• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

AĞUSTOS 2020

AĞUSTOS 2020


AĞUSTOS 2020

20 AĞUSTOS  -5 EYLÜL  MERKÜR BAŞAK BURCUNDA
Zeka eğitimini, öğrenme kapasitesini ve bilgeliği anlatan ve geleneksel olarak,  3. evi yöneten Merkür Başak seyahatine başlıyor. Analitik yetenekleriniz ve iletişim becerileriniz Merkür yönetimine giriyor. Merkür bu burçta hem yöneticidir hem de yücelmektedir bu yüzden bu dönemde analitik anlama yeteneği, açık ifade, pratik bilgiler çok önemli olacak.  Bu süreçte çevremizde sürekli birbirini eleştiren insanlar görebiliriz. Her türlü iş toplantıları , randevular için çok dakik olmaya özen göstereceğiz. Her şeyin en mükemmelini yapmak isteyeceğiz bu mükemmeliyetçilik duygusu biraz bizi yıpratabilir fazla abartmayalım ayrıca hijyen ve sağlık konularında daha da hassas ve titiz olacağız. İletişimsel alanda  oldukça başarılı sonuçlar alabileceğimiz kendimizi daha doğru biçimde ifade edebileceğimiz zamanlar çünkü zihinsel kapasite de artış olabilir. Bu dönem bilimsel çalışmalar açısından  da mükemmeldir, sağlık konularına özellikle de içinde olduğumuz Corona günleri için sağlık konularında belki bilimsel gelişmelerde artış olabilir.  Bu süreçte Başak titizliği ile hesabımızı kitabımızı çok iyi bilecek, harcamalarımıza daha dikkat edeceğiz.

KOÇ
Bu geçiş sırasında kariyer grafiğinizde büyük bir değişiklik bekleyebilirsiniz. Dahası, yazmaya, şarkı söylemeye veya sanat formlarını öğrenmeye ilgi duyuyorsanız, başlamak için iyi bir zaman. Örneğin, müzik aleti çalmayı öğrenebilir veya şiir seanslarına katılabilirsiniz. Bu süre zarfında yaratıcı tarafınız büyük beğeni toplayabilir. Buna ek olarak sağlığınız konusunda ekstra dikkatli olmalısınız.
BOĞA
Bu hareketten optimum faydalar elde edebilirsiniz. Yolunuza birçok olumlu sonuç geliyor. Kişisel yaşamınızda kendinizi şanslı sayabilirsiniz. Başak'taki Merkür transitinin sizin için çok olumlu bir sonucu vardır. Partnerinizle aranızdaki anlayış aşk artacaktır. Tüm farklılıkları sona erdirecek ve romantik hayatınızın tadını sonuna kadar çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Öğretmenlik, ticaret, matematik ve danışmanlık alanında olanlar için uygun bir dönemdir.
İKİZLER
Bu transit sırasında, güzel bir parasal kazanç bekleyebilirsiniz. Transit geçiş sırasında tasarruf yapabileceksiniz. Ayrıca, parayı tüm doğru şekillerde kullanacaksınız. Eğer bir işte iseniz, yakında terfi alabilirsiniz. Ayrıca, yeni bir mülk veya araba gibi lüks satın almayı planlıyorsanız, bunun için de uygun bir zamandır. Kişisel yaşamınızda ailenizle keyifli bir zaman geçireceksiniz. Size gönül rahatlığı verecek. Sosyal çevrenizde de harika performans göstereceksiniz.
YENGEÇ
Başak'taki Merkür Geçişinden karışık bir sonuca hazır olun. Sürekli bir öfke probleminiz var, bu nedenle bir anlaşmazlık yaratabilir. Bu tür durumlardan kaçınmak için öfkenizi kontrol edin. Finansal sorunlara neden olabilir. Geçiş sizi zihninizde yönelim bozukluğuna götürebilir. Yine de, arkadaşlarınızla seyahat etmek için planlar yapabilirsiniz. Küçük kardeşlerle bir tartışma ihtimali de var. Ancak, işler yakında düzelecek. Bu süreçte  para işlemlerinde de dikkatli olmalısınız çünkü bunun finansal yönünüze elverişli olduğu söylenemez. Bu burçtan bazı insanlar, bu süre zarfında arkadaşlarıyla dışarı çıkmak için işten zaman ayırmayı planlayabilirsiniz. Genel olarak, şans sizin lehinize. Sıkı çalışmanızla başarı elde edeceksiniz.
ASLAN
Bu dönemde çok büyük bir parasal kazanç bekleyebilirsiniz. Ayrıca, düzgün bir şekilde para biriktirebileceksiniz, nefis yemeklerin tadını çıkaracaksınız. Öğrenciler için elverişli bir gezegen geçişidir. Bu arada,  eğitim alanında başarılı olabilirsiniz. Buna ek olarak, akıllı olmanız ve sosyal çevrenizin farkında olmanız gerekir. Diliniz kaos yaratabilir dikkat edin eleştirilerinizin  dozunu ayarlamanızda fayda vardır. Bu dönemde sınavlara giren öğrenciler kesinlikle başarıya ulaşacaklardır . Bu transit aynı zamanda akrabalarla olan bağlantıyı düzeltmek için de elverişlidir. Ayrıca, zaten evli iseniz, partnerinizle daha iyi bir anlayış geliştirmeye çalışıp sağlığınıza da  da dikkat ederseniz iyi olur.
BAŞAK
Bu transit, özellikle sosyal imajınız için uygundur. Sosyal imajınızda bir artış yaşayacaksınız. Bu zamanda aktif ve mutlu hissedeceksiniz. İçten mutluluk hissedecek ,bu nedenle, işinize odaklanmanız daha iyi olacaktır. Arkadaşlarınızla güzel bir  gezi yapmak için avantajlı bir dönemdir. Hem zihinsel hem de fiziksel sağlığınız birçok yönden iyi olabilir. Kişisel hayatınızda eğer evliyseniz, eşinizle mutlu zamanlar yaşayacaksınız. Kendi işinizi kurmanın tam zamanı.
TERAZİ
Bu geçiş sırasında iş baskınız artabilir. Ayrıca işinizde yeni sorumluluklar da alabilirsiniz. Merkür'ün hareketi sayesinde giderleriniz hızla artacaktır. Bununla birlikte, iş baskısı nedeniyle stresiniz artabilir. Ancak biraz daha fazla çabayla her durumu kontrol edebilirsiniz. Yatırımlar için güzel bir zaman. Ancak, akıllıca yatırım yapın, aksi takdirde sorunlar ortaya çıkabilir, sessiz düşmanlarınız var, onlardan sakının. Eşinizle ilgili bir sürtüşme olabilir. Bu yüzden tartışmalardan kaçının. Öğrenci olanlar  eğitime dikkat etmelidir, aksi takdirde sonuçlar olumsuz olabilir.
AKREP
Bu geçiş , parasal açıdan sizin için son derece yararlıdır. İyi bir parasal kazanç bekleyebilirsiniz. Ayrıca, uzun süre tasarruf edemezseniz, Başak'taki Merkür  transiti size yatırım yapma ve kâr etme şansı sunacaktır. Profesyonel yaşamınızda hedeflerinize ulaşabileceksiniz. Ancak, sağlığınız konusunda biraz bilinçli olmanız gerekir. Yemekle birlikte, rahatlamanıza da özen gösterdiğinizden emin olun. Kişisel yaşamınızda, partnerinizle tartışmalara girebilirsiniz. Öyleyse öfkeyi kontrol edin ve sözcüklerinizi akıllıca seçin.
 YAY
Hangi görevi alırsanız alın, yaratıcılık ve uzmanlıkla yerine getireceksiniz. Bu nedenle kusursuz performans göstereceksiniz. Bir iş kurmayı planlıyorsanız, bunun temelini atmanın en iyi zamanıdır. Tüm yeni stratejiler, politikalar yöntemlerinizi destekliyor. Bir şey planladıysanız, başarılacaktır. Aileniz açısından, onlarla harika zaman geçireceksiniz. Bununla birlikte, kendinizi çoğunlukla meşgul olabilir bu yüzden bu harika zamanlar  kısıtlı olabilir. Bu arada Başak'taki Merkür transitiyle iş için yabancı bir ülkeye gidebilirsiniz. Kişisel hayatınız romantizm ve heyecan dolu olabilir, partnerinizle çok kaliteli zaman geçirebilirsiniz.
OĞLAK
Bu transit sırasında, ebeveynlerinizden en yüksek desteği alacaksınız. Becerilerin ve öğrenmenin yöneticisi Merkür  sizin lehinize olduğundan, kavrama yeteneğinizde bir artış yaşayacaksınız. Kişisel hayatınızdan bahsederken, hayatınızda bir romantizm dalgasının tadını çıkaracaksınız. Profesyonel hayatınızda güven dolu olacaksınız. Ancak aşırı güvenden uzak durun. Sesiniz ve üslubunuz hem bir nimet hem de bir lanet olabilir. Bu nedenle, kelimelerinizi doğru seçin. Mütevazi olmak şansınızı destekleyecek. Kısa bir yolculuğun da tadını çıkarabilirsiniz.
KOVA
Bu arada birçok iniş ve çıkışlardan geçmek zorunda kalacaksınız. Bu dönemde ekonomik yönden de yararlanacaksınız ama işinizde birkaç engelle karşılaşmanız söz konusu olabilir. Kişisel yaşamınızda, aile hayatında bir yabancılaşma durumu olabilir. Bu süre zarfında kardeşleriniz bir sorunla karşılaşabilir. Çok istediğiniz bir  yolculuk da yolda, çantanızı hazırlayın.
BALIK
 Başak burcundaki Merkür Transiti sizin için son derece avantajlıdır. Ancak, şu anda kendi iş ortağınızla  güvende olmanız gerekir. Bu transit sırasında toplumdaki prestijiniz önemli ölçüde artacaktır. Ayrıca hayatınıza bir aşk dalgası gelebilir. Bu aynı zamanda aşk evliliği yapmak isteyenler için de güzel bir zaman. Eşiniz de sizinle oldukça mutlu hissedecektir. Evlilik hayatınızın tadını çıkaracaksınız.