• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

AĞUSTOS 2020

AĞUSTOS 2020


AĞUSTOS 2020

24 AĞUSTOS 2020 PAZARTESİ GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar yeni bir haftaya Ay Akrep ile başlıyoruz, duygular yoğun ve tutkulu, sezgiler güçlü ele aldığımız her şeyi derinlemesine inceleyeceğimiz zamanlar. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
05:19-08:40 Ay ve Uranüs arasındaki gergin enerji sabahın bu saatlerinde maddi konularda beklenmedik ve hoşumuza gitmeyen olayların ya da durumların habercisi olabilir.
15:02-18:40 Ay ve Venüs arasındaki uyumlu enerji  ailevi ve her türlü ilişkilerdeki uyumun habercisi. Ay Akrep’te Venüs Yengeç’te ikisi de su burcunda ve sezgiler, hisler yoğun ve aile ilişkilerinde bir ahenk söz konusu olabilir. Sevdiğimiz kişiler ve ailemiz ile birlikte sanatsal aktivitelere yoğunlaşabiliriz ya da birlikte güzel vakit geçirebiliriz.
17:39-21:01 Ay ve Jüpiter arasındaki uyumlu enerji ile pozitif düşünebilir, yabancı bir yere seyahat edebilir, akademik bir çalışma içinde olabilir ya da yabancılar , yurt dışı konuları gündeme gelebilir. Yapacağımız işlerde başarı elde edebiliriz.
21:19 Mars ve Satürn karesi kesinleşiyor  herhangi bir probleminiz varsa  üstesinden gelmek için daha fazla mücadele etmemiz gerekebilir. İş alanında da rekabet ve çekişme olasılığı yüksektir. Başarı elde etmek istiyorsak tüm eforumuzu harcamamız gerekebilir.  Özellikle erkek figürleriyle zorlanmalar söz konusu olabilir canlar, dikkatli olalım. Aynı zamanda  tehlike ve riskler, ameliyatlar, kayıplar söz konusu olabilir. Bugün kendimizi her zamankinden daha yorgun ve bitkin hissedebiliriz. Vücudumuzun savunma sisteminde özellikle de  kaslarla ilgili sorunlar yaşanabilir.
21:05-22:47 Ay ve Neptün arasındaki uyumlu ilişki, manevi ve ruhsal konularda çalışmalar yapmak için iyi zamanlar olduğunu anlatıyor. Aynı zamanda başkalarının duygularını anlayabilme ve empati kurabilme, sanatsal konularda yaratıcılık, kadınlarla ilişkilerde karşılıklı  hassas ve fedakar etkiler, merhametli, başkalarına yardım isteği veren bir enerji söz konusu,sevgiler.