSTOS OLACAKTIR.17 AĞUSTOS GÜNÜNÜ KARDEŞLERİNİZLE  YA DA YAKINLARINIZLA İLGİLİ KONULARDA, EĞİTİM,YAZMAK,YAYINLAMAKLA  İLGİLİ KONULARDA, YENİ BAŞLANGIÇLAR VE ANLAŞMALAR YAPABİLİRSİNİZ.
BU SÜREÇTE ÖZELLİKLE BÖLGESEL ANLAMDA KENDİNİZİ TANITMA ŞANSINA SAHİP OLABİLİRSİNİZ.
 
22 AĞUSTOSTAN İTİBAREN GÜNEŞ VE 20 AĞUSTOS'TA  İSE MERKÜR BAŞAK BURCUNA SİZLERİN 4.EVİNİZE GEÇECEK
Ayın 22 sinden itibaren aile hayatı, ailenizle ilişkiler, yaşam alanınız ve evinizle ilgili konular hayatınızda öncelik kazanmaya başlayacaktır.
Ebeveynlerinizin hayatında önemli gelişmeler yaşanabilir. Ailenizin size olan ihtiyacı artabilir. Aile arasındaki sorunları çözebilirsiniz. Ailenizle ilişkileriniz güçlenebilir.Bu transitlerle kendinizi yeniden yapılandırmak için gerekli kararları alabilirsiniz. Geleceğe yönelik planlarınızı gözden geçirip, bundan sonrası için dikkatli ve akıllıca adımlar atmak gereken günlerdir. Özel hayatınızı yeniden yapılandırabilirsiniz. Evlilik motivasyonu artabilir ve nişan ya da evlilik olabilir.Evinizle ilgili planlamalar yapabilir, aile arasında önemli konuları konuşabilirsiniz. Bazılarınız için evden ayrılma ya da taşınma ya da evde yapılacak değişiklikler hakkında konuşma, planlama yapmak söz konusu olabilir.

VENÜS 7 AĞUSTOSDAN İTİBAREN YANİ  AYIN BÜYÜK BİR KISMINDA YENGEÇ BURCUNDA OLACAK. SİZLERİN 2. EVİNİZDE

Venüsün 2. Evden geçişi parasal konularda olumlu etkiler yaratır ve parasal sorunlarınıza çözüm getirebilirsiniz. Bu transit süresinde yani yaklaşık 1 ay boyunca yatırım ve alışveriş yapmak, artistik ve sanatsal konulardan, yaratıcılık gerektiren işlerden, hediyelik eşya, giyim kuşam eşyaları, takılar gibi konulardan para kazanabilirsiniz. Ayrıca keyifli konulara para harcayabilirsiniz.
 
MARS AY BOYUNCA KOÇ BURCUNDA 11.EVİNİZDE OLACAK  

Sosyal hayatınızın son derece aktif olacağı ancak bir o kadar da sosyal alanda özgürlük ve hareket ihtiyacınızın da artacağı bir süreç olacaktır.
Enerjinizi birlikte hareket etmeye, ekip işlerine yönelecektir. Marsın agresyon yaratan enerjisi ile arkadaşlarınızla ve sosyal çevrenizle sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu nedenle birlikte yapılacak işlerde egoların iyi dengelenmesi gerekmektedir.
Diğer taraftan hayatınıza marsiyen kişileri çekebilirsiniz. Sosyal ortamlarda liderlik ve girişimcilik yeteneklerinizi güçlü bir şekilde ortaya çıkacaktır.
Diğer taraftan mücadelenizi, eforunuzu kariyer konularında göstererek kariyer getirilerinizi arttırmak için çaba gösterebilirsiniz.
 
URANÜS 15.AĞUSTOS 2020 DE BOĞA BURCUNDA GERİ GİDİYOR. 12.EVİNİZDE

Onikinci ev maneviyat evi. Bilinçaltımızı, hayallerimizi ve bizden daha önemli bir şey arama arzumuzu yönetir. Bu evdeki Uranüs geleceği hayal etmeyi getiriyor. Bilincin ve ruh büyümesinin daha da genişlemesine izin verecek. Uranüs retrosu bireysel seçimlerinizi ve manevi büyümenizi engelleyip engellemediğinizi sorgulayacaktır.  Bu retro, merkezcilliklerinizi bırakmanıza ve arkanızdaki bir şeye teslim olmaya zorlayacaktır.