• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

AĞUSTOS 2020

AĞUSTOS 2020


AĞUSTOS 2020

16 AĞUSTOS 2020 PAZAR GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Herkese iyi Pazarlar Yengeç Ay’ı temalarını yaşayacağımız bir Pazar günü aile ön planda ailece yapılan kahvaltılar keyif verici olabilir. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
10:45-14:18 arasında Ay ve Jüpiter birbirlerine karşıt açıda olacakları için abartılı tavırlar söz konusu olabilir. Duygusal aşırılıklara kaçabileceğimiz, ölçüsüz ve kontrolsüz davranışlar içinde olabiliriz bu da aile içinde huzursuzluklara sebep verebilir. Yeme içme konusunda abartılı ve gereksiz alışverişler yapabiliriz.
13:41-17:24 arası Ay bu kez Neptün ile uyumlu bir enerji veriyor olacak. Hayal gücünüzün ve yaratıcılığınızın artacağı zamanlar, şiir, roman, şarkı sözü yazan, beste yapan arkadaşlarımız varsa  . bu saatler arasını iyi değerlendirsinler, ilham perileri onlarla birlikte olacaklar. Aynı zamanda dua etmek, meditasyon yapmak, çakralarımızı açıcı çalışmalar yapmak için de iyi zamanlardır, değerlendirin canlar. Aile içi fedakarlık temaları da söz konusu olabilir.
00:00-17:01 Güneş Mars uyumlu enerjileri irademizin güçlü olacağı, kendimizi enerjik ve dinamik hissedeceğimiz, cesur ve atak davranışlar sergileyeceğimiz zamanlar. Yapacağımız işlerde başarma arzusunda olacağımız zamanlar.
18:37-22:09 arası Ay bu kez Plüton ile karşı karşıya gelerek gergin bir enerji verecek bu saatler arasında dikkatli olmakta fayda var canlar, öfke patlamaları, tartışma ve kavgalar söz konusu olabilir, gücümüzü kontrolsüzce kullanmak isteyebilir, her şey bizim istediğimiz gibi olsun hissine kapılabiliriz, ailede herkesi kontrol etme dürtümüz artabilir.
20:43-22:31 Ay ve Mars karesi aceleci ve gergin enerjiler söz konusu olduğu için kazalara sakarlıklara açık bir süreç olacağı için dikkatli olalım arkadaşlar .Ayrıca bu süreçte ailevi tartışmalar gerginlikler söz konusu olabilir.
Bugünün enerjileri biraz gel-gitli duygularımızı karıştırıcı nitelikte yine de farkında olup kendimize ona göre hazırlayalım, verilen saatler arasında dikkatli davranalım, sevgiler.