• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

AĞUSTOS 2020

AĞUSTOS 2020


AĞUSTOS 2020


3 AĞUSTOS 2020 KOVA DOLUNAYI SAAT 18.58' DE 7.EVİNİZDE GERÇEKLEŞECEK.
7.evdeki dolunaydan sabit bir burç olduğunuz için daha fazla etkilenebilirsiniz. İlişkilerinizle ilgili kararlar verebilir, beklenmedik tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Uranüs bu Dolunay'a kare açı yaptığı için İş birliklerinde ani değişimler, iş kurmak, evlilik ya da evinizi taşınmalar olabilir. İlişkilerinizle ilgili farkındalık yaşayabilirsiniz. İlişkilerinizde veya işbirliklerinizde ani değişimler söz konusu olabilir.
 
GÜNEŞ 22 AĞUSTOSA KADAR ASLAN BURCUNDA SİZLERİN 1.EVİNİZDE,
 MERKÜR DE AYIN 5 İNDEN İTİBAREN AYIN 20 SİNE KADAR ASLAN BURCUNDA 1.EVİNİZDE
17 AĞUSTOSDA GÜNEŞ VE MERKÜR KAVUŞUMU VE MARSIN DA BU KAVUŞUMA 9.EVİNİZDEN  BİR ÜÇGEN AÇISI SÖZ KONUSU OLACAK.
Fiziksel enerjinizin artmaya başladığı, kendinize olan güveninizin artmaya başladığı, otoritenizi daha belirgin bir şekilde ortaya koymaya başlayacağınız, kendinizi başkalarına daha güçlü bir şekilde ifade edebileceğiniz, ikna kabiliyetinizin artacağı, sözlerinizin ve fikirlerinizin dikkat çekeceği, yeteneklerinizi daha iyi kullanabileceğiniz, dikkatleri üzerinizde toplayabileceğiniz, başkalarını etkileyebileceğiniz ve pek çok girişim yapabileceğiniz bir dönem olacaktır. Zekanızı daha aktif kullanabilirsiniz. İletişim konuları daha hızlı akacaktır. Önemli konuşmalar, yazılı anlaşmalar yapmak için uygun bir zaman dilimi olacaktır.
AYIN EN İYİ GÜNÜ 17 AĞUSTOS OLACAKTIR.17 AĞUSTOS GÜNÜNÜ YENİ BAŞLANGIÇLAR,ÖNEMLİ GÖRÜŞMELER VE ANLAŞMALAR İÇİN, SÖZLEŞME İMZALAMAK VE  İLİŞKİLERİNİZLE İLGİLİ KONULARDA YENİ BAŞLANGIÇLAR YAPABİLİR VAR OLAN SORUNLARA ÇÖZÜM ÜRETEBİLİRSİNİZ.
 
22 AĞUSTOSTAN İTİBAREN GÜNEŞ 20 AĞUSTOSDA DA  MERKÜR BAŞAK BURCUNA SİZLERİN 2.EVİNİZE GEÇECEK
22 sinden itibaren sahip olduğunuz kaynakları iyi değerlendirebilme, para kazanma ve parayı idare edebilme becerileriniz daha iyi kullanabileceğiniz, şartları kendi lehinize çevirebileceğiniz ve parasal konularda duygularınızla değil de mantığınızla hareket edebileceğiniz  bir dönem olacaktır.
Bu süreçte geliriniz ve maddi kaynaklarınızı arttırmak için yeni yollar bulabilirsiniz. Parasal konuları doğru organize edebilmeli, planlı hareket edebilmeli ve harcamalarınızda akılcı davranabilmelisiniz. Bu süreç maddi kazançlarınızla yaşam tarzınızı karşılayıp karşılamadığını görmenizi sağlayacaktır.
 
VENÜS 7 AĞUSTOS' TAN İTİBAREN YANİ  AYIN BÜYÜK BİR KISMINDA YENGEÇ BURCUNDA OLACAK. SİZLERİN 12. EVİNİZDE
Venüs 12. Evinizdeyken gerek ikili ilişkilerden, gerekse sosyal ilişkilerden geri çekilme eğilimi gösterirsiniz. Aşk ilişkilerinde zorlanmalar, yanlış anlaşılmalar, kayıplar, perde arkası oyunlar görülebilir. Bazılarınız platonik aşk yaşayabilir. Bu dönemde duygularınızı ifade etmekte zorlanabilirsiniz Bu nedenle de huzuru yalnızlıkta arayabilirsiniz.
Meditasyon benzeri çalışmalar için çok uygun transitlerdir.
 
MARS AY BOYUNCA KOÇ BURCUNDA 9.EVİNİZDE  OLACAK 
Seyahatler, yabancılarla ilişkiler, dış ticaret, eğitim, yayıncılık ve yasal konularla ilgili mücadele edebilme gücünüz ve giriş cesaretiniz artar ve enerjinizi ve eforunuzu bu konulara harcarsınız. Yeni girişimler yapmaya cesaret edebilirsiniz ve bu konularda öncülük edebilirsiniz.
Bu süreçte dışa dönük hedeflerinizi gözden geçirip ne yapmanız gerektiğinize karar verme eğilimi gösterebilirsiniz. Bu süreç ne istediğinizi bilebileceğiniz ve kararlı olabileceğiniz bir süreç olacaktır.
 
 
URANÜS 15.AĞUSTOS 2020 DE BOĞA BURCUNDAyorum GERİ GİDİYOR. 10.EVİNİZDE
Onuncu ev, kariyerimizi ve itibarımızı yönetir. Burada dış dünya tarafından nasıl görüldüğümüzü anlatır. Onuncu evde Uranüs, çalışma hayatının modernizasyonunu körüklüyor. İşin gerçekte ne olduğu ve nerede yapılması gerektiği konusundaki algısını genişletiyor. Bu yerleşim, kariyerlerin toplumun tasarladığı bir şey değil, sizin tasarladığınız bir şey olduğu inancına katkıda bulunur. Uranus Retro sizden mevcut çalışma hayatınıza bakmanızı ve bir değişikliğin gerekli olup olmadığına karar vermenizi isteyecektir. Bu değişiklik çevrenizdekiler için şaşırtıcı olabilir, ancak yaşam yolunuzla daha uyumlu hissetmenize yardımcı olacaktır. Uranus Retrosu oyunda, herhangi bir yerden çalışabileceğiniz veya tamamen yeni bir iş paradigması icat etmenize yol açabilecek daha dijital bir alana geçiş içerebilir. Gelecek için oluşturulmuş bir kariyeri nasıl oluşturabilirsiniz?