• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

AĞUSTOS 2020

AĞUSTOS 2020


AĞUSTOS 2020

KOVA BURCU’NUN MODERN YÖNETİCİSİ ŞOKLAR GEZEGENİ URANÜS GERİ HAREKETTE
15 AĞUSTOS - 16 OCAK 2020
Ben sarsıcı, şok edici, şu anda Boğa'da konuşlanmış, finansal sistemlerinizin ve çevresel perspektiflerinizin temelini sarsmaya hazırlanan Uranüs’üm. Boğa burcunda geri hareketime başlıyorum kaosun arasında size yeni fikirler, yeni davranışlar ve yeni normaller getirmeye hazırlanıyorum. Ben Uranüs, görünenin ötesini görmeniz ve bilincinizi koşullu kalıplarınızın ve sınırlayıcı inançlarınızın ötesine genişletmeniz için sizi zorluyor olacağım. Cesur ve çatışmacıyım, engelleri ezer geçerim, sizleri bilinmeyene götürdüğüm için sinir sisteminiz sarhoş olabilir. Biz gezegenler geri harekette olduğumuzda enerjileri içe çevirir ve  içsel olarak hissetmenize neden oluruz. İçsel enerjilerinizin neleri ortaya çıkardığını  anlamanız  için size tekrar şans veriyoruz ve bunu yalnızlık ve sessiz tefekkürle yapmanızı salık veririz. Şahsen ben yani Uranüs geri harekette iken  değişimin enerjisini alıp içselleştirerek zihnin keşifleri yoluyla büyüme ve yeni gelişme fırsatları yaratmanıza yardımcı olacağım, bunun anahtarı ise benim sizlerin kişisel haritalarınızda hangi alanınızda olduğumdur böylelikle hangi hayat alanında zincirlerinizi  kırmaya çalıştığınızın farkına varırsanız bunu yaparken sakin kalma şansınız olur değil mi?  Değişim dalgalarını sürdürebilirseniz, tabi soğuk kanlılığınızı  koruyarak, enerjiniz de bazı önemli değişiklikler yaratma fırsatı bulabilir.
Ben Uranüs geri hareketimdeyken hayatınızda çökmekte olan şeyleri ele alarak ,onları bırakmanıza ya da onları güçlendirebilmeniz için yeni bir bakış açısı kazanmanıza yardım ederek  rehberiniz olacağım. Ben aslında  sebepsiz yere hayatınızı sarsmakla kalmam, bunu sizi uyandırmak için yaparım neden? Olaylara yeni bir şekilde bakmanızı ister, bakış açınızda devrim yaratmanızı ve böylece hayatınızda  bulmanız  gereken her şey için yeni bir çıkış yolu açmak isterim ve bunu öngörülemez bir şekilde yaparım. Bana zaten “Uyanış Gezegeni” de  derler size sunduğum  özgürlüklerden biri de özellikle de geri hareketimde  sizlerin hayata bakış açınızı değiştirmektir.Hayatın sınırları, ve kuralları var evet  bu doğrudur, ancak ben yani Uranüs daha yüksek bir gerçek olduğunu biliyorum ve bu yüksek gerçeğe kendiniz için girip erişebildiğinizde, benim getirdiğim özgürleşmeyle bağlantı kurabildiğiniz zaman kendinizi daha farklı algılayacağınızı biliyorum.
Geri hareketim süresince; başkalarına göre "farklı"  veya başka bir boyuta "bağlı" hissedebilirsiniz, bu da düzensiz ruh hali dalgalanmalarına veya kişilik değişikliklerine neden olabilir. Sadece kendiniz olun ve sakin  kalmaya çalışın. Bu süreçte kendinizi bir ilişkiyi veya işi bitirmeyi düşünürken veya taşınmak isterken bulabilirsiniz ya da düşüncelerinizde farklılıklar olabilir hayatınıza farklı bakış açıları katabilirsiniz.
YÜKSELEN BURÇLARA GÖRE URANÜS GERİ HAREKETİ
YÜKSELEN KOÇ
 İkinci evdeki Uranüs  para konusunda benzersiz bir bakış açısı sunuyor. Koç burcu parasal konularda  birçok kişiden farklı düşünebilir ve yeni girişimler için risk alabilir. Uranüs geri hareketi  sizi para kazanma konusunda yeni yöntemler bulmaya davet ediyor. Maddi değerlerinizin ve öz değerinizin önümüzdeki beş ay içinde sarsılmasını bekleyebilir bu konularda ani değişimler söz konusu olabilir. Bu retro döneminde, kendinizi, parasal kaynaklarınızı ve kendinizi güvende hissetmenin ne anlama geldiğini sorgularken bulabilirsiniz. Bolluk sizin için gerçekten ne anlama geliyor ve bunu başarmak için neyi değiştirmek istiyorsunuz? 
 
YÜKSELEN BOĞA
1.evdeki Uranüs, her zaman kendinizi yeniden keşfetme gücü verir. İmajınızda devrimcisiniz ve asla farklı bir ışık altında görülmekten korkmuyorsunuz.  Uranüs geri hareketi kendinize bakışınızı sarsacak olaylar yaşamanıza sebep olabilir.  Dış görünüşünüzü değiştirmenize neden olabilir, ancak hayatınızın yolculuğuna olan bağlılığınıza da meydan okuyacaktır. 
YÜKSELEN İKİZLER
12. ev maneviyat evi. Bilinçaltımızı, hayallerimizi ve bizden daha önemli bir şey arama arzumuzu yönetir. Bu evdeki Uranüs geleceği hayal etmeyi getiriyor. Bilincin ve ruh büyümesinin daha da genişlemesine izin verecek. Uranüs geri hareketi  bireysel seçimlerinizi ve manevi büyümenizi engelleyip engellemediğinizi sorgulayacaktır.  Bu retro, akışa teslim olmayı zorlayabilir.
YÜKSELEN YENGEÇ
11. ev arkadaş ve insanlığın evidir. Burada kolektif ile olan ilişkimizi buluyoruz. Bu ev aynı zamanda insani çabalarımızı da yönetiyor ve geleneksel olarak Uranüs'e ev sahipliği yapıyor. Uranüs 11. evde  insanlığa ilerici bir yaklaşım getiriyor. Dünyamızın geleceğini görüyor ve bu vizyona nasıl ulaşılabileceği hakkında fikirler getiriyor. Bu yerleşim genellikle geleceği diğerlerinden önce gören vizyonerler üretir. Uranüs geri hareketi sizden insanlıkla ilgili geleneksel görüşlerinizi kırmanızı ve yenilerini oluşturmak için derinlemesine araştırma yapmanızı isteyecektir. 
YÜKSELEN ASLAN
10. ev, kariyerimizi ve itibarımızı yönetir. Burada dış dünya tarafından nasıl görüldüğümüzü anlatır. Onuncu evdeki Uranüs, çalışma hayatının modernizasyonunu körüklüyor. İşin gerçekte ne olduğu ve nerede yapılması gerektiği konusundaki algısını genişletiyor. Bu yerleşim, kariyerin toplumun tasarladığı bir şey değil, sizin tasarladığınız bir şey olduğu inancına katkıda bulunur. Uranüs  geri hareketi sizden mevcut çalışma hayatınıza bakmanızı ve bir değişikliğin gerekli olup olmadığına karar vermenizi isteyecektir. Bu değişiklik çevrenizdekiler için şaşırtıcı olabilir, ancak yaşam yolunuzla daha uyumlu hissetmenize yardımcı olacaktır.  
YÜKSELEN BAŞAK
9. ev felsefe evi. Genellikle seyahat ve gezginlik evi olarak da düşünülen 9. ev, gerçeğimizi ve bilgimizi bulmak için gittiğimiz yerdir. Bazen bu görev bizi cevabı bulmak için yabancı topraklarda seyahat ederek gerçek arayışa götürür. Bu evdeki Uranüs bu görevi genişletir ve bilinmeyeni daha fazla keşfetme olasılığını açar. Uranüs  maceraya bayılır ve bu yerleşimle birçok kişiye ilham verir. Uranüs geri hareketi  doğru olduğunu düşündüğünüz şeyleri etkileyecektir. Bu geçiş size gerçeklerinize meydan okuyacak durumları getirebilir ve farklı bir perspektife dayalı yeni hikayeler oluşturmanıza yardımcı olabilir. 
 
YÜKSELEN TERAZİ
8. ev kişisel gelişim evidir. Burada dönüşüm enerjisini, bilinçdışı zihnimizi ve gölge tarafımızı buluyoruz. 8. evdeki Uranüs bir keşif portalı açar ve yeni kendini sorgulama ve zihin genişletme yöntemlerini getirir. Bu yerleştirmeyle keşfedilebilecek bilincin bir sınırı yoktur. Uranüs geri hareketi sizi daha da derinlere dalmaya ve her şey hakkındaki algınızı değiştiren şeyleri denemeye teşvik ederek  körükleyecektir, tıpkı damgalama veya koşullandırılmış kalıplar gibi kişisel büyümenizi engelleyen tüm blokları parçalamanızı ve içeriden dışarıya doğru genişlemenizi istiyor. 

YÜKSELEN AKREP
7. ev, romantik ilişkilerimiz de dahil olmak üzere ortaklıklarımızı yönetir. Burada herkes için eşit ve adil bir şekilde enerji alışverişini öğreniyoruz. 7. evdeki Uranüs, ilişkilerin geleneksel tanımına meydan okuyor. Gerçek bir ortaklığın ne olduğu ve dünyaya nasıl gösterileceği konusunda ilerici bir görüşe yol açıyor. Uranüs geri hareketi ilişkilerinizi değerlendirmenizi ve gerektiğinde ayarlarınızı yapmanızı ister. Ayrıca, ortaklıklarınızda özgür hissedip hissetmediğinizi soracak ve bunun nasıl göründüğüne dair vizyonunuza uymayanları kıracak. 


YÜKSELEN YAY
6. evdeki Uranüs, hizmet tanımımıza meydan okuyor. Topluma geri verebileceğimiz farklı yolları aydınlatıyor ve sunduklarımızı denememizi teşvik ediyor. Uranüs geri hareketi hediyenizi bulmak için içeriye bakmanızı ve sonra dünyada olumlu bir değişim yaratmak için kullanmanızı isteyecektir. Ayrıca sizden hediyenizin ne olabileceği konusundaki bakış açınızı genişletmenizi isteyecektir.

YÜKSELEN OĞLAK
5. ev zevk, yaratıcılık ,çocuklar ve aşk evi. Burada içsel çocuğumuzu, merak duygumuzu ve dünyada neyin bizi neşelendirdiğini buluyoruz. 5. evdeki Uranüs, farklı yaratıcılık ve keyif yöntemlerini keşfetmenizi istiyor. Her birimizin içinde yaşadığımız dünyanın tadını çıkarmanın farklı bir yolu var,5.evdeki Uranüs  mümkün olduğunca çok yöntemi keşfetmenizi ve bunları yaratıcığınız  için kullanmanızı istiyor. Çoğu zaman bu yerleşim, yeni yaratıcı  yolları araştıran ve eğlencenin vizyoneri haline gelen müzisyenler, sanatçılar veya yazarlar yaratır. Uranüs geri hareketi   sizden benzersiz tasarımlarınızı bulmanızı ister. 
YÜKSELEN KOVA
4. ev evimizi ve ailemizi yönetir. Burada köklerimizi ve en derin benlik duygumuzu buluyoruz. 4.ev aynı zamanda sezgilerimize de ev sahipliği yapar, çünkü bu enerji içten derine gelir. 4. evdeki Uranüs, geleneksel ev görünümünü bozar, ayrıca duygularımıza ve sezgilerimizin kullanımına meydan okumaya teşvik ediyor ve her iki enerjinin de bizi yeni yerlere ve perspektiflere yönlendirmesine yardımcı oluyor. Uranüs geri hareketi ev ve aile duygularınızı test edecektir.  Ailenizin kim olduğunu ve evinizin nerede bulunabileceğini belirlemek için sezginizi kullanmanızı isteyecektir.
YÜKSELEN BALIK
3. ev iletişim ve zihnimizi yönetir. Dünya ile nasıl enerji alışverişi yaptığımızı ve kendimizi ifade etmek için hangi yöntemleri kullandığımızı anlatır. Üçüncü evdeki Uranüs, geleneksel konuşma yöntemlerine meydan okuyor. Sizden yeni ifade araçları yaratmanızı ve bunu yapmak için yeni teknolojiler kullanmanızı istiyor (merhaba sosyal medya). Uranüs geri hareketi  herhangi bir iletişim bloğunu kıracak, ilerici ve açık bir zihne dayanan benzersiz seçenekler sunacak.