• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

AĞUSTOS 2020

AĞUSTOS 2020


AĞUSTOS 2020

GÜNEŞ BAŞAK BURCUNDA 22 AĞUSTOS - 22 EYLÜL  2020
Güneş bugün akşam saatlerinde 18:44 ‘te Başak burcuna giriyor  22 Eylül'e kadar  toprak elementinde ve değişken niteliği olan Başak burcunda.  Aslan'ın güneş ışığından ve ateşli enerjisinden Başak'ın daha pratik, mantıklı, dünyevi enerjisine doğru ilerliyoruz.
Güneş Başak burcundayken, odaklanmanın ve kendimize somut hedefler koymanın zamanı gelmiş demektir. Örneğin, Başak fiziksel bedeni ve iyileşmeyi yönettiği için bu ay, doktorlar ve diş hekimleri için kontrol randevuları ayarlamak için iyi bir aydır.  Bu dönem araştırmak ve ardından sağlıklı bir diyet ve egzersiz rejimine karar vermek için de iyi bir zamandır.
Kendi bireysel işlerinizi, çevrenizi, zamanınızı ve enerjinizi organize etmek için Güneş’in Başak burcundaki konumunu kullanın canlar.   Kendinize ulaşılabilir hedefler belirleyin ve hedeflerinize ulaşmak için her gün en az bir adım attığınızdan emin olun. Başak ayırt etmeyi anlatır ve bu nedenle hayatınızda hangi şeyleri saklamanız ve neyi atmanız gerektiğine karar vermenize yardımcı olur - yani buğdayı samandan ayırmanıza yardımcı olur .
Güneş Başak burcunda iken  yapılabilecekler listesi;
*Temizleme, ayıklama, dağınıklığı ortadan kaldırma,
*Mutfağınızı gözden geçirin ve son kullanma tarihi geçen her şeyi atın.
*Gardırobunuzdaki tüm eşyaları eleyin ve bir yıl veya daha uzun süredir giymediğiniz şeyleri geri dönüştürün, satın veya ihtiyacı olanlara verin.  
*Sizi ilgilendiren bir alanda sertifika veya yeterlilik için eğitim alın, uzman olmak için kendinizi eğitin.
*Kitaplarınızı, bilgilerinizi, bilgisayardaki verilerinizi düzenleyin.
*Bazı iyileştirme tekniklerini öğrenin( Reiki, yoga, şifalı bitkiler, homeopati, akupunktur, enerji şifası)
*Zamanınızın bir kısmını hayırsever bir amaç için harcayın; örneğin sokaktaki hayvanları besleyin, bakım yurtlarındaki çocuklara yardım edin, yaşlılar bakım evini ziyaret edip büyüklerimizi sevindirin vb.
*Tutkulu hissettiğiniz bir organizasyona katılın.
*İyileştirmek istediğiniz yaşam alanlarınızı  düşünün.
*Sigara içmeyi, içmeyi, fazla şeker yemeyi, vücudunuza zararlı her şeyi yapmayı bırakmak için harika bir zaman.
*Zamanınızı birlikte geçirdiğiniz insanlar hakkında daha anlayışlı olun ve pozitif ve canlandırıcı enerjiler etrafında olmayı seçin.
*Hesaplarınızı, mali durumunuzu ve evrak işlerinizi zamanında yapın.
GÜNEŞ BAŞAK BURCUNDA BURÇLARA ETKİSİ KISA KISA
KOÇ
İş durumunuzu iyileştirmek için harika bir ay. Konsantre olmakta sorun yaşıyorsanız, çalışma ortamınızı sizin için çalışacak şekilde yeniden düzenleyin. Düzenli egzersiz ve diyete başlama zamanı.
BOĞA
Yeni bir iş kurma veya sahip olduğunuz işi geliştirme fırsatı. Yaratıcılığınız zirvede, bu yüzden onu daha etkili bir şekilde ifade edebileceğiniz yeni yollar keşfedin. Yeni bir spora başlamak için iyi bir zaman.
İKİZLER
Ailevi sorunları çözmek , tartışmak çin iyi bir zamandır. Bir iş kurmak veya evden çalışmak söz konusu olabilir.
YENGEÇ
Sözleşme imzalamak , bir anlaşma yapmak, pazarlık yapmak için iyi bir zamandır. Sosyal ağ kurma ve sosyalleşmek için iyi bir süreç.
ASLAN
Gelirinizi artırabilir veya büyük potansiyele sahip yeni bir iş fikri üretebilirsiniz. Ayrıntılara dikkat etmek ve kazandığınızdan daha fazlasını harcamamaya , faturalarınızı  takip etmeye özen gösterin.
BAŞAK
Mutlu Yıllar Sevgili Başaklar ! Güneş burcunuzda parlarken bu sizin için olumlu bir zamandır. Yeniden başlamak, kendinize  yeni hedefler ve hayaller belirlemek için  iyi bir fırsattır.
TERAZİ
Bu, sonlar, tamamlamalar ve artık işe yaramayan her şeyin bırakılmasına izin verme zamanıdır. Önümüzdeki ay Güneş sizin burcunuza geldiğinde kendinizi yeniden keşfetme fırsatınız olacak.
AKREP
Bu, önceliklerinizi ve hayattan ne istediğinizi yeniden değerlendirmek için iyi bir zamandır. Yeni arkadaşlar ortaya çıkabilir ve mevcut arkadaşlıklar derinleşebilir.
YAY
Kariyerinizde bir değişiklik yapmayı veya yeni beceriler edinmeyi istiyorsanız bunu yapmak için harika bir zaman. Hedefleriniz için titizlikle çalışıyorsanız, şimdi başarma zamanı!
OĞLAK
Tamamen yeni bir şey öğrenmek için bir fırsat. Uzun mesafeli bir seyahat planlamak ve yasal sorunları çözmek için de iyi bir zaman.    
KOVA
Tüm mali durumunuzu ayrıntılı olarak kontrol etmeniz gerekebilir; sigortanız, varsa borçlarınız, ipotek, yatırımlar, emeklilik, vergiler. Sürprizler yaşamamak için her şeyi düzene sokun.
BALIK
İlişkiler ve ortaklıklarla ilgili herhangi bir anlaşmazlığı  çözme fırsatı olabilir. Evlenmeye karar verebilirsiniz fakat kime güvendiğiniz konusunda ekstra dikkatli olduğunuzdan emin olun. Acele etmeyin ve özel bir  ilişkiye girmeyin veya ortaklık yapmayın.
Not: Daha detaylı yorumlar için www.astrodanismanlik.com adresindeki Ağustos ayı burç yorumlarını okuyabilirsiniz.