• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

AĞUSTOS 2021

AĞUSTOS 2021


AĞUSTOS  2021

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR
Sevgili yükselen Boğalar 1 Ağustos tarihinde  Merkür Güneş’in kalbinde olacak ve sizin 4.ev alanınızda aktif olacak ev , aile konuları, yuva , emlak-alım, satım aile bireyleri ile olan ilişkileriniz alanı odak noktanız. Ev cephesinde liderlik pozisyonunda olacaksınız ve ego bu alanda güçlü olacağından aile üyeleriyle ego çatışmaları olabilir. Bu, gelecek aylarda dış dünyada neyle karşılaşırsanız karşılaşın, aile hayatınıza güven ve kendi içinizde güçlü bir temel oluşturmak için elinizden geleni yapma zamanıdır. Ev işlerine ve aile üyelerine daha fazla  zaman ayırabilirsiniz. Merkür de bu alanda tüm bu konularla ilgili çözümler bulacağınız , aile bireyleri ile aranızda iletişimin de daha iyi olacağı zamanlardır. Kimileriniz bu dönemde ebeveynleri ile ilgilenebilir, kimileriniz ev alabilir veya satabilir, şehir değiştirebilir, taşınabilir. Aile üyelerinizden birisi çocuk sahibi olabilir, ev değiştirebilir. İç huzurunuzu iyileştirebilirsiniz özellikle Merkür Güneş’in kalbinde olduğu 1 Ağustos’ta tüm bu konularla ilgili dilek dileyebilirsiniz, isteklerinizi evrene bildirebilirsiniz, ilahi kanallar açık olacak.
8 Ağustos’ta yine 4. evinizde 16 ° bir Aslan Yeniay’ı yaşayacaksınız, taze başlangıçlar ev, aile, aile üyelerinin gündemleriyle ilgili yeni başlangıçlar söz konusu olabilir. Yeniay biraz sert etkilerle başlıyor  biraz öfkemize hakim olamayabiliriz. Venüs Neptün karşıtlığı aile üyeleri ile olan ilişkilerde yanılmalar, aldanmalar, kafa karışıklığı  söz konusu olabilir. Uranüs ile Yeniay’ın kare açısı ile ailevi, ev, yerleşim konularında beklenmedik ani krizler yaşayabilirsiniz.  Merkür aynı zamanda Jüpiter’e karşıt açıda olacağı için fikir zıtlaşmaları, fikirlerde uzlaşmazlıklar abartılı bir şekilde ortaya çıkabilir.
12 Ağustos tarihinde Merkür Başak burcuna kendi sevdiği alana geçiyor  çocuklar, aşklar, eğlenceler, hobiler ve sportif faaliyetler zihninizi yaklaşık bir ay boyunca meşgul edecek , düşünceleriniz  bu konular üzerinde odaklı olacaktır.  Örneğin, yeni evliler çocuk sahibi olmak ve  bu yönde bazı kararlar almak isteyebilir. Çocukları olan ebeveynler ise bu dönemde iletişimlerinin daha iyi olduğunu fark edebilirler. Aşk ve cinsellik konusu da bu dönemin önemli sohbet konularındandır. Eğer sevdiğiniz, aşık olduğunuz birisi var ise ona hislerinizi söylemek için ideal bir zaman olabilir. Evlilik teklifi etmek için de gayet iyi bir süreçtir.  Zihinsel ve sanatsal konularda yaratıcı projeler ortaya koymak için çok uygun bir zamandır.
16 Ağustos’ta Venüs Terazi burcuna giriyor, günlük rutin işler, sağlık ,çalışma hayatı  veya meslekle ilgili tüm konular için mükemmel bir süreçtir.  Ortaya çıkabilecek herhangi bir zorluğu çözmek için başkalarıyla birlikte çalışmaya hazırsınız ve işyerinde bile patronunuz size maddi yardımlarda bulunabilir. Bu süreçte ; çalışma ortamında uyumlu ilişkiler daha uyumludur, hatta çalışma arkadaşlarınızdan birisine aşık olabilirsiniz. Sağlığa daha fazla kişisel odaklanma ve ayrıca çalışma koşullarını iyileştirmek için de  iyi bir zaman. Bazılarınızın  maaşında artış olabilir,  işle ilgili daha fazla sosyal aktiviteler olabilir . 19 Ağustos tarihinde çalışma hayatınızla ilgili yaratıcı fikirler artabilir, girişimler yapmak için de uygun bir gün olabilir.
20 Ağustos 2021 – 22 ocak 2022  tarihleri arasında  Uranüs geri hareketi Boğa burcunda sizin yükseleninizde olacak . Hayattan ne istiyorum? Ne tür değişiklikler yapmam gerekiyor ve bunları yapmanın en iyi yolu nedir? Kendinizle, tavrınızla, kişisel hedeflerinizle ve hatta görünüşünüzle  değişikliklere başlayabilirsiniz.
22 Ağustos Kova burcunun 29° bir Dolunay yaşayacağız  29 derece kritik bir derecedir  bazı kriz ve sonlanmalara neden olabilir. Kariyer alanınızda oluşan bu Dolunay’da iş hayatı ile ilgili bir şeyler görünür olabilir , daha önce fark etmediğiniz bir takım şeyler karşınıza çıkabilir aydınlanma yaşayabilirsiniz. İşiniz veya kariyeriniz ile ilgili yeni anlaşmalar ve sözleşmeler imzalayabilirsiniz. Dolunay Jüpiter ile kavuşumda ancak aynı anda gökyüzünde Merkür Mars kavuşumu Neptün’e karşıt açı yapacak, dolandırıcılıklara, yalanlara, hayal kırıklıklarına açık olacağız, bu etki ile işimizi, statümüzü, kariyerimizi ilgilendiren konularda yanlış kararlar verme potansiyelimiz de olabilir.  Bu dolunay aslında Jüpiteryen bir dolunay ve Güneş Regulus kraliyet yıldızı ile birleşiyor. İş hayatınız ve kariyerinizde büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz veya ailevi konularda  , aile bireylerinin hayatı ile olumlu gelişmeler olabilir ama aldatıcı enerjileri de göz ardı etmemek gerek.
23 Ağustos Güneş Başak burcuna geçiyor bu, yaratıcı ve duygusal olarak ilham aldığınız, yılın çok eğlenceli bir dönemi, daha spontane ve risk almaya daha isteklisiniz. Yaratımlarınızla, aşk ilişkilerinizle, çocuklarınızla ve hobilerinizle her zamankinden daha fazla ilgilenebileceğiniz bir süreçte olacaksınız. Zevk ve eğlence, şimdi kendinizi ifade etme özgürlüğü arayışınızda önemli bir rol oynamaktadır. En iyi renklerinizi gösterin!  Yılın  eğlenmeye, romantizmin tadını çıkarmaya ve kendinizi yaratıcı bir şekilde ifade etmeye odaklanacağınız en güzel zamanı, tadını çıkarın sevgili Boğalar.