• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

AĞUSTOS 2020

AĞUSTOS 2020


AĞUSTOS 2020

2 AĞUSTOS 2020 PAZAR GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar herkese iyi Pazarlar, güne Ay Oğlak burcu enerjisi ile başlıyoruz. Gelenek ve göreneklere bağlı bir şekilde bayramlaşmalar, aile ziyaretleri devam ediyor ama sosyal mesafeyi korumayı unutmayalım arkadaşlar maske de takmayı ihmal etmeyin diyeceğim ama çoğunluk maske takmıyor hiç önemsenmeyen bir durum haline geldi inşallah vaka sayılarında artışlar olmaz. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
16:59  Ay Satürn Oğlak burcunda kavuşuyorlar. Bu sürede  duyguları, içinizdeki gizli düşünceleri saklama zamanıdır. Ortamdan sıyrılma, yalnızlık duygusu hatta depresyona kayma gibi hissedişler olabilir. Karamsar duyguların yoğunluk kazandığı bir dönemdir. Evle ilgili sorunları abartabilir, ev hayatınızın size yük olduğunu düşünebilirsiniz. Beklediğiniz desteği bir şeyden veya bir kişiden alamamanın oluşturduğu karamsarlık duyguları hakim olabilir.
 Ay Satürn ile kavuşum yaptıktan sonra boşluğa giriyor. Saat 21:10’a kadar boşlukta olacak bu saatler arası kendimizi dinlendirme, keyif aldığımız şeyleri yapmayı denersek zamanı kaliteli kullanmış oluruz. Bu süreçte yeni başlangıçlar yapmamak, bir şeylere başlamamak gerekir çünkü sonuç alamazsınız.
Güneş ve Uranüs arasındaki gergin enerjiler ile beklenmedik hoşa gitmeyen sürprizler olabilir. Sakarlıklar ve kazalara açık zamanlar özellikle elektrikli aletlere dikkat edelim, bu enerji ile  kendimizi huzursuz ve isyankar  hissedebiliriz. Otorite figürleri ile ilgili beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir.
21:10 Ay Kova burcundaki seyahatine başlıyor ve Dolunay fazına doğru gidiyor, sevgiler