• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

AĞUSTOS 2020

AĞUSTOS 2020


AĞUSTOS 2020

29 AĞUSTOS 2020 CUMARTESİ GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, güne Ay Oğlak burcu enerjisi ile başlıyoruz, günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
03:05-06:45 Ay ve Jüpiter Oğlak burcunda kavuşuyorlar. İş ile ilgili işlerde , çalışma hayatınızda şanslı olacağınız, fırsatlar yakalayacağınız zamanlar. Aynı zamanda  iyimserlik, cömertlik ve iyi talih zamanıdır. Bu saatler arası  başladığınız şeyler, iyi niyetlere dayandıkları için başarı verebilir. Bu, özellikle büyüme ve mutlulukla ilgili şeyler için geçerlidir. Denizaşırı bir tatil, finansal bir yatırım veya yakın bir ilişkiye başlama kararı alabilirsiniz.
03:15-16:27 Merkür ve Jüpiter arasındaki uyumlu enerji ile iyimserliğimiz ve inancımız artırıyor. Sohbetler ve gelecekte umut veya güven duygusu yoluyla olumlu bir bakış açısı kazanabiliriz. Projelerimiz ve deneyimlerimiz için biraz daha fazla anlam arayacağımız zamanlar. Önemli iş toplantıları , iş ve kariyerinizle ilgili randevular , duyurular açısından iyi bir zaman dilimidir, değerlendirin canlar. Eğer işinizin reklamını , tanıtımını yapmak isterseniz de bu fırsatı kaçırmayın! Seyahat planları yapabilir, eğitimle ilgili konularda yazışmalar, konuşmalar söz konusu olabilir.
07:03- 10:44 Ay ve Neptün arasındaki uyumlu açılar ile yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz, sezginizin ve psişik yeteneklerinizin her zamankinden daha güçlü ve daha doğru olabileceği zamanlar. Çalışma ve iş hayatı ile ilgili   hayal gücünüzü  daha  yaratıcı bir şekilde kullanabilirsiniz. Aynı zamanda meditasyon, veya  ruhsal konularla ilgilenmek için de  iyi bir zamandır.
09:49-13:51 Ay ve Venüs arasındaki karşıt açı ile ilişkilerde  sıkıntılar söz konusu olabilir, ilişkilerinize dikkat .
18:05 Venüs, Plüton' a  karşıt açıda olacak etkisi birkaç gün sürecek,  en yakın ilişkilerinizde yoğun baskılar hissedebilirsiniz, manipülasyon veya güç oyunları nedeniyle bazı ilişki dramlarıyla uğraşıyor olabilirsiniz .Aşk ilişkilerinizdeki herhangi bir güç dengesizliği  söz konusu olabilir, dikkatli olalım.
20:37-22:20 Ay ve Mars arasındaki olumsuz enerji ile  çabuk öfkelenebiliriz , mutfakta çalışırken  dikkatli olmalı, kesici aletlere , yanıklara karşı tedbirli davranmalıyız. Sevgiyle kalın.