• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

AĞUSTOS 2020

AĞUSTOS 2020


AĞUSTOS 2020

28 AĞUSTOS 2020 CUMA GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, Ay Oğlak seyrine devam ediyor, günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
04:11-08 :05 Ay ve Güneş arasındaki uyumlu enerji ile sabah saatlerinde  mantığımız ve duygularımız uyum içinde olacağından profesyonel ve kişisel yaşamları dengeleyerek birçokları için başarı getiren durumlar ortaya çıkabilir.
10:12-13:50 Ay ve Kiron arasındaki olumsuz enerji ile duygusal açıdan yaralanmalara açık olabiliriz. Duygusal iyileşmeye ihtiyaç duyacağımız zamanlar, acı verici duygular söz konusu olabilir ve duygusal olarak savunmasız hissedebiliriz.
14:01-17:40  Ay Uranüs olumlu enerjisi  ile bu saatler arasında sürpriz olaylara açık zamanlar  bu süreçte  değişime ve heyecana daha açık olabilir, ve huzursuzluk hissedebilir ve hayatlarımızda özel bir şey olmasını bekleyebiliriz. Tarzı  farklı alışılmadık kişilerden etkilenebilir ve farklı kültürlerden kimselerle  tanışabilirsiniz. Yeni ilgi alanlarına yer açmak için artık gerekli olmayan şeyleri ortadan kaldırmak ve değişiklik yapmak ,seyahat etmek, yeni planlar yapmak ve ilerici fikirler üretmek için de iyi bir zamandır, değerlendirin canlar.
00:12 Venüs Neptün olumlu enerjisi birkaç gün devam edecek, Venüs aşkın, sevginin, ilişkilerin, sanatın gezegeni Neptün ise Venüs’ün üst oktavı ilahi aşk  ikisi arasındaki uyumlu enerji ile  romantik olacağımız , rahatlamak isteyeceğimiz,  hayal kuracağımız ve sanatsal ve yaratıcı çalışmalar içinde olacağımız  tüm bunları ilahi bir aşkla  yapacağımız zamanlar. Bu etki altında her türlü yaratıcı projeye katılabilirsiniz. Merhamet duygunuz ve başkalarına hizmet etme arzunuz yükselir. Bu süreçte ihtiyacı olan insanlara yardım elinizi uzatmak, hayır kurumuna veya başka bir kuruluşa katılmak çok iyi sonuçlar verebilir.  Sokak hayvanlarını da beslemeyi unutmayalım lütfen. Bu enerjiden  en iyi şekilde yararlanmanın diğer yolları, film izlemek,  iyi hissetmeyen arkadaşları ziyaret etmek onların dertlerine derman bulmaya çalışmak ve çevrenizi güzelleştirmektir. Hepimize çok iyi bir gün olsun arkadaşlar, sevgi ile kalın.