• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

AĞUSTOS 2021

AĞUSTOS 2021


AĞUSTOS  2021

AĞUSTOS AYI GÜNDEMLERİ
Ağustos ayı,  Aslan sezonu demek ve gökyüzünde  Güneş  ve Merkür Aslan'da, Mars Başak'ta, Venüs Başak’ta ve Satürn Kova'da, yani gökyüzü bize çalışmak için çok fazla  enerjimiz olduğunu anlatıyor.
1 Ağustos 2021 – Güneş Merkür kavuşumu
1 Ağustos 2021'de Güneş, 9° Aslan'da Merkür ile kavuşum yapıyor, evrene isteklerimizi gönderme zamanı.
8 Ağustos 2021 – Aslan burcunda Yeni Ay
 16° Aslan burcunda Yeni Ay meydana geliyor. Yeni Ay, Merkür ile kavuşumda, Uranüs ile kare ve Satürn'ün karşısında. Bu çok önemli çünkü Satürn-Uranüs karesini tetikleyecek.  
12 Ağustos 2021'de Merkür en sevdiği burç olan Başak'a giriyor. Başak burcundaki Merkür özeldir çünkü Merkür Başak burcunda hem burç yöneticisi hem de yücelim yöneticisidir. Aklınızda bir Merkür projeniz varsa, şimdi gerçekleştirme zamanı!
16 Ağustos 2021 - Venüs Terazi'ye Giriyor
Yeryüzüne aşk geliyor, aşk ve ilişkilerin tanrıçası Terazi'de . Terazi burcundaki Venüs'ü çok seveceğiz ilişkiler  gelişecek, çünkü Terazi'deki Venüs insanları neyin harekete geçirdiğini iyi bilir.  Kendimizi  daha iyi hissedeceğiz  çünkü Terazi denge getirir ve duygularımızla sağlıklı bir ilişki kurma şansımız olur.
18 Ağustos 2021 – Merkür Mars kavuşumu
Bu kavuşum  her türlü sözlü ifade, görüşlerinizi dile getirmek, araştırma yapmak ve bir konunun derinliklerine inmek için harikadır. Merkür, Başak burcunda yücelir, bu nedenle tam kapasite ile çalışır. Merkür  Mars kavuşumunun  en güzel yanı,  fikirlerimizin  harekete geçmesini sağlamasıdır.
19 Ağustos 2021 - Uranüs Retro Hareketine Geçiyor
 Uranüs gibi dış gezegenler geri gittiğinde, enerjileri yoğunlaşır.  Uranüs'ün retrosu,  erişilmesi daha zor olan süptil enerjilerin ve bilgilerin daha fazla farkında olmamızı  sağlayacaktır.
22 Ağustos 2021 – Kova Burcunda Dolunay
 Geçen ay 1° Kova'da Dolunay yaşadık ve bu sefer Kova'nın son derecesinde bir Dolunay var. Bu oldukça uğurlu bir Dolunay çünkü Jüpiter ile kavuşumda . Ne zaman aynı burçta 2 Dolunay olsa ki bu çok sık olmaz, evren bize işleri düzeltme şansı verir. Kova burcundaki Dolunay da gerçekten özeldir, çünkü şans ve fırsatlar gezegeni  Jüpiter ile kavuşumda!
23 Ağustos 2021 - Güneş Başak'a Giriyor
Tüm Başakların doğum günü kutlu olsun!  Başak enerjisi planlarımızı özenle yönetecek ,  bize adım adım ne yapmamız gerektiğini gösterecek.
30 Ağustos 2021 - Merkür Terazi'ye Giriyor
Merkür'ün Terazi'de olmasıyla birlikte konuşmamız, işleri yoluna koymamız ve  çözümler  bulmamız daha rahat olacak.