• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

AĞUSTOS 2020

AĞUSTOS 2020


AĞUSTOS 2020

3  AĞUSTOS  2020 PAZARTESİ GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar bugün Ay Kova enerjisi ile güne başlıyoruz ve önemli bir gün bugün akşam sarsıcı etkileri olan bir Dolunay yaşayacağız daha önce postta yayınladık ama isterseniz www.astrodanismanlik.com sitemizden Kova Dolunay’ının detaylarını ve burçlara etkisini okuyabilirsiniz. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
Etkisi birkaç gün devam edecek olan Mars ve Jüpiter arasındaki gergin enerjiler size yeni projeler başlatmak , büyük ölçekli başarı elde etmek  ve bu nedenle  gerekli riskleri almak için enerji ve girişim sağlar. Bu dürtüsel enerjiden yararlanmanın en iyi yolu, bazı öngörü ve strateji kullanmaktır. Cesur eylemlerinizin sonuçlarını düşünmeden aceleci davranmaktan kaçının. Aynı zamanda seyahatler, yabancılarla ilgili konular, dini ve felsefi konularda sıkıntı ve mücadeleler söz konusu olabilir, kaza veya yaralanmalara açık bir enerjidir.
11:18 Merkür Satürn olumsuz enerjileri ile ilişkilerimiz olan kişilerle iletişim sıkıntıları yaşayabiliriz, verilen sözlerin yerine getirilmemesi, engeller ve gecikmeler  olabilir. Bu iletişim ağı için de söz konusu yayıncılık ve dijital platformda engeller, kısıtlamalar, gecikmeler yaşanması söz konusu olabilir.
15:00-18 :44  Ay Uranüs karşıtlığı maddi konularda şartların değişken olabileceğini bu yüzden de çalışma hayatı olanların mali konularına dikkat etmesi gerektiğini anlatıyor aynı zamanda duygusal anlamda huzursuzluklar söz konusu olabilir, ani beklenmeyen hoş olmayan durumlar yaşanabilir.
16:57-20:59 Ay Güneş arasındaki olumsuz enerjiler karşı cinsle olan ilişkilere stres yükleyebilir, farkında olalım. Ruh haliniz başkalarından büyük ölçüde etkilenir ve ruh halinizin en samimi ilişkileriniz üzerinde güçlü bir etkisi olabilir. Kendi duygularınızla mücadele ediyorsanız, bu eşinizle olan ilişkinizde ortaya çıkabilir, dikkat! Her şeye rağmen iyi bir gün dileği ile sevgiler.