• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

AĞUSTOS 2020

AĞUSTOS 2020


AĞUSTOS 2020

1 AĞUSTOS 2020 CUMARTESİ GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, yeni bir ayın ilk gününe de günaydın ! Yılın en güzel aylarından biri olabilecek potansiyele sahip Ağustos ayının ilk günü Ay Oğlak enerjisi hakim. Sistem, düzen, organizasyon özelliklerini taşıyan bu enerji çalışanları daha bir sorumluluk sahibi ve disipline edici etkilere sahip. Çalışmayanlar için ise günlük işlerini düzene sokma ve  disiplinli bir şekilde rutinlerini ayarlama zamanı. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
07:30 Ay ve Kiron arasındaki olumsuz enerji ile sabah saatlerinde duygusal olarak yaralanabiliriz, karşımızdaki kişilerin sözlerini çok ciddiye almamakta fayda var canlar.
09:55 Ay Uranüs arasındaki uyumlu enerjiler ile üzücü ve kaosa neden olmadan özel hayatınızda değişim ve heyecan verici konular söz konusu olabilir. Sezgilerinize güvenin ve dürtüsel davranmaktan korkmayın.  Yeni bir şey denemek, ev ortamınızı veya rutininizi değiştirmek söz konusu olabilir. Kötü alışkanlıkları  ve sıkıcı veya sağlıksız ilişkileri bırakmak için iyi bir zamandır. Yolunuza çıkan yeni fırsatlar hakkında esnek ve açık fikirli olmakta fayda vardır.
13:52 Merkür ve Plüton arasındaki gergin enerji  +/- 4 gün boyunca devam edecek, kendi zihninizde veya rakipleriniz arasında bir fikir savaşı yaratır. Bu, araştırma, soruşturma ve sırları ortaya çıkarmak için iyi bir zamandır. Yoğun bir zihinsel enerji birikimi söz konusu olabilir. Verimsiz güç mücadelelerinden veya yararsız tartışmalardan kaçının ve daha büyük resme odaklanın. Düşüncelerinizde biraz takıntılı olabilirsiniz ve en küçük ayrıntı tüm gün düşünmenize neden olabilir. İnsanların yazdığı ve söylediği her şey güç kavgalarına neden olabilir ve başkaları tarafından düşmanlıklar ortaya çıkabilir. Merkür'ün Plüton'a olumsuz enerjisi olduğu sürece alınan kararların hiç de objektif olmadığı akılda tutulmalıdır, yani  önemli bir kararı bir süre ertelemek daha iyi olabilir. Hali hazırda yapılmış olanlar yeniden değerlendirilmeli ve planlar değiştirilmelidir, sevgiler.