• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

AĞUSTOS 2021

AĞUSTOS 2021


AĞUSTOS  2021

11 AĞUSTOS 2021 ÇARŞAMBA GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Merhabalar bugün Ay başak burcunda ilerlemeye devam ediyor, sabah erken saatlerde Aslan burcundaki Merkür ve  Kova burcundaki  Jüpiter karşıtlığı kesinleşiyor etkisi birkaç gün daha devam edecek bu enerji ile  bilimsel ve teknik konular , yabancı ülkelerle yapılan anlaşmalar, yurt dışı seyahatleri, eğitimle ilgili konular, inanç, felsefe ve dini konularda fikir bolluğu ve çok yönlü bakış açısı  olacağından dağılma riski oluşabilir. Birçok konuyla aynı anda ilgilenmeye çalışmak, pek çok şeyi  öğrenme gayreti içerisine girmek zihinsel anlamda yorabilir. Bu süreçte gelen birkaç farklı teklif veya durum  kararsızlık yaratabilir veya karar vermekte zorlanabiliriz. Farklı fikir ve görüşler kafa karıştırabilir. Abartılı konuşma, konudan konuya atlama, konsantrasyon eksikliği verebilir. Bu günlerde alacağımız kararlara, yapacağımız anlaşmalara dikkat etmekte fayda vardır.
Öğle saatlerine  doğru Ay Neptün ile karşıt açıda olacak kadınlar, anne ve eş ile  ilişkilerde hayal kırıklıkları, çözülmeler, sağlık sorunları olabilir. Mide ve göğüsler ile ilgili hassasiyetler oluşabilir. Ruhsal dengesizlik, karamsarlık, stres sonucu ortaya çıkan rahatsızlıklar, alerjik durumlar, aşırı hassasiyetler,  yanlış anlaşılmalar, duygusal nedenlerle aldatmalar görülebilir.
Öğleden sonra Ay Venüs arasındaki kavuşum ile ilişkilerde rahat bir akış söz konusu aynı zamanda sanatsal konularda da yeteneklerinizi daha rahat ortaya çıkaracağınız bir süreçte olacaksınız.
14:21’de Ay Plüton ile uyumlu bir etki veriyor olacak duygularımızın çok güçlü olduğu bir süreçte olacağız. Bu süreç derin araştırma yapmak adına iyidir. Kadın figürleriyle ve aileyle ilişkiler adına yapıcı, insancıl değerlere açık, güçlü bir aidiyet hissi, ev ile ilgili değişiklikler yapma adına uygun bir zamandan geçildiğini gösterir.
Ay Plüton ile yaptığı uyumlu açıdan sonra boşluğa giriyor. 23:27’ye kadar boşlukta olacak, bu süreçte yeni girişim ve başlangıçlar yapmak için uygun zamanlarda olamayacağız. Yarım kalan işlerimizi tamamlamak için ise gayet uygundur.
23:27 Ay Terazi burcunda seyahatine başlıyor, 2,5 gün boyunca karşımızdaki kişileri mutlu etmekten keyif duyacağız.  Yaşadığımız her ortamda ahenk ararız, dekorasyon, estetik, kişisel bakım, güzellik bugünlerde ilgi alanımızda olabilir. Sanatsal aktiviteler de önem kazanır, hepimiz için iyi bir gün olması  dileği ile sevgiler.