• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

AĞUSTOS 2020

AĞUSTOS 2020


AĞUSTOS 2020


19  Ağustos sabah 05:41 ‘de oluşan Aslan burcundaki Yeni Ay ile büyük hayaller kurmanın tam zamanı canlar. An haritasında yükselen 18 derecede Aslan burcu ve 18 derecede Şans noktası ile kavuşumda şanslı bir Yeniay zamanı olacak görünüyor. Yeniay an haritasının yöneticisi Güneş yönettiği burçta ve an haritasının 1.evinde Ay ve Merkür ile kavuşuyor. Bu muhteşem ve tutkulu Yeni Ay, Koç'ta Mars ve Yay burcunda kadersel etkiler taşıyan Güney Düğümü ile güçlü bir Ateş Üçgeni içinde , arzularımızı paylaşmak ve kendimize dair benzersiz ve karmaşık bir yeni vizyon yaratmak için ideal bir zamanın habercisi adeta, bu nedenle kişisel haritalarınızın Aslan burcunun bulunduğu bölgelerde ve dokunduğu alanlarda kendinizi, yeteneklerinizi göstermek isteyebilirsiniz.
Aslan burcu;  çocuklar , gençler,  eğlence , hayattan keyif alma, tatiller,  aşk , liderler ve yönetimde söz sahibi olan kişileri temsil eder. Tüm bu konular 2 hafta boyunca gündemimizde olabilir ve fırsatlar ortaya çıkabilir. Fakat  Satürn ve Plüton kavuşumu yeniay an haritasının 6.evinde ve  Yeniay’a 150’lik açısı var bu yüzden hayatımızda meydana gelecek olası yenilikler veya karşımıza çıkan fırsatlar konusunda şaşırtıcı,  fark edemediğimiz  ayrıntıları da anlatıyor.ASLAN YENİAY’ININ BURÇLARA ETKİLERİ
KOÇ
5. evin üzerine vurgu yapan Yeniay  yeni bir başlangıca ve enerjinizi neye yöneltmek istediğinize odaklanma cesareti verir. Dikkate değer canlılık  Mars ile size veriliyor ,plan ve projelere  karşı durdurulamaz bir enerji, heves coşkulu bir zihin  ve motivasyon! Sıcak, cömert Aslan Güneş’i, hassas Ay ve dramatik, konuşkan Merkür, bir şeyler yaratma veya tasavvur etme yeteneğinize büyük bir dikkat göstererek ortaya çıkarmanıza izin veriyor. Aşk,  bebek sahibi olmak,  kitap, blog veya bir sanat eserini başlatmak  ya da yeteneklerinizi sergilemek için You Tube kanalı açmak, kişisel tutkular, hobiler, kendinizi gösterebileceğiniz yaratıcılığınızı ortaya çıkaracağınız alanlar olabilir. Ebeveynleri olan yükselen Koçların çocukları ile ilgili yeni oluşumlar söz konusu olabilir.
BOĞA
4. ev   üzerinde büyük bir vurgu var,  sizi köklerinizde, evinizde ve hatta geçmişle veya annelikle bağlantılı duygusal konularda yeni bir başlangıç ​​yapmaya hazırlıyor ...Ev yaşamına yeni bir başlangıç ​​yapmak , iç sığınağınızda özel olarak ilerleyerek ailenize  güçlü bir odaklanma fırsatı vermek için harika bir zaman . Sıcak, cömert Aslan Güneşi, hassas Ay ve çarpıcı ,dramatik,  iletişimci Merkür ,  spot ışıkları ile, beslemek, yuva kurmak ve kişisel bakım yapmak için size özgür bir saltanat sunuyor. Konfor kaynaklarına ve evdeki tarafınıza doğru çekilin, ruhunuzu besleyecek şekilde yeniden şarj için içinize ve ailenize dönme zamanı.
İKİZLER
3. evinizde bir vurgu var, etrafınızdakilerle birlikte yeni bir sayfayı çevirmeye odaklanın; merak edin, anlaşılır olun, okuyun, öğrenin ve bir arkadaşınız, meslektaşınız veya kardeşinizle iletişim becerilerini artıracağınız zamanlar.  Dikkatinizin tüm gücünü yakın çevrenize , ticari başlangıçlara vermek için olağanüstü bir zamandır. Sıcak, cömert Aslan Güneşi, hassas Ay ve çarpıcı, dramatik iletişimci Merkür çevrenizdekilere düşüncelerinizi dile getirerek, küçük sohbetler yapmak, sesinizi ,fikirlerinizi duyurmak  ve  etki yaratmak için size özgür bir saltanat sunuyor . Sahip olduğunuz zihinsel yeteneklerinizi  yeniden kullanmaya başlayın. Yetenekli bir konuşmacı,  tüccar ve tatlı  dilli kişiliğinizle bu yeniay zamanı  ilgi alanlarınız artık belirli konulara odaklanabilir.
 YENGEÇ
2.evinizdeki vurgu  sizi mali açıdan yeni bir başlangıç ​​için hazırlıyor , yeni bir başlangıç ​​yapın ve enerjinizi somut bir şekilde   istediğiniz şeye odaklanın ...Finansmana ve pozisyonunuza, elinizdeki şeye dikkat çekmek için olağanüstü bir zamandır - maaşınızı, harcamayı ve yalnızca size ait olanı inşa etmek, geliştirmek ve bunlarla başa çıkmak için ilham alıyor olabilirsiniz . Mars, kariyerinizin, itibarınızın ve dış  imajınızın olduğu evinizde efor harcayacağınızı anlatıyor. Sıcak, cömert Aslan Güneşi, hassas Ay ve çarpıcı ,dramatik ve iletişimci Merkür, varlıklar ve kişisel servet konusunu , geçiminizi sağlama, maddi alemlere yönelme ve kazanma, katkıda bulunma konusunda size cesaret veriyor olacak ama dikkatli olma kaydı ile. Paraya, mülkünüze, kazançlarınıza, yeteneklerinize ve çabalarınıza karşı olumlu bir tavır takınmanız gerekebilir.
ASLAN
1.evinizde bir vurgu var, sizi kişisel olan yeni bir başlangıca hazırlamaya büyük önem veren enerjiler söz konusu .Kendi projelerinize, tutkularınıza ve girişimlerinize tam olarak , yalnızca sizin için yeni bir başlangıca odaklanın; vücudunuza, canlılığınıza dikkat edin ve hedefler belirleyin!  Mars'ın maceralar, seyahat, yayıncılık, bilgi ve küresel arayışlar evinizde, coşku ve motivasyon aşılayarak ufkunuzu ve erişiminizi genişletmenize yardımcı olmasıyla büyük düşünmek için olağanüstü bir zaman . Sıcak, cömert Güneş, hassas Ay ve girişken , iletişimci Merkür, size yardımcı olabilecek fikirler ve insanlarla temasa geçmenize yardımcı olma potansiyeline sahip güçlü bir üçlü oluşturur, bu nedenle hedeflerinizi gerçek bir şekilde ve çok dikkatli bir şekilde duyurabilirsiniz.
BAŞAK
12.evinizdeki vurgu ile huzur bulmanın ve sevdiklerinizin dertlerine yardım etme; yalnızlık içinde bulunan rahatlama ile kenarda geri çekilmek, dinlenmek veya çalışmak söz konusu olabilir. Sıcak, cömert Aslan Güneşi, hassas Ay ve çarpıcı , iletişimci Merkür  ile yalnız kalmak, içe dönmek isteyebilirsiniz. Bu dönemde daha çok ruhsal anlamda yalnız kalmak içinizdeki yetenekler üzerine yoğunlaşmak isteyebilirsiniz. Spritüel eğitimler, terapiler için gayet iyi bir dönem.  Sağlığınızla ilgili gelişmeler, şifalanmalar rahatlatabilir.
TERAZİ
11. eviniz de vurgu var ,arkadaşlık, ortak umutlar, hayaller ve  dostluk getiren bağlantılar  için yeni bir başlangıç ​​yapın ; kendi sektörünüzde, şirketinizde, akran çevrenizde veya başka bir grup veya ekip ortamında olabilir. Kendinizi bir kalabalığın veya grubun tam kalbine yerleştirdiğinizde nelerin başarılabileceğine tüm dikkatinizi vermeniz için olağanüstü bir zamandır. Sıcak, cömert Aslan Güneşi, hassas Ay ve çarpıcı, iletişimci Merkür sizi bir gruba girmeye , daha büyük kollektifte yerinizin  ve varlığınızın farkında olmaya , odaklanmaya teşvik ediyor. Belki de yeni bir iş, organizasyon, hayır kurumu ile ilgili projeler dikkatinizi çekebilir. Kariyerinizden gelen kazançlarda artış olabilir.
AKREP
10.evinizdeki vurgu sizi kariyer veya kamu imajı konularında yeni bir başlangıç ​​yapmaya hazırlıyor. Burcunuzdaki görünür evinizdeki spot ışığı ile yolunuz için yeni bir başlangıç ​​yapın ve merdiveni tırmanın. Tanınma , ödüllendirilmek veya ilerlemek için olağanüstü bir zaman. Sıcak, cömert Aslan Güneşi, hassas Ay ve çarpıcı ,dramatik, iletişimci Merkür, kendi pozisyonunuzda veya dışarıya bakan kişiliğinizde ortaya çıkıp parlamanıza izin verir, kendiniz için bir isim yapma şeklinize odaklanmak, övgü ve onay kazanmak için özgürce çalışma zamanı. Yoğun iş ve sağlıklı yaşam evinizde ilerleyen Mars sayesinde, farkındalık ve duyarlılık ve çalışkan bir ivmeyle yolunuzda olumlu bir yaklaşımın tadını çıkarın ,hizmet etmek ve ortaya çıkmak için gösterilen olumlu çabalar konusunda kendinizi iyi hissedin ama iletişim konularındaki gerginliklere dikkat!
YAY
Maceracı 9. evinizde sizi dünyayı deneyimleme şeklinizde yeni bir başlangıca hazırlayan büyük bir  vurgu var . Bilginin peşinde koşmak için yeni bir başlangıca odaklanın ya da vizyoner fikirler ve düşüncelerle meşgul olma ve öğrenmek ve zevk almak istediklerinize - ilerlemek istediğiniz yöne odaklanın ...Hedefinize veya yolculuğunuza coşku katan tutkulu sektörünüzdeki ateşli Mars ile küresel planları ve projeleri desteklemek için olağanüstü bir zaman. Sıcak, cömert Aslan Güneş, duyarlı Ay ve dramatik , iletişimci Merkür size keşfetmek , yabancı ülkeler, yabancılarla yapılan işler eğitim ile ilgili şanslar sunuyor, çalışmanızı paylaşmak, yayımlamak, öğretme veya geliştirmek , büyümek için fırsat veriyor bu arada gelir ve giderlerinize dikkat etmeniz gerekebilir.
OĞLAK
8. eviniz sizi başkalarını da kapsayan yeni mali bir başlangıç ​​için hazırlamanıza büyük önem veriyor. Yatırımlarınız, bağlılıklarınız ve ortak çıkarlarınız için yeni bir başlangıca odaklanın, başkalarıyla birlikte çalışarak, ortaklık yapma, ödünç verme  ve kaynakları paylaşma gibi işbirlikçi bir  yaklaşıma dikkat çekmek için olağanüstü bir zaman ; Duygusal, ev içi sektörünüzdeki Mars, mülk, ev hayatı ve ebeveynlikle ilgili konuları da güçlendiriyor .Sıcak, cömert Aslan Güneş‘i, duyarlı Ay ve dramatik  iletişimci Merkür  ani masraflar, gözden kaçan ödemelerle karşılaşabilirsiniz temkinli ol diyor bazılarınız evlenebilir veya ilişkinizin adını koyma  kararı alabilirsiniz.
KOVA
7.evinizde büyük bir vurgu var. Ortaklıklarda, her türlü ilişkilerde  yeni bir başlangıç söz konusu olabilir.  Sevdiklerinizle bire bir  araya gelerek yeni bir başlangıç ​​yapabilirsiniz. Özel ve kişisel ilişkilere  platonik ve romantik tüm dikkatinizi vermeniz için olağanüstü bir zaman. Sıcak, cömert Aslan Güneşi, hassas Ay ve çarpıcı , iletişimci Merkür şimdi Zodyak çarkındaki karşıt burcunuzu öne çıkararak size takım oluşturup müzakere etmenize , birlik ruhunun tadını çıkarmanıza olanak tanıyor . Bir eş veya iş ortaklıkları söz konusu olabilir. Beslenmenize bu dönem özen gösterin, şekeri dengeli tüketin. Sağlığınıza dikkat edin.
BALIK
Aslan Yeniay’ı ile günlük meselelerde,  rutinlerde ve alışkanlıklarda sizi yeni bir başlangıç ​​yapmaya hazırlayan meşgul, sağlık bilincine sahip altıncı evinize büyük önem veriliyor. Ritüelleriniz için yeni bir başlangıç ​​yapın ve yaşam tarzınızı ve seçimlerinizi daha basit hale getirin.. Sıcak, cömert Aslan Güneş’i, hassas Ay ve çarpıcı ,iletişimci Merkür, pozisyonunuzu, görevlerinizi ve ev işlerinizi sürdürmenize, görevleri ve yapılması gerekenleri ele almanıza ve yetenekli bir meta olduğunuzu kanıtlayan verimlilikler yaratmanıza olanak tanır ve Mars'ın kârlı ödül evinizden ödünç verdiği destekle, gelir giderinize bir düzenleme getirebilirsiniz.