• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

AĞUSTOS 2021

AĞUSTOS 2021


AĞUSTOS  2021

2- 8 AĞUSTOS HAFTASI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Haftaya Ay Boğa burcunda giriyoruz, huzur , sakinlik ve dinginlik arayışında olacağız, malum kötü bir hafta geçirdik, yangınlar, ölümler, felaketler dolu bir haftadan sonra tek istediğimiz şey huzur olacak. Pazartesi sabahı Ay 10:40 da boşluğa giriyor ve 11:46 ya kadar boşlukta olacak bu yüzden bu saatler arası yarım kalmış işlerinizi halletmek için iyi bir süreçtir, değerlendirmek gerekir. 11:46’dan sonra ise Ay İkizler seyahatine başlayacak.  Pazartesi günü Merkür Satürn karşıtlığı, Güneş Satürn karşıtlığı  hafta genelinde etkili olacak iletişimde sorunlar , yanlış anlaşılma endişesi olabilir.  Sinir sistemiyle, konuşma ve işitmeyle, zihinsel konularla ilgili sorunlarla karşılaşılabiliriz.  Anlaşmalar, sözleşmeler, imza gerektiren işlerde engeller, gecikmeler de olabilir. Enerjimiz düşük olabilir bu yüzden sağlık konusunda daha dikkatli olmamız gerekir, otorite sahibi kişilerle görüşmeler yapmak için uygun zaman değildir. Salı günü Venüs ve Uranüs arasındaki uyumlu enerjiler ilişkilerde ,maddi konularda sürpriz gelişmeleri anlatıyor. Belki bu kadar olumsuz enerjilerin olduğu haftada   ilişki içinde olduğumuz kişilerle temaslarımız bize terapi gibi gelebilir.  Cumartesi günü Güneş ve Uranüs arasındaki gergin enerji;  sarsıntılar ve kimlik krizleri yaşamamıza sebep olabilir.  Hayatımızda istem dışı gelişmeler olabilir ve  değişime zorlanabiliriz.  Otorite figürleriyle ani stresler, aniden işten ayrılmalar, hızlı gelişen hedef değişiklikleri yaşanabilir. Şartlara isyan, baskıya karşı çıkma ve tahammülsüzlük enerjisi olabilir, beklenmedik sağlık sorunlarıyla karşılaşılabilir. 8 Ağustos Pazar günü  Aslan burcunda Yeniay gerçekleşecek ve Yeniay’ın Uranüs ile gergin açısı beklenmedik sıra dışı gelişmelerin hayatımıza gireceğini  ve hoş olmayan sürprizlere işaret ediyor. Haftanın burçlara göre etkisine bakacak olursak;
KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR
Sevgili Koçlar, bu hafta başı çocuklar, aşk hayatı, sosyal çevrenizden , kariyerden gelen kazanımlarla ilgili konularda engeller ve sıkıntılar söz konusu olabilir. Parasal konulara da dikkat etmelisiniz.  Salı günü çalışma hayatınızdaki kişilerle  olan ilişkileriniz  ve maddi gelirlerinizle ilgili sürpriz güzel gelişmeler olabilir. 8 Ağustos Aslan Burcunun 16 derecesindeki Yeniay, Merkür ile kavuşuyor ve 2. evinizde Boğa burcunda olan Uranüs ile de kare açı yapacak. Kendinizi ve duygularınızı son derece iyi ifade edebilirsiniz  ancak beklenmedik olumsuz gelişmeler olabilir ve bu yüzden programlarımızı değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Bu yeniayla birlikte çocuklarınızla, yaratıcı yönlerinizle, eğlenceli aktivitelerle, riskli yatırımlarla veya aşk hayatınızla ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz, yeni kararlar alabilirsiniz. Ancak bu yeni adımlarınızı atarken parasal konularda gerçekleşebilecek değişiklikleri göz önünde bulundurmalısınız, parasal konularda aniden gerçekleşecek değişimler, daralma ya da zorlanmalar söz konusu olabilir.
BOĞA
 Sevgili Boğalar ,aile konularında özellikle erkek otorite figürleri ile olan iletişimizde engeller, kısıtlamalar, yanlış anlaşılmalar olabilir bu hafta başında dikkatli olmakta fayda vardır. Salı günü aşk ilişkileri, çocuklar , yaratıcılık gerektiren konular ve hayattan keyif alma konularında sürpriz güzel gelişmeler olabilir. 8 Ağustos’taki  Aslan Yeniay’ı ile  taze başlangıçlar ev, aile, aile üyelerinin gündemleriyle ilgili yeni başlangıçlar söz konusu olabilir. Yeniay biraz sert etkilerle başlıyor  biraz öfkemize hakim olamayabiliriz. Venüs Neptün karşıtlığı aile üyeleri ile olan ilişkilerde yanılmalar, aldanmalar, kafa karışıklığı  söz konusu olabilir. Uranüs ile Yeniay’ın kare açısı ile ailevi, ev, yerleşim konularında beklenmedik ani krizler yaşatabilir.   
İKİZLER
Sevgili İkizler,eğitim, ticaret, kısa yolculuklar, yakın çevre ve kardeşler, akrabalar ile olan iletişiminizde sıkıntılar, eğitim hayatında yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. Yakın çevrenizden beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsiniz. Salı günü ise ailenizden beklenmedik yardımlar  alabilirsiniz. 8 Ağustos  Pazar  günü Aslan Burcunun 16 derecesindeki Yeniay, Merkür ile kavuşuyor ve 12. evinizde Boğa burcunda olan Uranüs ile de kare açı yapacak. Kendinizi ve duygularımızı son derece iyi ifade edebileceğiz ancak beklenmedik olumsuz gelişmeler olabilir ve bu yüzden programlarımızı değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Bu yeniayla birlikte yakınlarınız ve kardeşlerinizle ilgili konularda ya da eğitim, yazmak, yayımlamak gibi konularda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz ve yakınlarınızın  hayatlarındaki dönüşümün bir parçası olabilirsiniz.  Belki de bazı değişimlerin ve dönüşümün zamanı gelmiştir
YENGEÇ
Sevgili Yengeçler ,parasal konulara hafta başında dikkat etmeniz gerekebilir bu konularda sıkıntılar söz konusu olabilir, engeller , zorluklar olabilir. Salı günü yakın çevrenizden tavsiye alabilirsiniz ama , arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizdeki kişilerle ilişkilerinizde daha dikkatli olmalısınız. 8 Ağustos’ta 2.evinizde 16 ° bir Aslan Yeniay’ı yaşayacaksınız, taze başlangıçlar finansal konularla ilgili olacaktır.  Gerçekçi finansal hedeflerin belirlenmesi, bütçeler ve diğer makul finansal planlama projeleri gibi şeylerin formüle edilmesi , yeni başlangıçlar ve girişimler söz konusu olabilir.  Gelirinizi artırmanın yollarını keşfetmekle meşgul olabilirsiniz.  Yeniay, Merkür ile kavuşuyor ve  Boğa burcunda olan Uranüs ile de kare açı yapacak. Maddi konularda sosyal çevrenizden, arkadaşlarınızdan hiç beklemediğiniz olumlu gelişmeler olabilir, yön değişikliğine gidebilirsiniz. Fakat kariyerden elde ettiğiniz gelirlerde de beklenmedik olumsuz gelişmeler  kararlarınızı değiştirmenize sebep olabilir.
ASLAN
Sevgili Aslanlar, bu hafta  ilişkilere dikkat etmelisiniz, beklenmedik olaylar özellikle annenizle ilgili konular sizi zorlayabilir. Salı günü maddi konular ile ilgili ,kariyeriniz ile ilgili  sürpriz olumlu gelişmeler olabilir.  8 Ağustos Aslan Burcunun 16 derecesindeki Yeniay, Merkür ile kavuşuyor ve 10. Evinizde Boğa burcunda olan Uranüs ile de kare açı yapacak. Kendinizi ve duygularınızı son derece iyi ifade edebilecek ancak beklenmedik olumsuz gelişmeler olabilir ve bu yüzden programlarımızı değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Bu yeniayla birlikte hayatınızı ilgilendiren tüm konularda yeni kararlar alabilir, yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Geleceğe yönelik konuşmalar yapabilir ve emin olduğunuz anlaşmaları yapabilirsiniz. Ancak değiştirmek ve dönüştürmekten sorumlu Uranüs’ün yapacağı açı, ani ve beklenmedik kariyer değişiklikleri ve dönüşümleri, parasal konuları zorlaması mümkün olabilir. Sağlığınıza da dikkat etmelisiniz.
BAŞAK
Sevgili Başaklar ,bu hafta iş, kariyer, geleceğe yönelik hedeflerle ilgili konular ve toplumsal meseleler öncelik kazanabilir ya da anne ile ilgili gündemleriniz olabilir. Ayrıca  çalışma hayatınız, günlük rutin işlerle  ilgili uğraşlarda zorlanmalar ve engellerle karşılaşabilirsiniz. Salı günü gezmek, seyahat konuları eğitim, akademik çalışmalarla ilgili destek bulacağınız bir süreçte olabilirsiniz.  8 Ağustos Pazar günü   12.evinizde 16 ° bir Aslan Yeniay’ı yaşayacaksınız,  Yeniay, Merkür ile kavuşuyor ve 9. evinizde Boğa burcunda olan Uranüs ile de kare açı yapacak kendinizi ve duygularınızı son derece iyi ifade edebilir ancak beklenmedik olumsuz gelişmeler olabilir ve bu yüzden programlarımızı değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Bu yeniayla birlikte spritüel ve ruhsal konularla ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz, meditatif çalışmalara yönelebilirsiniz. Yeni girişimlerde bulunurken uzak yerlere seyahat, uzakta yaşayan akrabalarınız, yabancı ülkeler, yurt dışı konuları, akademik çalışmalarla ilgili konularda beklenmedik olumsuz gelişmeler canınızı sıkabilir ve sağlığınız etkilenebilir, dikkatli olmanızda fayda vardır.
TERAZİ
Sevgili Teraziler bu hafta günlük rutinlerden kaçıp kurtulmak ,seyahat etmek ve rutin ortamınızdan  uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Sosyal çevre ve arkadaşlar, çocuklarla ilgili konularda  engeller, iletişimde sıkıntılar, zorlanmalar  olabilir , ilişkilere dikkat etmelisiniz, problemler yaşayabilirsiniz. 8 Ağustos Aslan Burcunun 16 derecesindeki Yeniay, Merkür ile kavuşuyor ve 8. Evinizde Boğa burcunda olan Uranüs ile de kare açı yapacak. Kendinizi ve duygularınızı son derece iyi ifade edebilirsiniz  ancak beklenmedik olumsuz gelişmeler olabilir ve bu yüzden programlarımızı değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Bu yeniayla birlikte sosyal çevreniz, kariyer getirileriniz ile ilgili ilgili yeni başlangıçlar yapabilir bu konularda araştırmalar yapabilir, konuşabilir ve anlaşmalar yapabilirsiniz. Mali tablonuzdaki değişimler, başkalarınızdan gelen gelirlerinizle ilgili veya ortaklık gelirlerinizle ilgili aniden gelişen durumlar, değişim ve dönüşümler sosyal çevrenizdeki ilişkileriniz ve kariyer getirilerinizi zora sokabilir.
AKREP
Sevgili Akrepler, her türlü ilişkilerle ilgili bir haftaya başlıyorsunuz. Bu hafta ailevi ilişkilere dikkat etmelisiniz, aile bireyleri ile olan iletişiminizde zorluklar, engeller, sıkıntılar olabilir, birbirinizi yanlış anlayabilirsiniz.  8  Ağustos Pazar günü  10.evinizde 16 ° bir Aslan Yeniay’ı yaşayacaksınız. Yeniay, Merkür ile kavuşuyor ve 7. evinizde Boğa burcunda olan Uranüs ile de kare açı yapacak. Kendinizi ve duygularınızı son derece iyi ifade edebileceğiz ancak beklenmedik olumsuz gelişmeler olabilir ve bu yüzden programlarımızı değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Kariyer, iş, statü konularında yeni girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz fakat tüm bunlarla ilgili girişimler ve yeni başlangıçlar yaparken her türlü ilişkilerinizde , eşinizle, ortağınızla , yakın arkadaşlarınızla,  üstlerle olan ilişkilerinizde  gerçekleşebilecek değişiklikleri göz önünde bulundurmalısınız  aniden gerçekleşecek değişimler, daralma ya da zorlanmalar yaratabilir, işten ayrılmalar ya da ortak işiniz varsa ortağınızdan ayrılmalar, kopuşlar söz konusu olabilir.
YAY
Sevgili Yaylar bu hafta ilişkileriniz daha fazla gündeminizde olacak. Yakın çevreniz, kardeşler ve akrabalarla ilgili ilişkilerinizde sıkıntılar, yanlış anlaşılmalar, zorluklar  olabilir. Salı günü çalışma hayatınız ve kariyerinizle ilgili  ilişkilerde sürpriz gelişmeler olabilir, destek görebilirsiniz.  8 Ağustos Pazar  günü  Aslan Burcunun 16 derecesindeki Yeniay, Merkür ile kavuşuyor ve 6. evinizde Boğa burcunda olan Uranüs ile de kare açı yapacak . Kendinizi ve duygularınızı son derece iyi ifade edebilecek ancak beklenmedik olumsuz gelişmeler olabilir ve bu yüzden programlarımızı değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Bu yeniayla birlikte kariyeriniz, işiniz, sosyal statünüz ve tanınma ile ilgili konularda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Yeni bir işe başvurabilir ya da işe alım yapabilirsiniz. Ancak işinizdeki veya sağlığınızdaki ani ve beklenmedik değişim ve dönüşümler kariyerinizle ilgili zorlanmalara sebebiyet verebilir.
OĞLAK
Bu hafta maddi konular sizi biraz zorlayacak gibi görünüyor sevgili Oğlaklar. Beklediğiniz alacaklar gelmeyebilir, engeller çıkabilir o yüzden bu hafta mali bütçenize daha fazla özen göstermelisiniz. 8 Ağustos’ta  8.evinizde 16 ° bir Aslan Yeniay’ı yaşayacaksınız, Yeniay Merkür ile kavuşuyor ve 5. evinizde Boğa burcunda olan Uranüs ile de kare açı yapacak, kendinizi ve duygularınızı son derece iyi ifade edebilir ancak beklenmedik olumsuz gelişmeler olabilir ve bu yüzden programlarınızı değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Bu yeniayla birlikte  müşterek sahip olunan değerlerle ilgili konular açısından, başkalarından beklenen alacaklarla ilgili konuşmalar, anlaşmalar, kredi ve borç konularıyla ilgili başvurular, başkalarının parasal konularını idare etmeye yönelik işlerle ilgili  yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Yeni bir ortaklık kurabilir veya kredi için  başvurular yapabilirsiniz. Ancak parasal konular,  çocuklarla ilgili  veya aşkla ilgili  ani ve beklenmedik değişim ve dönüşümler ortaklıklı işlerinizde  zorlanmalara sebebiyet verebilir, dikkatli olmakta fayda vardır.
KOVA
Sevgili Kovalar bu hafta özel hayatınızda bazı zorlanmalar yaşayabilirsiniz, sevdiklerinizin gereksinimleri sizi zorlayabilir. Aile hayatınızdaki beklenmedik durumlar sizi zora sokabilir. Salı günü yakın arkadaşlarınızdan ,eşinizden veya ortağınızdan beklenmedik güzel sürprizler olabilir. 8 Ağustos Aslan Burcunun 16 derecesindeki Yeniay, Merkür ile kavuşuyor ve 4. evinizde boğa burcunda olan Uranüs ile de kare açı yapacak. Kendinizi ve duygularınızı son derece iyi ifade edebilecek  ancak beklenmedik olumsuz gelişmeler  olabilir ve bu yüzden programlarınızı değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Bu yeniayla birlikte kariyeriniz, işiniz, sosyal statünüz ve tanınma ve aile, ev, yuva ya da özel hayatınızla  ile ilgili konularda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Yeni bir işe başvurabilir ya da işe alım yapabilirsiniz. Ancak ailevi konulardaki  ani ve beklenmedik değişim ve dönüşümler kariyerinizle ilgili zorlanmalara sebebiyet verebilir.
BALIK
Sevgili Balıklar  ev ile ailenizle vakit geçireceğiniz bir haftaya başlıyorsunuz. Bu hafta iş hayatınızla ilgili gecikmeler, engeller, zorluklar olabilir. Salı günü ise yakın çevreniz, kardeşler ,eş, ortaklar ve akrabalarla olan ilişkilerinizde sürpriz gelişmeler , destekler olabilir. 8 Ağustos’ta  6.evinizde 16 ° bir Aslan Yeniay’ı yaşayacaksınız, Yeniay, Merkür ile kavuşuyor ve 2. evinizde Boğa burcunda olan Uranüs ile de kare açı yapacak. Kendinizi ve duygularınızı son derece iyi ifade edebilirsiniz ancak beklenmedik olumsuz gelişmeler olabilir ve bu yüzden programlarımızı değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Bu yeniayla birlikte çalışma hayatınız, günlük rutinleriniz sağlık konularıyla  ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Ancak bu yeni adımlarınızı atarken çalışma hayatınızda gerçekleşebilecek değişiklikleri göz önünde bulundurmalısınız, parasal konularda aniden gerçekleşecek değişimler, zorlanmalar söz konusu olabilir.