• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

AĞUSTOS 2020

AĞUSTOS 2020


AĞUSTOS 2020

26 AĞUSTOS 2020 ÇARŞAMBA GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar , Çarşamba gününe Ay Yay temaları hakim, gayet iyimser olacağımız , pozitif bir ruh halinde mutlu, mesut dolaşacağımız bir gündeyiz. Ay Yay günleri yurt dışı konuları, yabancılarla yapılan işler, eğitim konuları, seyahat planları gündemimizde olabilir. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
04:58-08:27 Ay ve yaralı şifacı Kiron arasında uyumlu bir enerji hakim eğitim, akademi, uluslararası ticaret, seyahat  ve yurt dışı konularında yapmaya cesaret edemediklerimiz için inisiyatif alacağımız zamanlar.
10:45-14:47 Ay ve Merkür arasındaki gergin enerji günün olumlu ve iyimser havasına  gölge  düşürecek canlar onun için bu saatlerden önce yapacaklarınızı organize ederseniz daha iyi olur. İletişim konularında sıkıntılı zamanlar, kendimizi iyi ifade edemeyebiliriz. Çalışma hayatımızda , günlük rutin işlerimizde kendimizi duygusal bir baskı altında hisseder kendimizi anlamakta ve anlatmakta zorluklar yaşayabiliriz.
25 Ağustos tarihinde başlayan etkisi +3/-3 gün sürecek olan Merkür’ün , kendisinin üst oktavı olan Uranüs’e  yaptığı uyumlu enerji  yeni düşüncelere açık olmak, farklı alanlarda bilgi edinmek, eğitim almak için ideal bir zaman sunuyor. Dikkatli olmak gereken şey hızlı karar alabilme yeteneğini iyi kullanmak , acelecilikten kaçınmaktır. Bu süreçte , herkesten farklı fikirlerinizi ortaya koymak daha kolaydır. Yeni fikir ve görüşlerinizi çevrenizdekilere  kabul ettirmekte zorlanmazsınız. Bir sorunla karşılaşırsanız da  kolay çözüm bulur ve uygularsınız. İlham verici yaratıcı fikirler açısından da iyi değerlendirilmesi gereken bir enerjidir canlar.
Etkisi +3/-3 gün sürecek olan Venüs ve Jüpiter arasındaki karşıt açıda olacaklar ; ilişkilerde, yeme içmede, kıyafet ve güzelleşmek için yapılan harcamalarda , keyif ve zevke yönelik eylemlerde abartılar görülebilir, fazla para  harcamak isteyebilirsiniz  dikkatli olmakta fayda vardır. Aşk ve ilişkilerde bolluk ve bereketli bir zaman dilimidir fakat bu enerji ile ilişkilerinizi de  müsrifçe tüketme eğiliminde olabilirsiniz. Sosyal ilişkilerde ve aktivitelerde abartılara kaçabilirsiniz .