• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

AĞUSTOS 2020

AĞUSTOS 2020


AĞUSTOS 2020

30 AĞUSTOS 2020 PAZAR GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, herkese keyifli bir Pazar günü diliyoruz, ayrıca 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun bu uğurda can veren başta sevgili ATA’MIZ olmak üzere tüm silah arkadaşlarının ve askerlerimizin ruhları şad olsun bugünkü özgürlüğümüzün mimarlarının mekanları cennet olsun hepsini saygı ile anıyoruz. Ay bugün Kova burcunda ilginç Uranüs ve katı Satürn tarafından yönetiliyor. Bu süreçte duygusal bağlılığa daha az vurgu yapan , ortak inançlar ve tartışmalar yoluyla bağlanmaya daha çok vurgu yapan samimi bir ortam getiriyor. Zihin buluşmasının tadını çıkarın canlar. Planlarla nasıl ilerleyeceğinizi keşfetmenin ve yeni bir görev tanımı oluşturmanın tam zamanı. Gündemin üst sıralarında herkes için adalet ve insani bir bakış açısı var. Bunu öncelik haline getirmeyenlerin hoşgörüsü son derece eksik olabilir. Yenilikçi fikirler sunmanın tam zamanı, ama uğruna şok edici olmaktan da sakının.
Natal  haritada Kova, Güneş tarafından yönetilen 5. evin karşısındaki 11. evdir. Bu yüzden Kova burcundaki Ay ile egolarımızı bir kenara bırakıp kişisel kaygılarımızdan ziyade hepimizi etkileyen konularla ilgilenmeye teşvik edilen bir enerji söz konusu . Toplumu ilgilendiren konulara, sosyalleşmeye ve farklı düşüncelerimizi paylaşmaya yönelik bir süreçte olacağız.
Kova Ayı Altında Yapılacak Pratik Şeyler
Arkadaşlarınızla bir araya gelin , hedeflerinizi planlayın, bir proje üzerinde beyin fırtınası yapın, bir koçluk seansı yapın, bir amaç için yapılan çalışmalara  katılın veya desteklemek için bir hayır kurumu seçin, yeni bir cihazı araştırın, bilimsel yazılar okuyun  , bir web sitesi veya blog kurun,  bir vizyon panosu oluşturun, yeni arkadaşlar edinin, sosyalleşin arkadaşlar.

BENZERSİZ KİŞİLER OLARAK BÜYÜDÜKÇE,
 BAŞKALARININ BENZERSİZLİĞİNE SAYGI DUYMAYI ÖĞRENİRİZ.
                                                                     ROBERT H. SCHULLER
 
Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
80:10 Merkür Neptün karşıtlığı  enerjisini bir kaç gün deneyimleyeceğiz. Bu enerji , zihinsel karışıklık ve yanlış iletişim nedeniyle olası ilişki sorunlarını ortaya çıkarır. Bu, önemli kararlar vermek, planlar yapmak veya detaylı zihinsel çalışmalar yapmak için kötü bir zamandır. İş anlaşmalarından kaçınılmalı ve mümkünse sözleşmeler imzalanmamalıdır. Eğer imzalanması gerekiyorsa da , alandaki bir profesyonelin veya gerçekten güvendiğiniz birinin tavsiyesini aldığınızdan emin olmalısınız. Kişisel ilişkiler de bu karışıklığa sebep olabilir ve  partnerlerinizle  derin ve anlamlı konuşmalardan kaçınmak daha iyi olacaktır. Bu etki altında yapılacak iyi şeyler arasında yaratıcı  ,hayal gücünüzü  ortaya koyabileceğiz  yazılar, şiirler üretmek iyi sonuçlar ortaya çıkarabilir, sezgilerinize güvenmeyi unutmayın, canlar. Sevgi ile kalın.