• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

AĞUSTOS 2020

AĞUSTOS 2020


AĞUSTOS 2020

21 AĞUSTOS 2020 CUMA GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, Ay Başak temalı bir gündeyiz. Titiz, temiz ve hijyen konuları gündemde,  okuması bol , bilgi peşinde koşacağımız zamanlar. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
04:59-06:36 Ay ve Satürn arasındaki uyumlu enerji ile işlerimizde duygusal anlamda rahatlık söz konusu , sorumluluklarımızın farkında olacağımız bizden yaşça büyük ya da deneyimli kişilerden destek alacağımız zamanlar.
06:36 Ay boşluğa giriyor öğlen saatlerine kadar Ay  boşlukta olacağı için önemli görüşme ve toplantılarınızda sonuçsuz kalabilecek konular için girişimlerde bulunmamanızda fayda vardır. Elinizde yarım kalmış işleri bitirmek için ideal zamanlardır, değerlendirin canlar.
12:15 Ay Terazi seyahati başlıyor. Adalet, sanatsal aktiviteler , moda, hukuksal konular gündemimizde olabilir. Ay Terazi seyahati boyunca 2,5 gün  ilişkiler ve denge kurmak da önemli olacak.
11:12 Mars ve Satürn arasında gergin açı bugün başlıyor ve etkisi birkaç gün sürecek arkadaşlar, kazalara açık bir enerji olduğu için dikkatli olmak gerekiyor. Mars kare Satürn geçişi hayal kırıklığı ve çekingenlik getirir ama arzularınız ve ihtiyaçlarınız güçlenebilir, ancak tutkularınızı ifade etmekte ve başarılı olmakta zorlanabilirsiniz. Babanız, diğer baskın erkekler, öğretmenler ve patronlar gibi otorite figürleri ve üstleri sizi aşağı çekebilir, hırslarınızı kısıtlayabilir ve genellikle istediğinizi başarmanıza engel olabilir. Genel koşullar ilerlemenizi engelliyor . Yeni projeler başlatmak veya arzularınızı araştırmak yerine, zaten sahip olduklarınıza odaklanmak daha iyidir. Bu enerji güvenli bir şekilde ifade edilmediği sürece hayal kırıklığı ve öfke ortaya çıkabilir. Risk almak veya enerji patlamaları, sorunları yalnızca daha da kötüleştirecektir. Mümkünse yalnız çalışmak ve eve daha yakın şeylere konsantre olmak daha iyi olabilir, sevgiler.