• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

AĞUSTOS 2021

AĞUSTOS 2021


AĞUSTOS  2021

4 08 2021 ÇARŞAMBA GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Merhabalar, Ay İkizler  burcu  seyrine devam ediyor, günün mesajlarına bakacak olursak;
04:56 Merkür ve Uranüs arasında gergin bir enerji var Merkür iletişim, fikirler, kararları Uranüs ise ani gelişmeleri ve değişen şartları anlatıyor gergin enerjiler söz konusu olduğu için sabah saatlerinde beklenmedik  kararlar alabiliriz alacağımız kararlar hoş olmayan sürprizler getirebilir bu yüzden günün ilk yarısında iş ile ilgili konularda, görüşmelerimizde daha dikkatli olmalıyız .
09:54 Ay ve Neptün gergin enerjileri ile ailevi temalarda özellikle anne ve kadın figürleri ile olan  ilişkilerde duygusal huzursuzluklar  , hayal kırıklıkları, çözülmeler, sağlık sorunları olabilir. Mide ve göğüsler ile ilgili hassasiyetler, ruhsal dengesizlik, karamsarlık,  alerjik durumlar, aşırı hassasiyetler, yanlış anlaşılmalar, duygusal nedenlerle aldatmalar  söz konusu olabilir.
22:37 Ay ve Jüpiter uyumu duygularımızı  ifade edebilme becerimizi  artırır, ailevi ve duygusal konularda, eğitim, yabancılarla yapılan işler, yurt dışı konularında  olumlu gelişmeler vardır. Sağlıkla ve kişisel gelişimle ilgili konularda olumlu gelişmeler sağlanabilir. Evlilik ve ev değiştirme, gayrimenkul alım satımı ya da taşınma gibi konularda olumlu gelişmeler olabilir.
22:37 Ay Jüpiter ile yaptığı açıdan sonra boşluğa giriyor ve bir sonraki gün 00:17’ye kadar boşlukta olacak bu süre zarfında yarım kalan işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Sevgiler.