• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

AĞUSTOS 2020

AĞUSTOS 2020


AĞUSTOS 2020

KOVA VE YÜKSELEN KOVA AĞUSTOS BURÇ YORUMLARI
3 AĞUSTOS 2020 KOVA DOLUNAYI 
1.EVİNİZDE GERÇEKLEŞECEK.
1.evdeki Dolunay size önemli farklılıklar getirebilir, hayatınızla ilgili yeni kararlar verebilirsiniz. İlişkiler ve iş hayatınız kariyer ile ilgili konularda değişiklikler olabilir, ebeveynlerle ilgili konular gündeme gelebilir. Bu dolunay söz, evlilik, nişan ya da boşanmak gibi kararlar alabilirsiniz. Bazılarınız taşınabilir.
GÜNEŞ 22 AĞUSTOSA KADAR  MERKÜR  İSE 20 AĞUSTOSA KADAR ASLAN BURCUNDA SİZLERİN 7.EVİNİZDE,
Güneşin 7. evi transiti ile birlikte ikili ilişkiler hareketlenmeye, dikkat çekmeye ve önem kazanmaya başlayacaktır. İletişim becerilerinizi ilişkilerinizle ilgili gösterirken zihniniz ve düşünceleriniz ilişkilerinizde olacaktır. Eğer Güneş doğum haritanızdaki gezegenlere olumlu açılar yapıyor ise önemli kişilerden destek görebilirsiniz eğer olumsuz açılarda ise tam tersine köstek görebilirsiniz.
Güneş ve Merkür’ün 7. evdeki birlikteliğinde başkalarıyla birlikte hareket etmekten avantaj sağlayabilirsiniz. Bu süreçte ikili ilişkilerde taktik ve strateji geliştirmek, bilinçli davranmak, paylaşmaya açık olmak size kazandıracaktır. Bu transitte hayatınızda birebir ilişkide bulunduğunuz insanlara destek vermek, onların ihtiyaçları ile ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Tavsiye ve yardım almaya açık olmalı ya da yardım etmeye hazır olmalısınız. İş ortaklıkları ile ilgili anlaşmalar ve sözleşmeler olabileceği gibi evlilik veya alım satımla ile ilgili sözleşmeler de gündeminize gelebilir. Evlenmek, birlikte seyahat etmek ve ortaklık kurmak açısından çok uygun bir zaman dilimi olacaktı         
20 AĞUSTOSTAN İTİBAREN MERKÜR 22 AĞUSTOSTAN İTİBAREN GÜNEŞ BAŞAK BURCUNA SİZLERİN 8.EVİNİZE GEÇECEK
Ayın 22’sinden sonra ortaklaşa kazanımlar, müşterek değerler, eş veya ortağın gelirleri, alacak ve borçlar, krediler, vergiler, ödemelerle ilgili konular gündeminizde önemli bir yer tutmaya başlayacaktır. Bu süreçte başkalarına bağımlı hareket etmek zorunda kalabilirsiniz ya da başkalarından gelecek olanları beklemek durumunda kalabilirsiniz. Miraslar söz konusu olabilir. Diğer yandan tehlikeli ve risk yaşayan durumlar, ameliyatlar söz konusu olabilir. Bu süreçte sürekli parasal konuları konuşup para ile ilgili yazışmalar, anlaşmalar yapabilirsiniz. Mali tablonuza çözümler arayacağınız ve mali sorunlarınızı çözmekte şanslı olacağınız bir dönem olacaktır. Genel anlamda projelerinize destek bulabilirsiniz. Parasal sorunlarınız ile ilgili kredi çekebilirsiniz ya da borçlarınızı yapılandırmak için başvurarak uzlaşma ve anlaşma sağlayabilirsiniz.
VENÜS 7 AĞUSTOSDAN İTİBAREN YANİ  AYIN BÜYÜK BİR KISMINDA YENGEÇ BURCUNDA OLACAK. SİZLERİN 6. EVİNİZDE
Venüs’ün 6. evinizdeki transiti ile astlarınızla veya size hizmet eden kişilerle ilişkileriniz uyum içinde olacaktır ve onlardan fayda görebilirsiniz. İş ortamınızdaki iyi ilişkiler sayesinde başarılı olmanız daha kolay olacaktır. Eğer iş alanında sorunlarınız varsa bu transitle sorunlarınızı çözebilirsiniz. Yeni bir iş bulmak ya da yeni işinize adapte olmak açısından iyi bir transittir. İş yerinizde barışı ve huzuru beslemeniz sizi daha popüler yapacaktır. Bu transit tatlı ve kilo yapıcı yiyecekler konusunda iştahı arttırabilir, dikkatli olmalısınız.
 
MARS AY BOYUNCA KOÇ BURCUNDA 3.EVİNİZDE OLACAK
Uzunca bir süre eforunuz ve enerjinizi yakın çevrenize harcamanız gerekecektir. Yakınlarınızla ilişkilerinizde gerginlikler yaşanabilir. Bazılarınız için eğitimleri ile ilgili enerji harcama zamanıdır. Özellikle yeni şeyler öğrenme amacıyla, aynı anda pek çok şeye ilgi gösterebilirsiniz. Etrafınızda yaşanan olayların temposu oldukça yüksek olabilir ve bu da hızlı kararlar almanızı gerektirebilir. Diğer taraftan fikirlerinizi ortaya koymak isteğiniz güçlenebilir. Trafikte yollarda, seyahatlerde kazalara açık olabilirsiniz. Dikkat etmeniz gerekir.
URANÜS 15.AĞUSTOS 2020 DE BOĞA BURCUNUN 10 . DERECESİNDE GERİ GİDİYOR. 4.EVİNİZDE
Dördüncü ev evimizi ve ailemizi yönetir. Burada köklerimizi ve en derin benlik duygumuzu buluyoruz. Dördüncü evde sadece bildiğimiz duygusal bedenimiz yatıyor. Aynı zamanda sezgilerimize de ev sahipliği yapar, çünkü bu enerji içten derine gelir. Dördüncü evdeki Uranüs, geleneksel ev görünümünü bozar.  Dördüncü evdeki Uranüs ayrıca duygularımıza ve sezgilerimizin kullanımına meydan okumaya teşvik ediyor ve her iki enerjinin de bizi yeni yerlere ve perspektiflere yönlendirmesine yardımcı oluyor. Uranüs retrosu, ev ve aile duygularınızı test edecektir. Köklerinize bakmanızı ve yeniden yerleştirilmeleri gerekip gerekmediğine karar vermenizi isteyecektir. Ailenizin kim olduğunu ve evinizin nerede bulunabileceğini belirlemek için sezginizi kullanmanızı isteyecektir.