• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

AĞUSTOS 2020

AĞUSTOS 2020


AĞUSTOS 2020

3 AĞUSTOS 2020 KOVA DOLUNAYI SAAT 18.58'DE 3.EVİNİZDE GERÇEKLEŞECEK.

3.evinizdeki Dolunay ile yeni teklif, yeni fikirler, ticari konularda değişimler söz konusu olabilir. Yakın çevrenizdeki kişilerle olan ilişkilerde değişimler söz konusu olabilir. Yeni bir eğitim veya aniden gelişecek bir seyahat söz konusu olabilir ya da uzaklarda yaşayan bir akrabanız sizi ziyarete gelebilir.

GÜNEŞ   22 AĞUSTOS'A KADAR MERKÜR İSE 20 AĞUSTOS'A KADAR ASLAN BURCUNDA SİZLERİN 9.EVİNİZDE,

Güneş ve Merkürün 9.evinizden transiti yaklaşık bir ay boyunca seyahatler, dış ticaret, eğitim, dinsel, ruhsal ve ilahi konuların hayatınızda önemli bir yeri olacağına işaret eder. Bir şeyler öğrenmek amaçlı seyahat etmek için iyi bir zaman dilimi olacaktır.
Eğer işinizi büyütmek istiyorsanız uluslararası ticaret yapmak için, hedeflerinizi genişletmek, yeni alanlara doğru yönelmek, uluslararası piyasalara açılmak kullanabileceğiniz bir transit olacaktır. Bazılarınız için ise eğitim almak, kitap yazmak, kitap yayımlamak, yeni şeyler öğrenmek, seminer vermek gibi zihinsel faaliyetlerde bulunabilirsiniz, bu konularda konuşabilirsiniz, anlaşmalar, sözleşmeler yapabilirsiniz.
 
22 AĞUSTOS'TAN İTİBAREN GÜNEŞ VE MERKÜR BAŞAK BURCUNA SİZLERİN 10.EVİNİZE GEÇECEK

Güneş ve merkürün 10.evinize geçmesiyle birlikte iş kariyer, toplumsal statü ve tanınma konuları odak noktanız haline gelecektir. Güneş 10.evinize geçtiğinde başkalarının ilgisini üzerinizde toplarsınız. Başarılı olma ve ilerleme zamanının geldiğini söyleyebiliriz. Patronlardan, otorite figürlerinden, önemli pozisyondaki kişilerden destek görebileceğiniz, onların takdirini görebileceğiniz bir süreç olacaktır. İşle ilgili önemli konuşmalar, yazışmalar, anlaşmalar yapabilirsiniz. İşle ilgili kısa seyahatler söz konusu olabilir. Yeni teknikler öğrenmek için kariyerinizle ilgili konularda eğitim alabilirsiniz.
Geçmiş aylardaki performanslarınızın sonuçlarını alma zamanı, kuvvetli taraflarınızı gösterebileceğiniz, terfi alarak önemli pozisyonlara geçebileceğiniz bir döneme girmiş olacaksınız.

VENÜS 7 AĞUSTOS'TAN İTİBAREN YANİ  AYIN BÜYÜK BİR KISMINDA YENGEÇ BURCUNDA OLACAK. SİZLERİN 8. EVİNİZDE

Venüsün 8. Ev transiti ile başkalarıyla müşterek değerlerin, başkalarından beklentilerinizin karşılanabileceğini gösterir. Bir süredir alamadığınız alacaklarınız varsa onları tahsil edebilirsiniz ya da size borcu olan kişiyle uzlaşma sağlayabilirsiniz.
Eşinizin mali durumunda ya da ortaklığınızın ekonomik durumunda olumlu gelişmeler olabilir. Maddi sorunlarınıza çözümler üretebilirsiniz. Miras gibi bir beklentiniz varsa olumlu gelişmeler olabilir.,

MARS AY BOYUNCA KOÇ BURCUNDA 5.EVİNİZDE OLACAK 

Mars 5.evden geçerken enerjinizi çabanızı, eforunuzu; aşk, romantizm, çocuklarınız ve genel olarak çocuklarla ilgili konularda, sanatsal ve artistik yeteneklerinizle ilgili konularda, sportif aktivitelerde, borsa ve benzeri spekülatif ve riskli yatırımlarda gösterebilirsiniz.
Aşk ve cinsellik konuları hayatınızda vurgu olacaktır. Aşk hayatınızda ya da çocuklarınızla aranızda agresyon yaşanabilir.
 
URANÜS 15.AĞUSTOS 2020 DE BOĞA BURCUNDA GERİ GİDİYOR. 6.EVİNİZDE

Altıncı evdeki Uranüs, hizmet tanımımıza meydan okuyor. Topluma geri verebileceğimiz farklı yolları aydınlatıyor ve sunduklarımızı denememizi teşvik ediyor. Uranus Retrosu, hediyenizi bulmak için içeriye bakmanızı ve sonra dünyada olumlu bir değişim yaratmak için kullanmanızı isteyecektir. Ayrıca sizden hediyenizin ne olabileceği konusundaki bakış açınızı genişletmenizi isteyecektir. İçinizde dünyaya kendi benzersiz yolunuzla verebileceğiniz olağanüstü enerji hangisidir?