• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

AĞUSTOS 2020

AĞUSTOS 2020


AĞUSTOS 2020

5 AĞUSTOS  2020 ÇARŞAMBA GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, 2,5 gün boyunca Ay Balık burcunda olacak ve bizler bu süreçte su grubundan olan Balık burcunun hassasiyetini, merhametini ve duygusallığını yaşayacağız. Birbirimiz için fedakarlık yaparak, birbirimizin duygudaşı olacağız. Ay’ın Balık burcunda olması Zodyak’taki  Aysal seyahatin sonu demektir. Bu birkaç gün meditatif konular ve yaratıcı sanatsal çalışmalar yapmak için harika zamanlar olacak canlar. Dinlenmek, hayaller kurmak , meditasyon yapmak, yoga yapmak da ruhumuza iyi gelebilir. Balık değişken bir burçtur, bu yüzden de ruh halleri bir anda değişebilir etrafınızdaki insanların duygu durum değişiklikleri sizi şaşırtmasın !!
Duygu duyarlılığı akuttur ve Ay Balık burcundan geçerken her birimiz arasındaki sınırlar çözülür. Yüksek bir empati duygumuzla karşımızdaki kişilerin  mücadeleleri ve zayıflıkları için daha şefkatli davranabilir, elimizden gelen yardımı yapabiliriz.  Başkalarının sorunlarına aşırı derecede eğilebilir ve bu süreçte geçici olarak kendimizi kurban psikolojisine sokabiliriz.
Ay Balık  günlerinde gerçekliğin sert yönleriyle uğraşmak daha zordur. Sert kimliklerimiz yumuşatıyoruz ve kızgınlığın olduğu yerde affedicilik ön plana çıkıyor. Bugünlerde acı çekenleri, özellikle de savunmasız olanları, çocukları, hayvanlar ve yaşlıları kocaman  kalbimizle sarıp sarmalayabiliriz. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
06:31 Merkür Aslan burcuna geçiyor iletişimimizin daha etkin olacağı, kendimizi daha iyi ifade edebileceğimiz bir süreçte olacağız bu konuyla ilgili yazımızı dün yayınlamıştık.
00:00-19:05 Venüs ve Kuzey Ay Düğümü İkizler burcunda kavuşacaklar. Birbirimizle olan ilişkilerimizde daha birleştirici ve uzlaştırıcı bir enerji içinde olacağız. Ayrıca kim bilir belki de güzel bir ilişki için kader ağlarını örüyordur. Karşılaştığınız  birisi ile karmik  bir bağlantı hissedebilirsiniz ve gelecekteki yolunuzda büyümenize ve gelişmenize yardımcı olabilir. Bu enerji her düzeyde ilişkilerinizde ortaya çıkan merhamet ve affetme gücünün ve zorlukların daha fazla farkında olmanıza iyileşmeyi ve affetmeyi kolaylaştırmaya yardımcı olur.  Gelecekteki yolunuzda, size birçok değerli ders verecek ve hayatınızı önemli ölçüde değiştirecek biriyle romantik bir bağlantı veya yakın işbirliği söz konusu olabilir. Hepinize güzel rastlantılarla karşılaşabileceğiniz bir gün diliyoruz, sevgiler.