• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

AĞUSTOS 2021

AĞUSTOS 2021


AĞUSTOS  2021

1 AĞUSTOS 2021 PAZAR GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Merhabalar, yeni bir ay , yeni umutlar diyoruz ama ülkemizdeki yangınlar , yürekleri yakmaya devam ediyor . Allah herkese kolaylıklar versin, dualarımız onlarla. Ay bugün Boğa burcunda ilerlemeye devam ediyor. Günün  diğer mesajlarına bakacak olursak;
04:24 Ay en sevdiği Boğa burcunda Uranüs ile kavuşumda olacak kavuşum açılarının hem olumlu , hem olumsuz yönleri vardır haritanızdaki gezegen yerleşimine göre olumlu veya olumsuz yönde beklenmedik sürpriz olaylar sizi şaşırtabilir, sevindirebilir veya üzebilir. Gece bu saatler arasında uyuyanlar farklı rüyalar görebilirler.
09:35  Merkür Ay Düğümleri ile uyumlu bir enerji veriyor olacak, işbirliği ile ortak hareket etme, konuşmalar, anlaşmalar , aile arasındaki sorunları çözmek, gelecek hedefleriniz  için planlar yapmak açısından değerlendirebilirsiniz.
17:07 Merkür Güneş’in kalbinde olacak  (etkisi 11:32 de başlayacak 17:07 de kesinleşecek 22:21 ‘e kadar devam edecek ) ve bu kavuşum Aslan burcunda ; Güneş ve Aslan kalp ile ilgili, Merkür tanrıların habercisi kalbimizden geçenleri Merkür ile ilahi olana iletmek için mükemmel bir zaman bu kavuşum haritalarınızda hangi alanda ise , o konularla ilgili dualarınızı etme zamanı, yüce Allah’a isteklerinizi iletme zamanı. Örneğin; Aslan kişisel haritalarınızda 4.evinizde  ise ailenizin huzuru ve mutluluğu, aile bireylerinin sağlığı ve esenliği için , iyi bir ev almak için vb.  istek ve dualarınızı ama gerçekten kalpten dileyerek etmelisiniz. Ayrıca önem verdiğiniz görüşmelerinizi de bu saatlerde yapabilirsiniz, eğer birisine evlilik teklif etmek istiyor veya kalbini kırdığınız bir arkadaşınızın, dostunuzun, annenizin, babanızın, sevgilinizin, eşinizin  gönlünü almak istiyorsanız bu saatleri göz önüne alabilir kırdığınız kalpleri  etkili sözlerinizle onarabilirsiniz.
21:13 Ay ve Neptün arasındaki uyumlu enerji ile sanatsal çalışmalarınız için ilham alabilir, manevi anlamda kendinizi rahat hissetmek için meditatif çalışmalar yapabilirsiniz. Hepinizin kalbinden geçenlerin  gerçekleşmesi dileği ile sevgiler.