• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

AĞUSTOS 2020

AĞUSTOS 2020


AĞUSTOS 2020

5 -19 AĞUSTOS  MERKÜR ASLAN BURCUNDA
Merhaba ben Aslan burcuyum gökyüzündeki Zodyak kuşağındaki Astroloji sitesinde oturuyorum 12 tane komşum var kimi karşımda kimi sağımda kimi solumda kimi bana yakın kimi bana uzak oturuyor. Bana yakın oturan komşum Yengeç var bir de onda  uzun süredir misafirlikte  olan Merkür var. Merkür bir hayli zor zamanlar yaşadı ve artık bu zor günleri bitiyor çünkü   5 Ağustos'ta bana misafirliğe geliyor, sular içindeki seyahatini bitirip  benim sabit  ve ateşli evime geliyor. Misafirim Merkür bende  19 Ağustos'a kadar kalacak  çok seviniyorum çünkü Merkür çok yoruldu kıyamam ona uzun süredir  Yengeçte kaldı yani 28 Mayıs tarihinden beri Yengeç burcunda bir de biliyorsunuz Merkür geri gitmeyi çok seviyor komşumdaki seyahati bitmeden 18 Haziran’da da  geri hareketi başlamadı mı ? Bu yüzden uzun zaman orada kalmak zorunda kaldı. Benim komşum Yengeç çok duygusaldır biliyorum Merkür de duygusal olmayı sevmez bu yüzden takip ediyorum bakıyorum çok zor zamanlar geçirdi ama tüm gezegenler belli sürelerde bizleri ziyarete geliyor astroloji sitesinde oturuyorsanız bu kurallara uymak zorundasınız. Merkür  dişilden eril enerjiye, yani başkalarının nasıl hissettiğine odaklanmaktaydı , sürekli başkalarını düşünüyordu, kararlarında duygularından etkileniyordu, bir de komşum Yengeç pek bir kötümserdir tabi Merkür’de  kötümser duygular içinde kalıyor ve bu yüzden yanlış kararlar verebiliyordu.
Şimdiiiiii  benim evimdeyken daha rahat edecek çok iyi anlaşacağız çünkü doğalarımız birbirine uyuyor ve Merkür de benim gibi kendini daha fazla düşünecek “Gökyüzünde ne varsa yeryüzünde de o vardır” bu meşhur cümleyi herkes bilir  bu yüzden yeryüzünde yaşayan sizler de bu dönemde hep kendinizi düşüneceksiniz, kendi yaratıcılığınızı ön plana çıkarıp, yaratıcılığınızın gücünü herkese göstereceksiniz.  Biz Merkür ve Güneş (Güneş’te bende misafirlikte bu arada) ile birlikte sizlerin çok dikkatli planlar yapmanıza, çok iyi organize olmanıza, yaratıcı fikirlerinizle herkesi etkilemenize yardımcı olacağız. Bizim bu muhteşem gücümüzü sizler de çok iyi değerlendirin bizce !! Kişisel hedeflerinizi, kendi öz bakımınızı ,kendi öz güveninizi o kadar artıracağız ki herkesi size hayran bırakacağız. Yalnız bizim bir kusurumuz var biliyorsunuz ben Aslanım  astrolojinin kralıyım ve benim misafirim Merkür ile doğalarımız birbirine pek bir uygun olduğu için bir de benim ev sahibim Güneş bende kaldığı için biz birlikteyken otoriter bir şekilde konuşuruz ve olaylara damga vuracak sözler söyleriz artık bir süreliğine bu halimize katlanın lütfen! Bir de çok inatçıyızdır, dediğimiz dediktir eh  artık bu kadar kusurumuz da olsun değil mi ?
Misafirim Merkür pek akıllıdır  ve  bende kalırken  genellikle düşünür, ama kalpten düşünür böylelikle bizim gibi siz de her gerçek sesinize uyum sağlama yeteneği, kim olduğunuza ve nereye gittiğinize güvenerek özgünlüğe uygun hareket etmeyi ve  içsel uyuma  varma sürecinizde ilahi olarak desteklendiğinizi hissedersiniz. Bu süreçte güveninizi, gerçeğinizi bilerek, özgün benliğinizi yaratıcı bir şekilde ifade edecek ama gurur ve alçakgönüllülüğünüzü de  bilinçli olarak dengelemeniz gerekecek bize de sizlere de kolay gelsin biz gökyüzünde muhteşem bir birliktelik yaşayacağız siz de yeryüzünde yaşayacak ve zekanızla herkese kendinizi hayran bırakacaksınız, sevgiler.

MERKÜR ASLAN BURCUNDA BURÇLARA ETKİSİ  KISA KISA
KOÇ
Bu dönem sosyal olacağınız, hayatın zevkli ve eğlenceli yönlerinin tadını çıkaracağınız, eğlenceli zamanlar geçireceğiniz bir süreç olacaktır. Çocuk sahibi olmayı düşünebilir, çocuğu olanlar çocuklarıyla iyi vakit geçirebilir.
BOĞA
Ev hayatını yakın plana alma, evle ilgili planlar yapma, aile arasında önemli konuların konuşulması, geçmişte yaşanmış olayların tekrar gündeme gelip konuşulması, ev değiştirme veya evde yapılacak değişikliklerin konuşulması ve planlanması gibi durumlar ortaya çıkabilir.
İKİZLER
Son derece meraklı olacağınız ve merak ettiğiniz her şeyi öğrenebileceğiniz bir süreç olacaktır. Fikirlerinizi konuşma ve yazma yoluyla başkalarına iletmek sizin için önem kazanacaktır. İletişimsel becerileriniz gelişecek ve bu konuda başarı sağlayabilirsiniz.
YENGEÇ
Parayı idare edebilme ve para kazanma becerinizi daha iyi kullanma şansınız artabilir. Bu konularda pratik çözümler getirebilir, gelirinizi   ve kişisel maddi kaynaklarınızı artırmak için yeni yollar bulabilirsiniz.
ASLAN
Kendinizi başkalarına daha güçlü bir şekilde ifade edebileceğiniz, ikna kabiliyetinizin artacağı, sözlerinizin ve fikirlerinizin dikkat çekeceği, yeteneklerinizi daha iyi kullanabileceğiniz, dikkatleri üzerinizde toplayabileceğiniz, bir dönem olacaktır.
BAŞAK
Kalabalıktan uzaklaşıp kendi düşüncelerinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz.  Yalnız çalışmak size daha avantajlı sonuçlar getirecektir. Zihinsel yeteneklerinizi de geliştirebilirsiniz. İleri sürmeyi düşündüğü fikirleriniz için, bu hazırlık döneminde, eğer ilgilendiğiniz bir  konu varsa bununla ilgili  ne kadar materyal toplar , hazırlık yaparsanız  o kadar iyi olur.
TERAZİ
Gelecekle ilgili yaptığınız planlara ummadığınız destekler bulabilirsiniz. Sosyal çevreniz ve gruplar arasında liderlik yeteneklerinizi sergileyebilir, kendinizi daha rahat kabul ettirebilirsiniz. Dostlarınız arasında iletişimi sağlamak size düşebilir.
AKREP
İşle ilgili önemli konuşmalar, yazışmalar, anlaşmalar yapılabilir; eğitimler alabilirsiniz bu eğitimler kariyeriniz veya işinizle ilgili olabilir , işiniz ile ilgili yeni teknikler öğrenmeniz için de iyi bir süreçtir. Merkür’ün kariyer evinden geçişi süresince işle ilgili seyahatler de yapılabilir.
 YAY
Eğitim almak, kitap yazmak, kitap yayımlamak, yeni şeyler öğrenmek, seminer vermek gibi zihinsel faaliyetlerde bulunabilirsiniz, bu konularda konuşabilirsiniz, anlaşmalar, sözleşmeler yapabilirsiniz.
OĞLAK
İş konusunda finansal ortaklıklar yapma konuları gündeme gelebilir bazılarınız bu süreçte projelerinize destek bulabilirsiniz fakat ortaklaşa işlerde sorun yaşamamak için , her şeyi yazıya dökmek haklarınızı korumak açısından, imzalanan herhangi bir belgeyi iyice okumakta fayda vardır. KOVA
Başkalarıyla birlikte hareket etmekten avantaj sağlayabilirsiniz. Bu süreçte ikili ilişkilerde taktik ve strateji geliştirmek, bilinçli davranmak, paylaşmaya açık olmak size kazandıracaktır. Bu transitte hayatınızda birebir ilişkide bulunduğunuz insanlara destek vermek, onların ihtiyaçları ile ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.
BALIK
Bilgi paylaşımları, anlaşmalar artar. Bu süreci, iş başvuruları, işe alışlar, sözleşmeler açısından verimli kullanılabilirsiniz. Aynı iş ortamını paylaştığınız kişilerle iyi kontaklarınız sayesinde başarıya daha kolay ulaşabilirsiniz. Çalışanların, astların becerilerinden yararlanacağınız bir dönemdir.
*Daha detaylı yorumlar için www.astrodanismanlik.com sitemizin  Ağustos ayı burç yorumlarını okuyabilirsiniz.