• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

AĞUSTOS 2020

AĞUSTOS 2020


AĞUSTOS 2020


3 AĞUSTOS 2020 KOVA DOLUNAYI SAAT 18.58 'DE  5.EVİNİZDE GERÇEKLEŞECEK.

5.Evinizdeki dolunayla birlikte sizin için keyifli bir dönem söz konusu olabilir. Çocuklarınızla ilgili tamamlanması gereken konular olabilir. Çocuk sahibi olma motivasyonunuz artabilir ve bazılarınız hamile kalabilirsiniz.Aşk hayatınızda gelişmeler söz konusu olabilir. Aşk hayatınızda enerjisini bitirmiş ilişkileriniz bitebileceği gibi yeni aşklara yelken açabilirsiniz. Riskli hareketlerden ve işlemlerden uzak durmalısınız. Çünkü ani para kazanımları ve kayıpları söz konusu olabilir.
 
GÜNEŞ 22 AĞUSTOSA KADAR ASLAN BURCUNDA SİZLERİN 11.EVİNİZDE,
 MERKÜR DE AYIN 5 İNDEN İTİBAREN AYIN 20 SİNE KADAR ASLAN BURCUNDA 11 .EVİNİZDE
17 AĞUSTOSDA GÜNEŞ VE MERKÜR KAVUŞUMU VE MARSIN DA BU KAVUŞUMA 7.EVİNİZDEN BİR ÜÇGEN AŞISI SÖZ KONUSU OLACAK.

Güneş 11. Evinizden geçerken sosyal alanınızda hareketlilik görülür. Çevrenizde güçlü ve etki kişiler artar. Dışa açılmalı, sosyal ilişkilerden daha fazla istifade etmelisiniz. Tanıdıklarınızdan ziyadesiyle fayda görebilirsiniz.Gelecekle ilgili yaptığınız planlara ummadığınız destekler bulabilirsiniz. Sosyal çevreniz ve gruplar arasında liderlik yeteneklerinizi sergileyebilir, kendinizi daha rahat kabul ettirebilirsiniz. Dostlarınız arasında iletişimi sağlamak size düşebilir. Diğer yandan eskiden beri gelen dostlukları gözden geçirebileceğiniz, sosyal çevrenizde değişiklikler yapabileceğiniz bir süreç olacaktır. Önemli konularda sosyal çevrenizden tavsiyeler alabilir, fikrine saygı duyduğunuz arkadaşlarınıza danışabilirsiniz.

AYIN EN İYİ GÜNÜ 17 AĞUSTOS OLACAKTIR.17 AĞUSTOS GÜNÜNÜ, BÜYÜK VE ÖNEMLİ ORGANİZASYONLARA GİRİŞMEK İÇİN VE  YENİ BAŞLANGIÇLAR YAPMAK İÇİN KULLANABİLİRSİNİZ.
 22 AĞUSTOSTAN İTİBAREN GÜNEŞ VE 20 AĞUSTOS DA  İSE  MERKÜR BAŞAK BURCUNA SİZLERİN 12.EVİNİZE GEÇECEK

Ayın 22 sinden sonrası geçen zamanların değerlendirmesini yapmak ve yeni şeylerin hazırlıklarına girişmek için uygun olacaktır. Bu süreç daha önce fark edemediğiniz konular ve gerçeklerin su yüzüne çıktığı, arkanızdan çevrilen işlerin ve gizli düşmanlıkların söz konusu olduğu döneme işaret eder.
Bu dönemde endişe ve korkularınız artabilir, sağlıkla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir.
Bu transitte yeni girişimler yapmak yerine geleceğe hazırlık yapmak, planlamaları yapmak, konuları iyice pekiştirmek, zihinsel yeteneklerinizi geliştirecek çalışmalar yapmak daha doğru olacaktır.
Diğer taraftan meditasyon benzeri çalışmalar yapmak için ideal bir transittir.
 
VENÜS 7 AĞUSTOS'TAN İTİBAREN YANİ  AYIN BÜYÜK BİR KISMINDA YENGEÇ BURCUNDA OLACAK. SİZLERİN 10. EVİNİZDE
Venüs iyicil etkilerini iş ve kariyer hayatınızda, prestij ve saygınlığınızla ilgili konularda, geleceğe yönelik planlarınızda ve hayatınızda etkin ve yönetici pozisyonda bulunan kişilerle ilişkileriniz alanında gösterecektir. İşinizle ilgili kişilerle iyi ilişkileriniz işinizi kolaylaştıracak, üstlerinizle olumlu ilişkilere sebep olacaktır. Yöneticilerinizden iyilik ve fayda görebilirsiniz. Artistik yönlerinizi toplum önünde gösterebilirsiniz.
 
MARS AY BOYUNCA KOÇ BURCUNDA 7.EVİNİZDE  OLACAK 
Bu süreçte eforunuzu ve çabanızı ikili ilişkilere yönlendirirsiniz. Evlilik ve ortaklık gibi konular hareketlenebilir, yeni bir ortaklık ya da evlilik söz konusu olabilir. Diğer taraftan ilişkilerde agresyon, rekabet, kavga, çekişme söz konusu olabilir. İlişkilerde aceleci ve riskli kararlar alınabilir ve kopuşlar yaşanabilir. İlişkilerde özgürleşme güdüsü artabilir.
 
URANÜS 15.AĞUSTOS 2020 DE BOĞA BURCUNDA  GERİ GİDİYOR. 8.EVİNİZDE

Sekizinci ev kişisel gelişim evidir. Burada dönüşüm enerjisini, bilinçdışı zihnimizi ve gölge tarafımızı buluyoruz. Sekizinci evdeki Uranüs bir keşif portalı açar ve yeni kendini sorgulama ve zihin genişletme yöntemlerini getirir. Bu yerleştirmeyle keşfedilebilecek bilinç alemlerinin bir sınırı yoktur. Uranus Retrosu sizi daha da derinlere dalmaya ve her şey hakkındaki algınızı değiştiren şeyleri denemeye teşvik ederek körükleyecektir. Uranus Retrosu, tıpkı damgalama veya koşullandırılmış kalıplar gibi kişisel büyümenizi engelleyen tüm blokları parçalamanızı ve içeriden dışarıya doğru genişlemenizi istiyor. Hangi yeni dönüşüm yöntemleri dikkatinizi çekiyor?