• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

AĞUSTOS 2020

AĞUSTOS 2020


AĞUSTOS 2020

4 AĞUSTOS GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, Ay Kova kaliteli bir gündeyiz, sosyalleşmek isteyeceğimiz zamanlar grup etkinliklerine  katılmak; bir planı kavramsallaştırmak; iş yerinde beyin fırtınası yapmak iyi sonuçlar verebilir. Ayrıca  akupunktur veya refleksoloji gibi enerji çalışmaları yapmak isteyenler için iyi bir zamandır. Bu süreçte  sosyal ağ profilinizi güncellemek; sosyal bir sözleşmeden kurtulmak veya hayatınıza yenilikler getirmek , reform yapmak içinde Ay Kova günleri idealdir. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
07:47-11:42 Ay Mars arasındaki uyumlu enerjiler ile güne dinamik ve enerji dolu başlayabiliriz. Bu saatler arası spor , yürüyüş veya yüzme gibi aktiviteler kendinizi iyi hissetmenizi sağlayabilir.
12:30 Merkür Satürn karşıtlığı zayıf benlik , iletişim zorluklarına ve izolasyona yol açabilir. Yalnız çalışmak veya bilgisayarda çalışmak, zihninizi meşgul etmenin bir yolunu sunan derinlemesine araştırmalar daha rahat hissedecektir. Bu, özellikle ilişkiler hakkında önemli kararlar almak için iyi bir gün değil. Ayrıca, sözleşme imzalamaktan veya büyük yatırım yapmaktan kaçının.
16:06 Mars Jüpiter karesi bugün kesinleşiyor, hedeflerimize ilerlerken hırslı, cesur ve girişken  davranabileceğimiz bir süreç. Fakat abartılı davranışlar, agresyon enerjileri devrede , dikkatli olmakta fayda var canlar.
22:42 Ay ve Venüs arasındaki uyumlu enerji ile daha iyimser olabileceğimiz zamanlar yaşayacağız. Ay Kova burcunda Venüs ise İkizler burcunda bilgi akışının güzel ilerleyeceği entelektüel sohbetler , keyifli vakit geçirmenize sebep olabilir, sevgiler.